Čím pekným vás prekvapil partner? 😃

vivien9
28. aug 2019

Co pre vas pekne spravil vas partner/ manzel pocas vasho vztahu . To ze vas prekvapil myslim a nechceli ste tomu verit .

markaterka
28. aug 2019

Prestal fajčiť zo dňa na deň. A to bol silný fajčiar predtým. Už nefajčí 7 rokov.

saluda
28. aug 2019

@vivien9 nič také ohurujuce, iba bezne drobnosti, aj to hlavne pri príležitostiach ako Vianoce, narodky......Už som sú zvykla, že nie je každý stavaný na okazale gestá, alebo činy. Pre mňa je teraz dôležité to, ako sa o nás denne celé roky s láskou stará 🙂

janickacrazy
28. aug 2019

@vivien9 moj muž mi posielal zamilované pohľadnice a listy, ked bol v zahraničí, aj ked sme si volali každý den, bolo to také milé ✉

snehulienka8
28. aug 2019

@markaterka moj zase zacal zo dna na den fajcit..nefajcil uz asi 6r a zrazu nanovo fajci...kedze pohoda v manzelstve je dolezita, beriem to tak, ze je to vasnivy a nesputany rebel..vobec to nesuvisi s krizou stredneho veku😂

marca12
28. aug 2019

Vylial mi vodu z pohara a napustil cerstvu. Vie,ze sa nenapijem vody,ktora postoji v pohari 😀 a vela takychto drobnosti,ktore odomna odkukal a necakala by som,ze to chlapa napadne.

lucyluv
29. aug 2019

U mňa totálna drobnosť, ale keďže je manžel nenapadity, skoro mi oči vypadli, keď mi bolo smutno na ceste autom, stali sme na pumpe a on mi z tade doniesol stieraci zreb, pozná moju záľubu v gamblovani :D

adeladulova
29. aug 2019

Každucky deň ma niecim milym prekvapí 😊 niekedy spravi raňajky do postele, inokedy mi uvari kavicku aj ked ju on nepije, da oprat a povesa to bez toho aby to spomenul, a naposledy mi poskocilo srdco, ked sme davnejsie boli na prechadzke a ja som si zaspinila ruzove tenisky a zabudla som na ne. A ked som si ich o nejaky cas isla obuť tak boli vyčistené, tiez nemal potrebu o tom hovoriť😊 ja sa jemu zas tiež snazim robit radosť, v obchode mu kupim jeho obľúbené maskrty- rozumej zavinace aj ked mi to smrdí alebo iné, nieco co mu nenapadne ak nakupuje sam 😊 žiadne iné nepotrebujeme, lubime sa aj po 7rokoch

019paula
30. aug 2019

Kúpil mi auto na 30tku 😍 a o darceku som nemala ani potuchy...tskže šok riadny 😂