Prečo má môj muž milenku?

zuzana2205
30. sep 2019

Ahojte chcela by som sa opýtať aký má dôvod mať muž milenku keď doma mu všetko funguje bez hádok a má krásne deti, šťastnú rodinu . Nerozumiem tomu.

judar
1. okt 2019

Well jak si to clovek doma a vo vztahu zariadi tak to ma...nieje to len o povinnosti manzelstvo sex deti...klasicka robotika

maminuska
1. okt 2019

@ukulela nuda zabíja , hlavne mužov. Preto sú často podvádzané tie dobré manželky čo sú vždy doma , kde je všetko tip top ... proste žena je doma inventárom , prídeš a je doma , otočíš sa a zas je tam . Také mršky ktoré toho muž riadne zamestnajú , majú svoje záujmy , nedajú si skákať po hlave , také sú čuduj sa svete v tých štatistikách na tom lepšie.
Dajte mužovi všetko , odvďačí sa vám milenkou 🙂

lenka2710
1. okt 2019

@zuzana2205 Ja mám známeho,ktorý má krásnu ženu, zlaté deti a proste vyhladava iné baby,keď som sa ho pýtala prečo?? Že či ho nestve,že podvádza ženu tak mi na to povedal,že nie!!! Podviedol uz veľakrát a že je to proste v ňom,ma rad ženy a nemôže byť stále len s jednou! Vie to o ňom už skoro každý a pochybujem,že sa to nedostalo do uší jeho ženy, ale proste stále spolu žijú ako štastna rodinka

ivca88
1. okt 2019

To sa nedá skatulkovat.
Píšeš, že sa zaľúbil.
Myslíš si, že sa to nedá ?
Zaľúbit sa dá veľmi rýchlo a ľahko.
No je to len na ňom, ako sa rozhodol.
Možno naozaj našiel spriaznenú dušu. Nikde nie je napísané, že na svete nemôže byť niekto ďalší, z ktorého sa mu podložia kolená.
Niekto taku ženu nájde v každej druhej, inému sa to stane len raz.
Ak podvádza kvôli sexu, tak je to chrapun. Ale ak nehľadal, ale našiel niekoho o kom je presvedčený že "stojí" za to, aby prišiel o všetko čo doteraz budoval a bol cestný, priznal sa a jedna s tebou férovo, tak je to iné.
Netvrdím, mňa by také niečo tiež položilo, ale sme len ľudia.
Príbehy sa tu popísali kadejaké.
Nikto tu nevie ako to je vo vašom prípade .
Či mu len nová žena pobláznila hlavu, alebo či to je osud a aj na teba čaká iný, a takto to proste malo byť .
Každopádne ti prajem veľa síl. Nech to vyriešite čo možno s najväčšim kľudom kvôli deťom.

aviska
1. okt 2019

niekedy sa stane ze proste stretne zenu, ktora mu imponuje, s ktorou si rozumie a ma v nej nieco ine ako v tebe, lebo kazda ze na je ina a kazda nema vsetko, jedna ma to a ta druha to a jemu sa pacie obidve tie veci.

marion09
1. okt 2019

Frajerina,dokazovanie si že je ešte príťažlivý,stereotyp,sexu doma môže mať habadej ale je to predsa stále tá istá okukana žena,.....

galioska
1. okt 2019

@xili99 nudia sa? Stereotyp? Deti mu na krk zavesiť, nech si užije a bude mať toho až až a nie skákať okolo chlapa, raňajocky, obedik, večera a pomilovať ho a nedať mu nič robiť lebo chudák z práci došiel no a potom šak teda už je namotana idem si užiť ako som to robil pred nou, odpustí milión krát a on milión krát ide...základ je v počiatkoch ukázať hranice, pravidlá a všímať si čo robí v počiatkoch vzťahu,...u mňa rozhodovali aj detaily.

ika11123
1. okt 2019

No sex sex a ešte raz sex

katkati
1. okt 2019

Vôbec im nemusí doma niečo chýbať. Je to blbosť. Chcú si sebecky užiť a nepozerajú napravo ani naľavo a je im jedno, že robia peklo v rodinách. Hlavne, že im je "dobre".

gabrielaaaa
1. okt 2019

Ex mal pri mne všetko stačilo sa naje**t do nemoty a už bol v bordeli a ja som snim pokojné spávala až po dvoch mesiacoch som sa to dozvedela a nie on neho 😑 niektorí chlapi sú svine 😏😏😏😏

akecheta
1. okt 2019

@maminuska 😂 ale zároveň 😢😢

snowflake07
1. okt 2019

@zuzana2205
Je to uplne jednoduche.
Zena potrebuje na neveru dovod a chlap priestor.

jana_eyre_2
1. okt 2019

podla mna sa niektori ludia jednoducho nudia a nevedia co od dobroty, tak komplikuju zivot sebe a aj druhym.. neverny clovek je sebec a ohrozuje svoju rodinu pre pudy..

unudenych ludi podla mna vylieci len riadna facka od zivota, ale taku neprajem nikomu.. len ze niektori si svoje stastie bez tej "facky" ani nehvedomia..

akecheta
1. okt 2019

Za tie roky mám odsledované to čo píše @maminuska ...proste keď chlap vie, že má doma ,,verného psíka,, bude sa tak aj správať. Keď si je človek príliš istý niekoho oddanosťou, prestáva si to vážiť...áno žiaľ...preto ženy by mali ukázať viac nezávislosti a vytvoriť si svoj vlastný priestor pre seba...a tak je to aj so ženami...keď majú doma ,,verného psíka,, tak tiež rady vystrkujú rožky. Ja ten problém vidím rovnako u mužov ako aj u žien.

katkati
1. okt 2019

@jana_eyre_2 Presne si to vystihla ako to vidím ja.

maminuska
1. okt 2019

@akecheta jasné že to je aj opačne. Submisívneho a príliš oddaného muža po čase žena zožerie aj s topánkami, ako samička pavúka po oplodnení .
Samotné partnerstvo je boj o nadvládu vo vzťahu , hoci to vyzerá strašne keď to takto napíšem , v reále to prebieha sofistikovanejšie. Pokiaľ sa jeden druhému nedá chytiť do siete , ale mu takpovediac uniká , nuda v partnerstve nehrozí . To je dôležité hlavne u mužov, pokiaľ je žena inventárom , prestáva byť lovcom a chodí do iných revírov.
Volá sa to aj syndrom zahrabanej kosti . Muž si zahrabe tu svoju kostičku do zeme ( akože ženu ) a hľadá ďalšiu . Ale boh ochraňuj toho kto by mu na ňu siahol , majetnícke sklony prejaví okamžite. Takže ak sa takto ubitá žena spamätá , dá dokopy a prejaví o ňu záujem iný muž , ...zrazu zistí že tá jeho nebola až tak k zahodeniu .

tomaas
1. okt 2019

@zuzana2205 ahoj Zuzka, nečítal som ostatné komenty, napíšem svoj postreh. Dôvodov má veľa, predpokladám, že všetky už boli žienkami popísané 🙂 určite však nemá právo mať milenku.. nech sú dôvody akékoľvek. Muž je lovec, muž je sebec, muž je ľahko manipulovateľný a v podstate slabý. Dôležité je jeho uvedomenie si, že má rodinu a že MUSÍ byť na strane svojho ÁNO vysloveného pred rokmi. Ak už musí podviesť, jediné čo osobne pripúšťam je pečko. Nehnevaj sa za môj názor, takto to cítim

sense
1. okt 2019

Mozno doma vsetko tak dokonale nefunguje

akecheta
1. okt 2019

@maminuska Všetko je tak jak píšeš plus v dnešnej dobe sa to všetko zosilňuje aj preto, lebo médiá nám pchajú pred nos samé sexistické reklamy, filmy, videá...ženy chodia veľmi sporo odeté (česť každej sofistikovanej výnimke), vrážajú ohromné peniaze do vonkajšieho vzhľadu a potom čuduj sa svete zistia, že muža zaujal len zovňajšok a to ostatné???...dokonca som zažila aj také prípady, že chlap tvrdil, že miluje svoju partnerku preto, že je prirodzená...a nakoniec? podviedol ju so ,,sex bombou,,....teda s takou tou riadnou cici rici, make-up taká vrstva, že doma si to zotiera z tváre aspoň hodinu, proste typická pipka...je v tom proste bordel.

6mia6
1. okt 2019

@maminuska výborne napísané 👍

virginia
1. okt 2019

Urcite nejaky dovod ma, ale hlavne neber zodpovednost na seba. Ty si bola spokojna, on nic nehovoril, ze mu nieco chyba, ako si sa to asi tak mala dozvediet a predist tomu, aby si nasiel milenku? Milenka je jeho zodpovednost, jeho rozhodnutie. Neviem, ako to s Tebou komunikuje, ci zvaluje vinu na Teba, ale nenechaj si zrazit sebavedomie. Vela muzov ma milenku nie preto, ze by manzelka bola zla, len ich uz nebavi. Plytke, ale bohuzial to tak je.

zana1234
2. okt 2019

@h2 toto som vela krat počula v suvislosti s mojou situáciou a neverou mojho manzela. Je to tak,ze nemal starosti o nic, vsetko som vybavila, zabezpecila, este som sa aj financne vedela zabezpecit rodinu. Taktiez co sa tyka sexu som chcela nieco nové, nie stereotyp....a napriek tomu si moj muz zacal na pracovisku s kolegynou...dlhodoba nevera..., bola mlada, pekna a jemu to nesmierne lichotilo,ze prave ona, co ma aj svojho partnera si zacala romanik s mojim muzom. Jeho ego vystrelilo do nebies...ona ho mala len ako babku, a chudak moj muz sa do nej zalubil, narobil si dlhy...proste si myslel,ake stastie nasiel....teraz je nestastny zo zivota, lebo si vsetko uvedomil a najhorsie je,ze nema chut a snahu riesit a myslí si,ze povie,ze to s nou skoncil, tak ze bude vsetko ako predtym..., nie vzdy chlapim nieco chyba doma...niekedy milenku maju, aby si dokazali,ze su chlapi

zana1234
2. okt 2019

@tomaas pekne si to napisal, a kiež by si moj muz uvedomil,ze ma rodinu, krasne deti a manzelku ktora ho lubila aj po 20 rokoch...., on bohužiaľ videl len seba a svoje zaujmy a svoje stastie a este mi tvrdil,ze ma miluje....doteraz mi nevysvetlil dovod nevery...xkrat som sa ho na to pytala..

nistika
2. okt 2019

existujú rôzne typy neverných mužov. niektorým to doma neklape to je jeasné...ďalší len hladajú niečo nové lebo je doma po rokoch v posteli nuda....potom sú muži "casanova style" potrebujú záujem ženy dokazovať si aký sú žiadaný a chcený a môžu mať všetko...potom sú tí ktorí si nemôžu pomôcť...milujú proste ženy chcú stále spoznávať nejaké nové a odkrývať ich...to sú tí chronický neverníci tieto posledné skupiny. proste sú muži ktorí keď budú mať doma všetko perfektné a dokonalé aj tak budú vyhľadávať neveru...

vondolina
2. okt 2019

@nistika asi tak, síce ten druhý typ môže mať všetko, ale nudí sa nevie čo od radosti, tak preto takto koná, chlap z času na čas proste potrebuje vzrúšo, potrebuje nejakú zmenu, dobýjať, tiež potrebujú obdiv 🙂

tomaas
2. okt 2019

@zana1234 ahoj to je smutne :(( v prispevku vyssie si napisala, ze si to uvedomil a teraz je nestastny, toto je este ako tak dobre, su muzi, ktori su hrdi na to co dokazali a nelutuju, toto su vobec najvacsi debili...
tvoj muz by mal a mozno k tomu smeruje viac si uvedomit ako velmi ta zranil, ale toto je zase na muzoch typicke, ze povedia prepac a uz to neurobim.. nie su schopni veci odkomunikovat a rozanalyzovat... trosku ho teraz branim 🙂
urcite vsak si nieco uvedomi a pouci sa, dolezita budes teraz ty, do akej miery si zranena, postihnuta neverou a schopna odpustenia... papa

zana1234
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ejmylia
7. okt 2019

No niečo zjavne nefungovalo, keď si dokázal nájsť nejakú inú. Ako prepáč ale je to tak, tu nič nemamútiš .Buď sa jej vzdá a skúsiš jej veriť alebo proste nemá zmysel takýto vzťah

ckatka
26. feb 2020

Budem to tu písať už niekolkykrat. Ľudia majú rôzne spôsoby "plnenia" si svojich potrieb. Niekto sa cíti naplnený, keď dostáva darčeky. Niekto potrebuje počuť slová uznania. Niekto potrebuje fyzicky kontakt...iný potrebuje aby preňho druhí niečo urobili, ďalší potrebujú pozornosť.
Ak sa v manželstve stretnú dva rôzne typy, musia zistit, čo "platí" na partnera a v prípade že sa ROZHODNÚ s ním žiť a milovať ho, tak musia viac robiť to, čo naňho platí.
Príklad: Manžel mi z prace každý deň donesie nejakú maličkosť, lebo si MYSLÍ že ma poteší. Ja sa naopak hnevám že vyhadzuje ťažko zarobené peniaze na blbosti, a ja by som strašne chcela aby mi pol hodinu večer na gauči venoval plnú pozornosť a rozprávali sme sa.

Chápete ten rozdiel?
A ja požiadam o rozvod lebo mame neprekonateľné rozdiely a nenávidím ho lebo ma nerobí šťastnou. On nechápe...predsa má živí a nosí mi darčeky...A ja si to nevážim. Typické, nie?

Skúste porozmýšľať, čo "platí" na vás. Čo vás robí šťastnou? Čo by ste skutočne chceli od partnera? A zistite čo ON v skutočnosti chce od vás. Nerobte veci tak ako vaši rodičia len preto, že ste to doma videli a MYSLÍTE SI, že tak sa to má. Váš manžel to má zrejme inak.

A zamyslite sa, či ho CHCETE milovať alebo nechcete. A podla toho sa zaraďte. Každý má právo na šťastie. Aj vy. Ale aj váš manžel.

Ps. Môj manžel takisto mal inú...až kým som neprišla na to, čo robím zle. A po veľmi krátkom čase sa na ňu vykaslal, lebo....co vám poviem...ja som v podstate úžasná, len som mu to na chvíľu zabudla pripomínať 😂😂😂
(trochu srandujem teraz...ale chápete? Spokojný, šťastný, doceneny a sexuálne vyčerpaný muž nema dôvod hľadať inde). Predsa si vás vzal a miluje vás. Tak si to nepokazte tým, že sa začnete po svadbe správať ako vaša /jeho matka.
Držím palec.
A ešte reklama - prečítajte si 5 jazykov lásky. V mojom okolí táto kniha zachránila veľa manželstiev...

maminuska
26. feb 2020

@ckatka len permanantné šťastie netrvá stále. Aj to má svoje limity a časové obmedzenie. Spokojný , štastný a sexuálne vyčerpaný muž ..raz ho to štastie a dokonalý manželský život začne nudiť ako každé ho z nás. Lebo chýba to korenie života .
Aj frustrácia do manželstva patrí , aj tie hádky .. jednoducho všehochuť , radosti , starosti , konštrutívne hádky , vtedy si tí skutoční partneri uvedomujú že patria k sebe.