Prečo sú chlapi takí bezohľadní?

laurinka24
14. júl 2015

Musim sem napisat svoj prispevok, s manzelom sme svoji tri roky a mame trojrocnu dcerku, od narodenia dcery nam to moc neklapalo, manzel je lakomy a jeho peniaze su len a moje su nase, ledva som si vydobila, aby mi posielal na ucet 173 eur a to som mala na vsetko, vsetky ucty, strava, oblecenie...., ale uz 8 mesiacov mi posielal len 73 eur akoze polovica najmu, ale samozrejme najom je vyssi. O dceru sa moc cele tri roky nezaujimal, nepracuje, jedine on to nazyva pracou, fak nacierno stavia domy, obcas aj zo ziskom, ale teraz rok a pol sedel doma a nic nerobil. Uz ma to nebavilo takto dalej, ja som si na materskej privyrabala a vsetko platila, tak som ho vyhodila z bytu, vymenila zamky, byt je moj, neprispel na neho, zrazu chce dieta a vobec nema zaujem o tachranu rodiny, ja toto nechapem????

timea7
15. júl 2015

@uhlikova09 prečítaj si moje dve reakcie na tvoju info, že otec dieťa neuvidí, máš pocit, že som do teba rýpala? Prečítaj si svoje reakcie - slová - hlboko a úctivo sa ospravedlňujem - sem patrili? Ja som z nich cítila výsmech a tvoj hnev, že som si ťa dovolila upozorniť, že si tu dala nesprávnu informáciu. Išli mi čisto iba o to, aby sa zakladateľka témy a možno iné mamičky v podobnej situácii zbytočne netešili z toho, že otec dieťa neuvidí, lebo to tak nie je. Nič viac a nič menej. Keby si zareagovala, sorry, zmýlila som sa, alebo myslela som to inak, nič sa nedeje, ty si sa na mňa osopila, aby som ťa nechytala za slovíčka.....chápem, že tebou zrejme kmášu tehotenské hormóny, napriek všetkému ti želám príjemné tehuľkovanie, inak, že si tehotná som si všimla až po prečítaní tvojho príspevku, kde som tiež nepochopila vetu - kde je úcta k tehotnej žene.

timea7
15. júl 2015

@rakywanda teraz by som sa asi mala uraziť za tú staršiu ženu, nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kecám, sama si zo seba robím srandu, že mám už pretočený tachometer 😀 😀 😀 😀 😀

uhlikova09
15. júl 2015

@rakywanda opravila áno,ja som sa opravila,ospravedlnila a to že šaškujem si si nevšimla???To nieje rýpnutie?Lebo ja som to tak vzala a moja odpoveď tá prvá;je so smajlíkom,tým pádom som jej odpísala s humorom,že ok beriem...a vidím;že stále mala nejaký problém ..myslela som to tak,že nech do mňa nerýpe,mán dosť svojich starostí a ozaj nemám 15 aby sa tu niekto do mňa navážal,že šaškujem!Okrem toho keď mám mať úctu;tsk nech si tu da fotku aby som videla s kym sa bavim a nie;ze potom mi tu niekto napise,ze je vyrazne starsia a aj keď je ja tu nešaškujem a s nikým som husy nepásla!!!!...vidím,že nemá tu význam sa k niečomu vyjadrovať.Prajem krásny deň

uhlikova09
15. júl 2015

@timea7 konečne niečo rozumne tu vidim...pekny den

timea7
15. júl 2015

@uhlikova09 aj tebe 🙂

0silvia0
15. júl 2015

jaj, ženy, poďme si navzájom prejavovať úctu 🙂 Úctu k šedinám, úctu k tehotenstvu, úctu k materstvu, úctu k mladosti a nezabudnime si povycapovať nastajlované fotky, šak sa nebudeme baviť s bárským, nie?
Ja sa tak bavím 😀

natalym
15. júl 2015

O čo tu vlastne ide?

timea7
15. júl 2015

@natalym ale asi sú nejaké škvrny na slnku, alebo prudko klesá, či stúpa tlak, neprejavujeme si navzájom dosť úcty, od teraz aj tebe začínam vykať 😀 😀 😀 😀 😀

lujza123
15. júl 2015

@laurinka24 bud rada ze si sa zbavila kokota a nerozmyslaj nad tym ze si chcela rodinu...z niektorými typmi ludi rodinu nevytvoris

A malu mu davaj normalne kazdy druhy tyzden aspon na 4 dni...neblbni, decko POTREBUJE MAMKU AJ OTCA a to nieje len heslo pre katolibancov ked bojovali proti teplym ale FAKT. Aspon si oddychnes cez volny vikend, vybehnes do spolocnosti a mozno najdes niekoho, s kym tu rodinu zalozis..

Nemsti sa mu skrz dieta, neublizis jemu ale malej

rakywanda
16. júl 2015

@timea7 čo by si sa urážala, inteligent to pochopí 😉

uhlikova09
16. júl 2015

@0silvia0 ha ha ha ha ha

dominika6
16. júl 2015

laurinka24
ak je chlap lenivý,lakomý a sebec,je to najhoršia kombinácia..urobila si dobre,že si sa ho zbavila,teraz mu hlavne odolať vziať ho na milosť..nech sa chlapec stará sám a hlavne nech ti platí alimenty..🙂

laurinka24
autor
16. júl 2015

Dakujem, odstahoval sa k mamicke a tam ma full service, takze sa nepouci, ale som rada, ze som sa ho zbavila, radsej kupil sebe ako malej, kaslal na nu tri roky, ale teraz ju chce a poziadal o striedavu stravotlivost

moonlight1210
16. júl 2015

@laurinka24 casty dovod, preco muzi ako on chcu dieta do striedavej starostlivosti? lebo poculi, ze potom im nevymeraju vyzivne. to je vsetko.
a este, ze sudcovia su zhovievavejsi k muzom, co "prejavuju" zaujem o dieta.
dokonca si po dieta po odklepnuti rozsudku ani nepridu. este velkoryso povedia, ze mu chcu len dobre a pre jeho vyvoj je spravne, ak nemeni casto prostredie a je s matkou. hlavne, ze vyzivovacia povinost je zazehnana.

ale nie je to celkom tak. takze mu povedz, ze aj pri striedavej starostlivosti hrozi, ze bude platit, ak su vase financne pomery velmi nerovnocenne - mozno ostane v soku a vyleti od hnevu. ak ano, tak nejde o ziadnu nahle prebudenu lasku k dcere. budes si na cistom, ci bojovat proti striedavke.
nejde o to, branit styku s otcom, ale zabranit tomu, aby si dieta zazilo emocie, ze otec ho obchadza doma ako nutne zlo, co mu visi obtyzden povinne na krku.

laurinka24
autor
16. júl 2015

@moonlight1210 on byva teraz u svojej mami a ja si myslim, ze to skor ona ho podnecuje k tomu, aby tam dcera bola, na predbezku mu zamietli striedavu starostlivost a urcili minimalne vyzivne, ale to mi nevadi, hlavne, ze nedostal dceru, este sa desim riadneho konania