Prečo sú muži takí?

katastrofa24
15. feb 2016

😉 ☹ ☹ ☹ ☹ Ahojte mamičky, nemamičky. Potrebujem sa vyrozprávať no nemám komu tak píšem sem. Som vydatá 10 rokov. Máme dve detičky 9 a 7. S manželom si už nerozumiem nie je to take aké to bolo na začiatku. Nadáva mi, je lenivý a nikam nechce chodiť aj mne zakazuje. Neznesie keď nám príde návšteva z gauča sa ani nepohne len leží a leží na v....ch stále. Keď ho niekam volám prejsť sa alebo tak úplne nezáujem. Ak mám pravdu povedať úplne sa mi zhnusil ☹ už k nemu nič necítim so, s ním len kvôli deťom. Ani po sexuálnej stránke nám to nikdy nefungovalo nikdy nevydržal len pár sekúnd ☹ zase som bola vinná len ja bo ho moc vzrušujem. Keď som mu povedala že odídem povedal že by som skončila ako špina že málo zarobím deti z toho neuživím a má aj pravdu pracujem za minimálnu mzdu 8 hodín denne ...Snažím sa náš vzťah dať do poriadku aj keď pár dní je ok potom zase začne byť nervózny. Je chorý bez televízora alebo počítača. Vykrikuje že som tučná no pritom ja sa necítim ja som so svojou váhou spokojná 170/65 kg nie je to moc ale kvôli hajzlovi var chudnúť nebudem ☹ nechcem byť vyžla správna baba má mať aj zadok pri tom on priberá ale to sa nič nerobí. Bola som aj som jeho prvá tak ako on môj. Prečo si chlapi nevážia to čo pre ne robíme. ☹ Je toho dosť. Ďakujem no potrebovala som sa vyrozprávať....

mircalla
7. apr 2016

@malabiba Tym chcem povedat, ze s tou vahou som uz bola skoro na hranici anorexie, nikomu sa to nepacilo - tazke nedrzim sa hesla - cim chudsia, tym lepsia, ja neviem, ci sa tym chvalis, ale moc nemas cim. podla mna je ona vahovo v pohode viac ako ty
ak spravne ratam tam 170 cm minus 3 su 167 cm (nie 164 cm), 47 kilo v tvojom veku po detoch je zalostne malo

majaxy
7. apr 2016

Ja zas nechápem prečo riešite váhu a podobné hlúposti... Ked sa zoznámili bola úžasná, ked prisli deti bola nepríjemná...To poznáme, mamičky nie? A teraz mi manžel bude vytýkať veci, lebo som vynosila NAŠE dieťa? On nemusel byť tehotný a pod veci s tým, hormony, kilá a pod. On by mohol byť rád, že tovšetko nemusel podstúpiť a vytúžené dieťatko má....

majkeel
7. apr 2016

Napadlo k tomuto: Este stastie, ze mi manzela nasla matka. Keby som si takeho nasla ja, tak ma j...(slak trafi). 🙂
Muzi nie su vsetci "taki", taky je Tvoj a vybrala si si ho sama. 🙂 Z popisu je jasne, ze po "razne" a nie moc pekne slovo nemate daleko obaja. Ak lezi na gauci, nadava Ti,... vyzera to ze nie je moc velky "iqac" aj "eqac", to iste sa da trosku povedat o Tebe - slovnik, minimalna mzda,... jeho hlupost vracias hlupostou (cez sex, domace prace,...) Ak po 10 rokoch nemas kam ist, to tiez nie je ziadna vyhra a nesvedci to nic dobre o mysleni na buducnost vas oboch,...
Statisticky maju ludia pred sebou niekolko kratkych vztahov a dva velke 10-15 rocne (manzelstva sa rozpadaju po 10-15 rokoch). Ludia sa okukaju, zacnu si liezt na nervy, neriesia konflikty kludne,... a uz ideme z kopca. Mozno to vase je na konci.
Osamostatni sa, aby si nebola na nom zavisla, zacni sa viac starat o seba, ries konflikty kludne. Bud sa na zaklade Tvojho vzoru da dokopy aj on, alebo sa rozidete a najdete si kazdy ineho, resp. zostanete sami podla uvazenia.

majaxy
7. apr 2016

@majkeel jasné, len si uvedom, že manželstvo nie je o vzdelaní, je to o spojení dvoch duší...či to riešia cez vysokú školu alebo cez VPP, je to stále o tom istom, a žena, či niekedy muž musí mať svoju hrdosť a povedať dosť. Je tu dosť takych absurdných hraníc a ludia nevidia tú hranicu, a vieš myslím si že niekedy je jedno či sú VŠ alebo VPP, možno ked vynecháme sociálnych delikventov

medovka6
7. apr 2016

Nieco ti napisem. Tiez mi moj, teraz uz byvaly, vykrikoval, ze bez neho skapem. Budem chudera a neviem co este...az som sa nasrala a jedneho dna som po 31 r.podala o rozvod. Odisla som s 20 eckami a nieco som mala na ucte nasetrene. Je pravda, ze dieta som uz mala velke...ale ten pocit!!! Moja, ty sa nedaj zastrasit To ON ma strach. Ze strati svoje pohodlie...sluzku. Ty sa zober a oprd mu jeho hnilu rit...nemarni roky!!! Kde sa odhodlas uvidíš, ze ti pridu do cesty nove sance...aj peniaze zarobis aj prezijes...to len ti "silni" chlapi si myslia, ze bez nich neprezijeme. A pri tom sa klepu od strachu, co bdue s nimi , kde sluzka drbne dverami a to ze navždy! Bal kufor a vela stastia.