Prestrelila som svojou reakciou??

Rodina
2. jún 2020

Ach zienky, idem si od vas vypytat Vás nazor..rozhodli sme sa s manzelom ze zorganizujeme u nas taky mensi den deti..my mame jedno dieta, svagrovci dve a moja sestra jedno pozvali sme svokrovcov mojich rodicov sestru s muzom svagrovcov..ze urobime detom taky pekny zabavny den u nas..den predtym sme sa dohodli s muzom ze urobime generalny poriadok..komplet vsetko umyjeme popraceme..v ten den prisiel k nam svagor ( muzovej sestr y manzel) ze na pol hodku na kafe..tak sme mu urobili kafe ale kedze sme mali vela prace tak sme sa mu venovali popri pratani, umyvani, chystani..no a problem nastal taky ze svagor bol strasne mimo z toho ze my manzel doma pomaha..(umyl chladnicku, upratal spajzu a pod.)..ze to su zenske roboty a zena to ma stihat ked je na materskej..ze to u nich neexistuje ..muzovi sa vkuse vysmieval ze ešte nech si da zasteru a natacky a bude uplne jak zenska..proste vkuse sproste reci a narazky..ked muz bral do ruky handru ze ide umyt podlahu tak to uz svagor nezvladal a zacal hulakat: no ty si dobre pod papucou..na co su nam tie zenske a podobne..manzel sa mu pokusal vklude vysvetlit ze vsak na tom nie je nic zle ked doma zene pomoze ze vsak tu byva aj on..svagor hned odpovedal : tak to my chlapy do roboty chodit, ešte aj doma upratovat..to potom naco su tie zenske a podobne..ze on by to nezniesol aby musel ešte aj doma upratovat ze naco sa potom zenil..tak som mu odpovedala ze existuju aj muzi ktory nemaju problem zene doma pomoct s domacimi pracami a ze ked s tym ma on problem tak to je jeho vec..ale odvrkla som mu to uz nasratym tonom..tak sa zdvihol a odisiel urazeny..na druhy den ani neprisiel ku nam ako mal..teraz neviem ci som neprestrelila lebo evidentne je urazeny na mna za to..

martina2ve
2. jún 2020

No svagor je pekny debil! Ked uz zene doma nepomaha a tvrdi, ze su to zenske prace atd.. ale vysmievat sa druhemu, ktory chce pomoct zene upratat?? Keby aspon drzal klapacku. Je to pre mna uplny chrapun a mala si mu povedat ze ked spadol zo stromu aspon si mal davat pozor, lebo si dobre drbol hlavu... ach jaj... vobec si neprestrelila, prestrelil on!! 🙄🙈

eternityz
2. jún 2020

Veď dobre, načo by Vám kazil deň blbými rečami. A zaslúžil by si mokrou handrou po hube aj 🙂 výborný vzor pre dieťa.

Mne muž tiež pomáha, ja však vo svojom okolí poznám málo mužov, čo nepomáhajú. Minimum a ich ženy sú v šoku, že mne muž tiež pomáha (síce tak chlapsky, treba exakte popísať úlohu :DDD ale veľmi si to vážim) a ja som v šoku, že jej muž nie...

lija22
2. jún 2020

fakt by som chcela vidiet ako sa tvarila tvoja svagrina, ked jej muz hovoril co za nehorazne prace musi vykonavat jej brat 😁 ach boze. vypusti to z hlavy, su to talafatky

lenvam
2. jún 2020

A nech je!kreten.toto milujem to je ženská práca to je muzska.kolko krát ženy pratali uhlie,drevo to je všetko o.k. ale keď muž chytí handru do ruky tak je pod papučou?!sa tej jeho žene čudujem určite nikde cez materskú nebola s kamoškami posedieť lebo ona je na materskej tak nech sa stara.ty kks sa mi nožík vo vrecku otvára keď počujem takéto drísty.nech sa len fuci a navždy,naveky,amen

adusa1987
2. jún 2020

Aj u nas to takto funguje...muz pomaha vo vsetkom aj prat da aj povesia posklada o deti sa postara navari jedine nezehli a okna neumyva.umyval len raz ked som bola tehu...a keby mne tak sprosto partner povedal mojim.muzom nieje ale by som ho hnala palicou...

sova851
3. jún 2020

Uplne v pohode ste mu vysvetlili,on nech sa vyrovna s tym,ze existuju aj lepsi muzi od neho 🙂

lily09
3. jún 2020

Urazeni ste mohli byt aj vy, netrap sa nad tym ze bol urazeny on

tncka
3. jún 2020

Neprestrelila vobec,ja by som mu rovno ukazala kde su dvere,ak nechce pomoct,blbymi recami nech ma neotravuje,ja mam robotu

oktoberbaby2020
3. jún 2020

Svagor zavidi😂🙈trapko. Moj muz pomaha tiez, uplne normalna vec. Pozehli, umyje, vysava. Sice nie pravidelne ale ked mu poviem nema problem

leskovael
3. jún 2020

Tak on príde ku vám a blbými poznámkami sa vysmieva tvojmu mužovi a ty sa zamýšľaš či si neprestrelila?? Ja by som ani nečakala kým sa zdvihne a odíde, sama by som ho odprevadila a nie milo!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre