Priateľ býva 30 km odo mňa

kikulienka12
3. sep 2015

ahojte baby chcem sa spytat mali ste priatela ktory od vas byval cca tych 30km? ako casto ste boli spolu? ked ste neboli spolu ako ste boli v kontakte o com ste sa informovali a podobne? a mimochodom ste s nim do teraz? 🙂

mia997
3. sep 2015

Môj manžel býval odomňa 1300 km. 😀

stardust
3. sep 2015

@kikulienka12 mas nainstalovany skype? Mozete si telefonovat, pisat sms alebo cez whats app. O com si piseme? O tom, co sme robili, ako sa mame, o citoch k sebe atd. 30 km nie je skoro ziadna vzdialenost 😉

zuzkazivcak
3. sep 2015

@kikulienka12 Môj býval 80 km.....tesili sme sa na seba....30 km je uplne nic....

katarinamarkova
3. sep 2015

@kikulienka12
🙂 30km 🙂
dennodenne rano odvozim 20km do prace do skolky a poobede 20km spat.......
ked som este nebola nastupena v praci, len som vozila do skolky tak to bolo 20tam,20spat rano.......20tam, 20spat poobede - cize cca 80km? v priebehu skoro kazdeho dna?
30km....ved to je polhodinka cesty /autom/

k otazke:
manzel pracuje 1100km cca daleko
- sme spolu ako praca a okolnosti dovolia.....kazdy vikend, kazdy druhy....niekedy tyzden dva do mesiaca v kuse, cely august sme boli spolu, teraz tri tyzdne v sept. by sme mali byt spolu.....su ale aj mesiace ked sa nevidime...nastastie je to skor vynimka 🙂
- volame kazdy den, piseme, fc, whats app
- ano sme spolu doteraz 🙂

bonaqa2013
3. sep 2015

30 km sme tiež bývali od seba. Ja v MT a on v ZA. V práci sme sa stretávali denne - spolupracovali sme spolu, potom sme niekde išli na 2 hod. potom každý išiel domov a večer aj hod. tel. Keď sa mala narodiť dcéra prišiel k nám bývať - rodičia neboli nadšení, ale on povedal že chce byť so svojim dieťaťom, potom prišlo druhé, tretie. 6 rokov sme bývali u mojich rodičov. Potom sme si postavili dom. V súčasnosti sedím za počítačom, deti spia a ja čakám kedy príde z poobednej šichty. 🙂 🙂 🙂

janikm
3. sep 2015

moj byval 66km odo mna, stretavali sme sa 1 den v tyzdni (cez vikend) na par hodin, stale na striedacku - raz prisiel on a raz ja.. cez letne prazdniny sme boli tyzden vkuse spolu, inak cez rok sme u seba neprespavali (moji rodicia nedovolili 😀 ), bolo to veeelmi tazke no na druhej strane sme spolu komunikovali mozno viac ako ine pary- po skole/praci sme si volali alebo skypovali a v podstate az do vecera sme boli v kontakte co sme si kazdu hodinku volali kto co robi a podobne 🙂 Cize ten kontakt bol veelmi uzky, vedeli sme o kazdej drobnosti 🙂 Po 4,5 roku sme spolu zacali byvat a po dalsich 2,5 rokoch po siedmom vyroci chodenia sme si minuleho roku povedali "ANO" v kostole 🙂 A podla mna 30 km je nic ved to mozte byt za pol hodku cestovania spolu 🙂

gebeente77
3. sep 2015

@kikulienka12 my sme boli od seba 160km, vidali sa iba kazdy druhy vikend, cca rok, potom sme spolu zacali byvat, v decembri bude 11 rokov, co sme spolu, z toho 8 a pol uz manzelia 🙂 Takze 30 km je ako tot za rohom 🙂

jana_eyre
3. sep 2015

z vajnor do dubravky v bratislave je to takmer 30km.. ak sa teoreticky spoznaju dvaja ludia tychto mestkych casti, je to uz vztah na dialku? 😀 😀

to ma doteraz ani nenapadlo, ze som mala tolko vztahov na dialku.. totiz, ja som z ba dolnych honov a ani jeden moj ex nepochadzal z tej istej casti.. iba moj muz bol moj sused z vedlajsej ulice 😎

daniela208
4. sep 2015

My sme s priateľom 300 km od seba. Fungujeme takto už skoro rok a nesťažujem si. Vidíme sa cez víkend. Cez týždeň si voláme a píšeme. Rozoberáme úplne všetko čo sa počas dňa stalo 🙂 . 30 km je podľa mňa úplne v pohodičke.

sundance
4. sep 2015

@kikulienka12 ahoj, aj my sme tak bývali od seba, a v pohode sa to dalo, teraz sme už zobratý a bývame spolu 🙂

lucinka707
4. sep 2015

kikulienka12 Ojoj to je čo sa problém, že 30 km??? 😀 To by som očakávala každý deň - každý druhý stretko. Koľko je ľudí na Slovensku, že denne dochádzajú do práce a z práce aj 50 km. Úplne bežné...
Môj frajer je 2000 km odo mňa a vídame sa každé 3 týždne, inak ako letecky sa nedá a ide to úplne super 😉 Chce to systém, ale keď sa chce, dá sa všetko!!! Problémy si robíme len sami vo vlastnej hlave 🙂

markina8
4. sep 2015

30km je v dnesnej dobe uplne nic, ved to je pol hodinka cesty 🙂 Teda pokial ma auto, neviem kolko mate rokov. My sme od seba 90km a vidime sa velmi casto. Cely vikend + minimalne jeden den cez tyzden za mnou pride. Precestuje kvoli mne dost ale o tom je laska 🙂

jennstella
4. sep 2015

Aj my sme boli od seba 30 km+ja som chodila do školy,on do roboty,po nejakom roku som otehotnela a teraz uz byvame spolu 🙂 a keď sa nevidavate moc casto,tak si aspoň viac chybate 😉

markina8
4. sep 2015

@jennstella s tym chybanim suhlasim, podla mna to len prospeje vztahu na zaciatku ked sa nevidia dvaja kazdy den. Ludia to zvyknu na zaciatku prehnat a rychlo to potom cele vysumi 🙂

lucinka707
4. sep 2015

@markina8 No presne 🙂 A hlavne sa mi páči ako vždy spravíme nechcene na letisku scénu ako z romantického filmu 😀 Všetci len kukajú 😅 Je to krásne romantické sa istý čas nevidieť a potom je to o to krajšie 😉

markina8
4. sep 2015

@lucinka707 ano ja sa na tie sceny rada pozeram, ale len ked som zadana. Ked som bola volna, tak som skor zavidela haha :D

lucinka707
4. sep 2015

@markina8 No presne 😀 Mám to úplne rovnako... Ja som radšej súčasťou nejakej scény 😀

marianna_peskova
4. sep 2015

S priateľom sme štyri roky fungovali na 30-kilometrovú vzdialenosť. Stretávali sme sa dvakrát-trikrát za týždeň: autom, autobusom, vlakom. Za ním by som hoci aj na vysávači priletela. 😝 Potom sme spolu začali bývať a dovi-dopo, 30 kilometrov!
Môže sa to zdať veľa akurát žene, čo celý doterajší život chodila s chlapmi z vlastnej dediny. Takže túto otázku považujem za čistý "trolling". 😎
Ale diki za otázku - you made my day. 😀

littleslovak
4. sep 2015

ja som to nestihla zazit. delilo nas 65 km, ale obaja mame auta takze hned od zaciatku to bolo bez diskusii, kazdy den spolu 🙂 a aj napriek snahe vydzat bez seba aspon par vecerov v tyzdni, ktore koncili aj tak len pisanim spravy od spravy, sme sa zase aj tak na dalsi vecer videli. nechcel aby som ja jazdila za nim, tak jazdil on a ja som ho na noc nechcela pustat autom ked sa zdrzal takze zostaval a vlastne sme od zaciatku spolu stale 🙂 len si postupne casom doniesol vsetky veci...
je to o tom, kto ako chce a komu ako vyhovuje. to co vyhovuje nam nemusi inym...
kazdopadne 30km je nic, na bicykli to mas za hodinku a pol vlaznym tempom 😉 tak nech sa ten tvoj ukaze a sliapne do pedalov 🙂 a co sa tyka informovania... nemame si potrebu hovorit vsetko lebo si verime, napriek tomu si obcas hovorime aj uplne banality a nepodstatnosti... ako kedy a ako pride... 🙂

malabiba
4. sep 2015

@kikulienka12 asi ťa zaujíma názor na vzťahy na diaľku....niekedy ani nezáleží, či je to 30, 100, alebo viac kilometrov, ale skôr na tom ako tým dvom na sebe záleží....my sme bývali 50 km od seba a teraz už môj mm chodieval za mnou dva-tri krát týždenne podľa toho ako sme boli pracovne vyťažení...ale telefonovali sme spolu každý večer, keď sme neboli spolu, celé hodiny o všetkom možnom...pár krát sa stalo, že som pri telefóne zaspala 🙂

ivett1
4. sep 2015

mm býval odo mňa 50km, stretávali sme sa tak často, ako sa len dalo😀 ...ja som dochádzala do práce a on v tu bývala pracoval ...ale po pol roku sme si našli spoločný byt ...obaja sme boli už dosť "zrelí", takže spoločné bývanie nebol problém ... tiež to bolo zo začiatku (toh pol roka) skôr o telefonovaní ...a keď sa tak nad tým zamyslím, vtedy sme dokázali spolu kecať aj pol hodinu a teraz cca 1 minútu ...že ...ako deti (vozí ich do školy) a kúp to alebo ono (má po ceste oc) a ukončím klasicky ľúbim ťa a ...hotovo😀

lubiduch
4. sep 2015

s mojim sucasnym manzelom sme spolu 10 rokov, 5 rokov zobrati. Prvych 5 rokov sme boli spolu na dialku 1.000km a zvladli sme to. videli sme sa cca 4x do roka- V lete 3,5 mes na jesen 2 tyzdne v zime cca mesiac a na velku noc nejake 3 tyzdne.