Priateľ je urážlivý. Čo keď už bude dieťa na svete?

andreaba
21. jan 2009

Sme s priateľom spolu 9 mesiacov. Teraz som tehotná. Začal u nás bývať (bývame spolu s mojími rodičmi). Vzťahy v dome sa už pretriasli, všetko je OK... Problém je ale jeho povaha, alebo moja precitlivelosť? Ide o to že sa na hocijakú hlúposť urazí a dokáže sa so mnou nebaviť aj štyri dni. Napríklad včera som stála pri ňom a pozerala som sa na neho ako si zalieva čaj. Povedal mi že čo nejdem spať (chystala som sa) že tam stojím ako múmia. A viac sa so mnou nebavil. Večer sa ku mne ani nepritúlil. ráno pusa ako školáčke a cez deň mi ani nezatelefonuje...Scenár poznám. Za takéto hlúposti sa so mnou nebaví. Až pokiaľ sa ja jemu neprídem pchať do "zadku". Vôbec neberie ohľad nato, že som tehotná a precitlivelá. Večer počuje že v POSTELI PLAČEM A NEPRIHOVORÍ SA MI. Hrá sa na VEĽKEHO URAZENEHO PANA... Ale ja už ďalej nevládzem. Neviem si predstaviť ako by sa správal keby má naozajstný dôvod uraziť sa. Čo bude keď sa narodí dieťa? Uvažujem že sa s ním rozídem, a budem slobodná mamička...Čo by ste robili vy? Nemienim sa mu stále ospravedlňovať za niečo čo som nespravila, iba aby bol klud a moje dieťatko necítilo že som nervózna a plačem...
Ďakujem Vám všetkým vopred za odpovede....

krasuliak
29. jan 2009

dufam ze prides so spravou ze si ho uz konecne vydrbala 😉 😉

az nie tak ja osobne ti uz nemam co k tomu povedat ☹

lenka8866
29. jan 2009

aj mne sa zda byt ku tebe velmi hruby, no neviem ani jeho vek a ani nic.. niektory chlapi musia dozriet a potom pochopia co je zmyslom ich zivota a co vlastne chcu...
mozno je len zmeteny alebo ma vazne taku hlupu povahu
len ti chcem povedat , ze ja som malasedemnast ked som otehotnela a priatel bol moja velka pubertiacka laska...kedze sme boli obaja mlady on je odomna o 4 apol roka starsi ...bol to sok

ked som bola tehotna viac raz som uvazovala nad rozchodom...niezeby sa urazal, ale nevedel sa zriest partie a behani po vecierkoch a akoby si nechcel pripustit zodpovednost. niekedy som sama s bruchol lezala soma a on si prisiel o jednej v noci z vatry akoby nic...bala som sa aky bude ked sa nam male narodi...

ked bola mala na svete este to pretrvavalo par mesiacov,aj mi pomahal aj bol dobry tatino len stacilo ze prisli kamarati z roboty a uz bol fuc. a potom som sa nastvala...a povedala dost. BUd budes stat v jazdom case pri mne, pochopis ze uz si otec a mas povinnosti alebo cau banbino...rozchod

slubil ze sa polepsi a ja som mu razne ukazala ze druhu sancu nedostane...

teraz ma nasa dcera skoro styri roky a on je asi ten najvzornejsi tatino, ktory je na dceru hrdy....
vo vsetkom mi pomaha, chodime vsade spolu, venujeme sa malej, zmenil sa o sto percent...
ked mu spomeniem aky bol niekedy sam priznava ze bol idiot a ze asi potreboval cas pochopit ze zivot je o niecom inom....teraz ho ja musim niekde tahat na ples alebo kde.... kamarati uz vobec.

za zasluhu som si ho vzala aj za manzela, dcerka nam sla za druzicku

chcela som ti len povedat ze niektory chlapi musia dozriet

krasuliak
29. jan 2009

lenka

pekne 🙂

amaretta
29. jan 2009

lenka ty si ten stastnejsi pripad kedy vsetko dobre dopadlo 🙂
andreaba aj ty mas sancu na stastny koniec, ale az vtedy, ked mu pobalis svestky a on zmizne tam odkial prisiel 😠

andreaba
autor
30. jan 2009

Tak ahojte holky.
Včera sa odohral rozhovor. Ako som písala poobede tak som sa dozvedela tuná v práci o tom ako ma ohováral (aj moju mamu). Tak som začala tým, že sa mi nepáčilo čo som si vypočula a že o tom hovoria ľudia aj v mojej práci. On mi na to povedal že TIETO VECI HOVORIT BUDE LEBO JE TO PRAVDA...a bude to hovoriť stále. potom si na paškál zase zobral moju mamu, aká je to MATER a pre neho je to ZLY A BEZCHARAKTERNY CLOVEK, SPINA ATD ATD ATD ATD...Ja nehovorím že je svätá, ale každý máme predsa svoje chyby a jemu sa nepáčilo že mu nedovolila VLADNUT v našej domácnosti a že si ma ako svoje dieťa ZASTAVALA....aj to mi mama povedala že keby som neni tehotná a netrápim sa tak by ma nešla počas našej hádky brániť. Som mu povedala že si neželám aby ju v našom dome volal MATER! on že ju volať bude ako chce! Najskôr mi povedal že pokiaľ sa budem zastávaať mojej mami a nie jeho tak odtiaľto odíde...Ja dám svojej mame nadávať pred ním do padnutých z dubov na jahodu???!!! Na to som mu nepovedala nič, ďalej sm e diskutovali a potom mi povedal že odtiaľto odíde v pondelok lebo na weekend má syna. Nech by mu moja mama urobila čokoľvek tak nemá právo ju takto ohovárať, haniť a nadávať na ňu. To že mu perie a má každý deň navarené samozrejme pre neho nič neznamená....proste začarovaný kruh. Nenávisť z jeho strany ako šľak....Mali sme plány postaviť dom, povedali sme že za dva roky to v tom mojom nejako vydržíme, chcelo to len trochu trpezlivosti a ústupkov......takže suma sumárum, od pondelku sa sťahuje....

bora8
30. jan 2009

no to si teda dobre prepáč za výraz "sprostá" že ho tam na ten víkend necháš, či má na víkend syna alebo nie, ak sa rozhodol odsťahovať tak nech sa sťahuje hneď a nie po víkende so synom, kde mu budete robiť full servis a on si ešte bude rozkazovať čo a ako a bude spať s tým rozmazlancov vo vašej posteli....

andreaba
autor
30. jan 2009

Bori, ja dúfam že pojde k svojej DOKONALEJ MAMIČKE....

bora8
30. jan 2009

no len aBY SA S NíM NEDOTREPAL K VáM.....

andreaba
autor
30. jan 2009

podľa mňa si príde zobrať veci, možno svojho synačika zoberie na lyže a pôjdu ta het...na to peniaze ma...ale to že ja som mu sprostaňa pokupovala darčeky na vianoce to su zbytočne vyhodene peniaze...

danielkapo
30. jan 2009

andrea...len dufam, ze sa casom nenechas ukecat a nevezmes ho spat 😖 pre tvoje dobro...aj toho maleho dietatka...a aj celej tvojej rodiny..... 😠 niet co lutovat za takym idiotom...

ivca82
30. jan 2009

Andrea, možno príde s práce taký vytočený, že mu to došlo, a tak sa urazí, že odíde ešte dnes, čo by bolo pre teba lepšie, lebo sa môže stať, že začne na teba hrať ako mu to je lúto a ako sa zmení a využije tvoje momentálen cit. rozpoloženie aby si mu odpustila.. Držím palce, nech to zvládneš dotiahnuť s ním do konca 😉

naty
30. jan 2009

andreaba: až se odstěhuje a ty budeš mít někdy nutkání ho vzít zpět, přečti si tu po sobě, co si o něm napsala, protože to je absolutní sobec, kterýmu na tobě, podle mě, vůbec nezáleží, což je poněkud smutný ve vaší situaci, ale tím to pro něj vychází ještě hůř...ani nemám pocit, že by s tím stěhováním měl nějaký extra problémy, takže s jeho city k tobě to asi nebude zas tak žhavý....hlavně, že synáček bude na víkend doma... 😠 ...to je ubohý... 😔 ...normálně být tebou, bych se o víkendu starala o svoje věci a o ně bych ani nezavadila...uvař si pro sebe, nebo jdi s kámoškou nebo s mamkou (ta to jistě ráda uvítá) na oběd a na ně se vybodni, přece se o ně ještě nebudeš starat?! 😲

andreaba
autor
30. jan 2009

Tak holky na to nech nečaká že by som sa ešte o toho jeho rozmaznanca starala.chlapček si nevie v 11tich ani zubnu pastu vytlačiť na kefku. dokonalý syn jeho jediny...
Ivci a vôbec sa neobavam že by sa chcel vrátiť späť....to by si mala počuť tie nenavistné reči. Dokonca keď sa urazil za kravinu tak nemal chuť sa o tom baviť alebo ospravedlňovať sa mi. Tak ABSOLUTNE nepredpokladam ze by sa chcel vratit. Podla mna len cakal na to, kedy ho VYHODIM JA!!!

naty
30. jan 2009

Taky si myslím, nechtěl vypadat "blbě", že odejde od těhotný ženy...teď ho budou ostatní tak akortá litovat, že ho "ta děsná ženská" vyhodila....tak pěkně si to zázemí připravil, jen co je pravda... 😒

andreaba
autor
30. jan 2009

Naty.... Ja som ho vyhodila aj s mojou Z DUBA PADNUTOU MATKOU ....

ilduska14
30. jan 2009

lenka to si ten lepší prípad a je ozaj super,že sa tvoj mužíček ešte včas spamätal a teraz je to fajn. 🙂
To ale vôbec u andreaba nehrozí,lebo ten človek je stelesnené zlo a nenapraviteľný sebec.A ako sa vyjadroval andrejka o tvojej mame,tak to je vrchol.ako som písala každý občas vybuchne a povie čo by nemal,ale on veľmi dobre vie čo hovorí a nemá na to právo ani dôvod.A presne ako písali baby ak tam budú cez víkend vôbec si ich nevšímaj.Neboj bude dobre. 😉 A ešte voľačo.Ak ťa niekto skúsi obviňovať alebo ti vyčítať tak to sa len ukáže kto sú ozajstný priatelia.Kto ti neuverí,tak sa na nich vykašli,takých ľudí okolo seba nepotrebuješ.

naty
30. jan 2009

Však ať si jde...jen je mi líto další baby, která o něj zavadí... 😔

andreaba
autor
30. jan 2009

jeho ex žena nemá doteraz priateľa....a to sú rozvedení 7 rokovo. asi vie prečo chuderka, zostala jej trauma 😀

janka5861
30. jan 2009

to je super ,ze si to dokazala .ver ,ze uz bude iba dobre ,zle uz bolo

andreaba
autor
30. jan 2009

Jani, dúfam že hej....Len ešte prežiť weekend. Určite dneska poobede pôjde na rozumy k svojej dokonalej mamičke a ktovie čo mu tá ešte všetko narozpráva...Ale nech, rozhodol sa že odíde, ja som mu nepovedala zostaň... možno mi to ešte vykričí ale nech si povie čo chce...

fejusa
30. jan 2009

andreaba-gratulujem 😀

greta24
30. jan 2009

Andreaba, ked mu vyhodis kufre, tak vymen aj zamky a zacni zit ako normalna zena a nie handra. Tento clovek s rozmaznanym synacikom je chodiaca katastrofa, vzorova ukazka toho, ako sa chlap nema spravat. Zabudni na neho, je to absolutny .... !!!!!!!!

bora8
30. jan 2009

andrea gratulujem 😉

mishusha
30. jan 2009

este by som poradila zverejnit jeho meno a priezvisko, nech si baby daju na takeho somara pozor!!! 😀

krasuliak
30. jan 2009

no gratulujem k spravnemu kroku no a ako sa vola?? ja ho mozno aj poznam 😀 😀

karkoolka81
30. jan 2009

Ahojte....pisala som pisala a ked som to chcela odoslat, tak ma odhlasilo ☹ Moja, ja som to citala s otvorenou pusou ci som to nepisala ja ako napr namesacna 😀 Tiez cakam dieta s podobnym trulom ako ty. Chodila som s nim cca 1,5 roka, pocas tejto doby som si uzila i kopu ponizovania, i fyzickeho nasilia...kopu prazdnych slubov, milion „dalsich sanci“...Ako to uz byva, na zaciatku som na nom nevidela ziadnu chybu /slepa laska/, potom clovek zacne dufat, ze sa to zmeni, potom som zacala obvinovat samu seba /asi ma pravdu ze on je ten super a ja ta zla.../ ...Totiz, kazdy rozhovor, resp, pokus o rozhovor sa v momente zmenil na to ze moj mily zacal na mna „utocit“, nadavat mi, obvinovat ma...A jedine vysvetlenie bolo – ved „ako sa ma uz len on branit“...Lenze on bral ako utok kazdu moju otazku – napr. aj „kolko je hodin?“. Nikdy som od neho nezazila nehu a porozumenie, chapave objatie, ked mi bolo tazko, vzdy som musela lizat jeho rany a byt ta chapava ja...Okolie to videlo, snazilo sa maho vyhovorit..ja neviem ci som stale verila v zmenu, alebo uz som bola tak zdegenerovana jeho recami ze fakt ja som ta zla a neschopna a ze som sa bala ze uz si vo svojom veku nikoho nenajdem /ako mi to on casto povedal/- ja mam 28 on 36...jednoducho, bola som s nim a stale som mu davala dalsie sance...Az raz, minuleho roku na sklonku ked sa zas raz predviedol, hovorim si dost, koniec! No a co ked budem sama, trebars aj cely zivot, toto dalej znasat nebudem! A poslala som ho kade lahsie. Tyzden na to vsak prisiel sok v podobe pozitivneho tehotenskeho testu. Tak to som fakt necakala! Navyse ze to co sme mali po viac ako pol roku sa sexom ani nedalo nazvat...
Zdalo sami fer mu to oznamit...Najskor to zobral tak, ze dobre, ved sa o naspostara a ja som zacala uvazovat ze by som mu predsa len asi mala dat sancu...Vydrzalo to vsak asi dva tyzdne, kedy na mna uplne bezcitne, bez ohladu na to co citim ja a co prezivam nazjapal, kde mi vykrical, ze on sa na dieta este necitil a neciti, ze este stale je cas ist na potrat, ze nemam cakat od neho ziadnu nehu, porozumenie, lasku, ze mi ma stacit, ze sa postara o to aby sme mali kde byvat...ze ze ze...ked som ho so slzami v ociach prosila ze sa teraz nechcem hadat, ze to dietatko chcem, ked ho uz cakam, tak ho to rozculilo este viac, vraj na decku mi zalezi viac ako na nom, ze to dieta chcem viac ako jeho...Vtedy ma strasne rozbolelo brucho, nalakala som sa ze by som mohla potratit, tak v tom momente som sa rozhodla ...Kedze sa to cele odohravalo v aute, len som vyskocila, zabuchla dvere a utekala k rodicom...on sa samozrejme rozbehol za mnou , vraj, kedy sa stretneme...len som sa otocila a povedala: NIKDY a isla dalej. Ostal stat s otvorenou hubou jak puk.
Prve dni som si i poplakala, ze ako to sama s dietatkom zvladnem, ako to prijmu moji rodicia, potom som si povedala, ze musim sa vzchopit kvoli tomu malinkemu, nech sa vyvija v zdrave babatko, ostatne sa casom vyriesi. Nie je to lahke, aj on mi vypisuje ze mu chybam a ze sa predsa kvoli takej „malickosti“ nemusime hned rozchadzat, ze by sme mali spolu zacat zit.../uff to by som si dala ved to by ma za chvilu ze ozaj zabil/ -...Nechcem a nemozem uz. Mala som sice inu predstavu o zivote, ze budem mat milujuceho muza, stastnu rodinku s 3-4 detmi...ale...s tymto chlapom by som sa iba trapila a ttrpelo by i dieta...Pred dvoma dnami som oznamila mame ze cakam dietatko a ze budem slobodna matka...trapi sa pre to a to ma mrzi ze som ju sklamala ale ....musim dalej zit a verit ze raz spoza mrakov vykukne slniečko...

stanusa
30. jan 2009

ako je to možné, že takýto druh chlapa ešte nevyhynul?!!
karkoolka tie fázy dobre poznám ale najlepší je koniec - a potom príde to pekné:milujúci muž. Ver, že ho ešte nájdeš tak ako som našla ja. 🙂

karkoolka81
30. jan 2009

stanusa - tak v to sa ani neodvazujem uz ani tajne snivat 😔 Ale verim ze bude raz dobre 🙂

tictactoe
30. jan 2009

babenky ktore len cakate mimi a ostali ste sami, velmi vam drzim palce! ja mam troj-mesacneho synceka a som slobodna matka. jeho otec nabuchal naraz dve a mne oznamil ze nas v zivote nechce vidiet a nezaujima ho co s nami bude. par tyzdnov pred mojim odchodom z londyna sa vzpamatal a rozhodol sa predsa byt ockom. spolu nie sme a ani nebudeme, lebo by to nerobilo dobrotu po tom vsetkom co mi vyviedol, ale pokial sa bude spravat ako vzorny otec, tak chcem aby mal maly moznost ho spoznat. takze ani takyto druh chlapa este nevyhynul. cele tehotenstvo som prezila daleko od priatelov a rodiny, bez jedineho pohladenia... tiez som si vzdy predstavovala ako mi bude milujuci manzel hladkat brusko a tesit sa na male, nestalo sa tak. ani na sekundu som neolutovala rozhodnutie si mojho krtka nechat, lubim ho a nedala by som ho za nic na svete! ano, nie je to lahke byt na to sama hlavne ked vidim tie stastne pary tlacit kocik, ale on mi to vsetko vynahradi!jeden jeho usmev a vsetok zial a smutok je prec! s takymi magormi by ste sa len trapili a teraz hlavne potrebujete klud a sustredit sa na to aby sa male narodilo v poriadku. ved to najkrajsie mate este len pred sebou, uvidite ked budete ten uzlicek stastia drzat v naruci! nastastie mi mama velmi pomohla a dokonca bola aj pri porode. tak babenky hlavy hore, uzivajte si tehotenstvo lebo ten cas sa uz nikdy nevrati! teste sa na to male krasne stvorenie, vyberajte mena a hlavne si uvedomte ze vase stastie nie je podmienene tym ci budete uplna rodina alebo nie! s takymi trpakmi by ste sa len trapili a naco ked si mozete naplno uzivat materstvo!!!?? vela stastia!!!

nikollette
1. feb 2009

Sorry, ale baby ako andrea, takych som uz videla.. stazovat sa, stazovat, ale ajtak sa s takymi hajzlami njerozidu.. pomoze im ze sa tu vyzaluju inym, ale vase rady ajtak nepocuvnu 🙄 mozno ich tesi, ze sa jej venujete, lutujete ju a tak.. naco to vsetko pise??? takeho treba poslat kade lahsie, ak sa nezmeni, a povaha sa da len tazko zmenit 😒 ja to nepisem v zlom, ale dievca pozbieraj sa a vykopni, toho smrada.. boze, ako to snim vydrzis? nevedela by som sa na neho ani pozriet.. ja viem ze laska, je laska, a asi si zaslepena, ale toto lepsie nebude, sorry... a vazne ne v zlom to pisem..ale co z toho ked sa budes nadalej trapit, a riesit to cez toto forum, ktore ti dava mimochodom dobre rady, ktore ty ajtak nepocuvnes 🙄 Inak prajem vela šťastia a síl, aby si sa rozhodla správne!!!!