Priateľ je urážlivý. Čo keď už bude dieťa na svete?

andreaba
21. jan 2009

Sme s priateľom spolu 9 mesiacov. Teraz som tehotná. Začal u nás bývať (bývame spolu s mojími rodičmi). Vzťahy v dome sa už pretriasli, všetko je OK... Problém je ale jeho povaha, alebo moja precitlivelosť? Ide o to že sa na hocijakú hlúposť urazí a dokáže sa so mnou nebaviť aj štyri dni. Napríklad včera som stála pri ňom a pozerala som sa na neho ako si zalieva čaj. Povedal mi že čo nejdem spať (chystala som sa) že tam stojím ako múmia. A viac sa so mnou nebavil. Večer sa ku mne ani nepritúlil. ráno pusa ako školáčke a cez deň mi ani nezatelefonuje...Scenár poznám. Za takéto hlúposti sa so mnou nebaví. Až pokiaľ sa ja jemu neprídem pchať do "zadku". Vôbec neberie ohľad nato, že som tehotná a precitlivelá. Večer počuje že v POSTELI PLAČEM A NEPRIHOVORÍ SA MI. Hrá sa na VEĽKEHO URAZENEHO PANA... Ale ja už ďalej nevládzem. Neviem si predstaviť ako by sa správal keby má naozajstný dôvod uraziť sa. Čo bude keď sa narodí dieťa? Uvažujem že sa s ním rozídem, a budem slobodná mamička...Čo by ste robili vy? Nemienim sa mu stále ospravedlňovať za niečo čo som nespravila, iba aby bol klud a moje dieťatko necítilo že som nervózna a plačem...
Ďakujem Vám všetkým vopred za odpovede....

jenna7082
4. feb 2009

jablko nepada daleko od stromu ... a co ti karkulka vlastne chcu jeho stari?

digysa
4. feb 2009

andrea: zlata medaila za vitazstvo. Uz som si myslela, ze si ho zoberies za muza 😕 😕

Je sice pravda, ze idealny partner neexistuje...ale clovek musi mat urcite hranice. A andrejin priatel tie hranice prekrocil paradne...uz len ked si pomyslim, ze by som musela spat s 11-rocnym chlapcom v jednej posteli...kua, to co ma akoze znamenat??????
To bol pre mna riadny sok.

karkoolka81: neboj sa, mraky odidu, pride slniecko.... 😵

stanusa
4. feb 2009

karkoolka to zvládneš, nikto ťa predsa nemôže nútiť a vyhrážať sa 😠
mám nápad zavolaj aj tvojich na tú veľkú "rodinnú" radu, tak aspoň nebudú na teba v presile 🙂 ... nestresuj sa, nestojí ti to zato.

karkoolka81
4. feb 2009

dakujem 🙂

herec zahlasil ze keby je to na nom, on sa mi neozyva, ze na to kasle, ale, ze jeho rodicia...Chapete stary chlap a ide do toho tahat rodicov 😠

a aj o policii som mu povedala...ze ved nech len pride aj s celou familkou nasilu nic nezmoze akurat ze zavolam policiu ...tak hned ze no vyhrazaj sa policiou hned...

prosila som ho prosim ta, nechaj to teraz tak, ze uz dost som v strese, nerada by som potratila...ha co mi na to povedal? vraj on nevie o tom ze by mi nejaky stres sposoboval a ze preco sa vyhrazam s potratom ...no to bola fakt vyhrazka...

stanusa
4. feb 2009

😠 no comment 🤐 ale andreaba sa nám nejako odmlčala!

roasha
5. feb 2009

http://www.uvzsr.sk/vypis_clanku.html?cast=1-46...
.........pokial by to zakladatelku temy zaujimalo.... 😒

lucinda251
8. feb 2009

andreaba:
Neviem, ci su tí chlapi takí slahnutí, ale prave dnes sme mali debatu, ze ako to berie chlap, ked je zena tehotna.. My sme mali tiez dost takychto problemov /uz mam pocit, ze moj muz je zbierka problemov/, a dnes mi povedal, ze ked som bola tehotna, tak este to pre neho neznamenalo tolko, ako dnes ked uz mame Kubka, a moze ho objimat, a hrat sa s nim.. Vraj to bolo este take ine, este ho nemohol pomojkat..
No, chlapi su z inej planety, a plati to v 99%
Len sa cuduje tomu, ze ked uz ma 11 rocneho syna, ze toto uz raz zazil, a beztak sa sprava tak ako sa sprava... Ja by som este pockala, a ak by sa nezmenil ani ked sa narodi babo, tak by som mu fakt zbalila kufre, a dovi.. ono je velmi tazke ostat sama, ale niekedy je to asi to najlepsie co mozes urobit...

sparocka
8. feb 2009

U mňa to bolo zasa opačné. Mňa nechal on.Ked som bola v 6 mesiaci.Našiel si inu,ale čo som sa podozvedala od jeho naj kamošov tak sama som tomu rada,že ma nechal ako keby som si ho zakvačila na krk.
Vraj ked som mu len prezvonila,tak pozrel na displej a hodil komentar čo mi tolko prezvana nech ide radšej jeb..... !
Alebo kym mi pisal sms že je doma v posteli a je unaveny z prace,tak pritom bol niekde v meste a opaloval iné.
Vtedy mi to nikto nechcel povedať,ale po čase sa mi všetci priznali a vraj možem iba dakovať.
Pritom sme mali 3 ročny vzťah a babo sme chceli ale odkedy som mu povedala,že som tehotna iba ma obžuval.
Podla mna je lepšie ostať sama z dieťatkom ako sa trapiť.
Taký blbci nestoja ani za pozdrav.

ilduska14
19. feb 2009

andreaba??????????? čo sa stalo????? 😕

mirka414
20. feb 2009

sparocka je hlupak,ze si nevazi zenu co mu porodila tak nadherneho chlapceka...

karkoolka81
20. feb 2009

andreaba dufam ze si sa k nemu nevratila alebo ze sa ti nieco nestalo???? 😕 🙄

smisel
20. feb 2009

ahojte kočky, ako tak citam tak je tu vela vela trapenia a tak pridam este aj moje: ja som otehotnela v roku 2007 a ked som oznamila manzelovi ze som tehotna tak hned po dvoch tyzdnoch si nasiel milenku s ktorou to tahal az do dcerkinych troch mesiacov, vtedy som zacala patrat a nakoniec som mu dala na vyber ze bud ona alebo rodina. tak zostal s nami ale vam poviem ze cele tehotenstvo ma len trapil, nadaval mi a to som bola na rizikovom a ked som bola v 12tt mi povedal ze mam ist na potrat ☹
hajzel jeden hnusny. po tej jeho nevere prislo obdobie ked bolo dobre ale vcera co sa stalo nechapem. mali sme ist na lyzovacku ze dcerku (zojku) dame mojej mamine a mi si trochu oddychneme. ale zacal hladat vselijake mozne dovody len aby som odmietla s nim ist. napr. ze urcite bude aspon do rana do piatej chlastat a pod. tak sme sa este v ten vecer pohadali. a v noci ked som isla zarobit malej mlieko som mu nasla vo vetrovke travu, ktoru vraj nielen uziva ale aj predava. no mna skoro porazilo. tak som sa ho pytala ci mu toto chyba ku stastiu. aby som to upresnila moj muz je dost bohaty clovek ale ked sme sa zoznamili mal jeden byt a vsetky ostatne nadobudol pocas manzelstva ale prepisal ich na meno svojej matere len aby som nic nevlastnila s nim. a velmi rada by som sa s nim rozviedla ale nemam kam ist. moja mamina sa tiez musi vyrovnat s fotrom lebo sa rozviedli (alkoholik a nasilnik ktory sa ju pokusil zabit) takze k nej nemozem ist byvat.
manzel mi dnes vykrical ze ako zena nestojim za nic, ze na nic nie som dobra, ze som vyjeb... kur... a ze ta stetka s ktorou ma podvadzal mu dala najkrajsie obdobie v zivote ze mu davala vela lasky. pripominam ze moj muz uz je raz rozvedeni (preco asi?)
ja som nikdy svojho manzela nepodviedla, vzdy bol on pre mna prvoradi a ze vraj som malo tolerantna. tak podla vas malo tolerujem: chodi kazdy druhy den do posilovne, kazdy stvrtok chodi s kamosmi do sauny a domov sa vracia okolo polnoci a kazdu sobotu chodi von s kamosmi a hodina na ktorej sme sa dohodli ze ma byt doma je rano o stvrtej. a dni kedy by mal byt s nami? no vtedy radsej do pol siedmej do vecera pracuje a to zojka chodi spinkat a pol osmej tak tolko casu venuje rodine. a pride domov, lahne na sedacku, ruky da za hlavu a povie som nadrzany a ja mam skakat? najprv mi vynada a potom mu mam dat sex? totalne ma psychicky depta aj s jeho materou. tolko slz co som dnes vyronila. kočky ja som sa pri porode trapila dlhych 23 hodin a on bol zatial s tou stetkou. nestojim mu ani za to aby si ma vazil. stale ma len podkopava a uz nevladzem, len problem je akosi sa od neho neviem odputat. keby som mala kam ist byvat tak by to bolo ovela lahsie.

stanusa
20. feb 2009

čaute, myslím že andrea nepíše,pretože už nechodí na net, lebo pc si zobral jej ex - teda aspoň takto si to vysvetľujem... 😕
smisel takže nakoniec ste nešli nikam? aj my sme mali v činžiaku dílerov, ale nabehli kukláči a je pokoj. to by si mala aj ty 😉

roasha
20. feb 2009

stanusa,dalsia moznost je ta,ze rozchod sa nekonal,a andrea sa teraz hanbi ozvat.

ilduska14
20. feb 2009

možno sa aj hanbí,ale nemá za čo,veď mi ju nemáme právo odsudzovať akokoľvek sa rozhodla.my sme jej len napísali náš pohľad a ako by sme to MOŽNO riešili my.
smisel,tak s takýmto človekom by som nebola ani vtedy ak by bola posledná možnosť azilový dom.a prečo sa od neho nevieš odpútať? čo ťa pri ňom tak drží? ak len bývanie a financie,tak zapoj všetky závity a kalkuluj,či by sa v rodine nenašiel niekto ku komu môžeš ísť.babka,teta,súrodenec,kamarátka,lebo to je netvor nie človek.nezaslúži si ani 5 minút vo vašej blízkosti.a to že povie že je nadržaný a vyvalí sa,tak odomňa by dostal takú facku že by mu z toho týždeň hučalo v ušiach.mala si mu povedať,že na to má štetky,keď je nadržaný.a tvoja mamka býva s kým.ak je sama tak by ste si mohli byť vzájomnou oporou.prajem ti pevné nervy. 😔

jenna7082
20. feb 2009

smisel ja žasnem....

inak, trochu ma zaráža čo si robila pri zarábaní mlieka v jeho vetrovke....

ale ja radsej nic nehovorim. mi staci ze take cosi v pohodke trpis vyse roka, tak nechapem, co tu riesis. pripomina mi to inú prispievatelku vo vedlajsej teme...

jenn
20. feb 2009

smisel nehnevaj sa ale ja tiež nechápem prečo si ešte s ním 😕 ...

krasuliak
20. feb 2009

ved vam pise ze nema kam ist!!!

jenna7082
20. feb 2009

preco ona by mala ist? sak nech on ide

krasuliak
20. feb 2009

no ale byva u neho?? nie 😨 😨

jenna7082
20. feb 2009

toš to prúser

jenna7082
20. feb 2009

no ale riesenie sa da vzdy najst ked sa chce. tu sa skorej nechce. neviem, ako keby to niektorym vyhovovalo tak alebo ja neviem. ja mam decka tri, byvam v podnajme a musim fungovat. proste musim. by som mohla vies co takeho magora co mi povie v 12 tyzdni tehotenstva nech idem na potrat....

jenna7082
20. feb 2009

zeny ved sa zobudte !! majte sa trochu rady !!! a svoje deti tiez !!! ach jo. idem radsej spat, je mi z toho divno.

krasuliak
20. feb 2009

jenna uplny suhlas s tebou ja som len reagoval na tie vase prispevky preco s nim este zostava! 😉

ja by som s nim uz tiez nebol 😀

jenna7082
20. feb 2009

kokoooos ze by som zabudla citat medzi riadkami? sak som dnes nic nepila 😀

krasuliak
20. feb 2009

no ale ja uz by som sa napil niecoho doniesool som 12r whisky a uz by som ju aj okostoval 😀 😀

jenna7082
20. feb 2009

ked ja ten farebny blevajs jaksi nemusim....to už radsej naše biele slovenské voňavé 😀

krasuliak
20. feb 2009

no prave to ja zas nie um konak alebo borovicku ci co este je doma radsej fernet aj to malo a nnajlepsie viiiiiiiiinko to milujem 😀 😀

jenna7082
20. feb 2009

som pila aj kubánsky rum, origoš. ale chutilo mi to ako whisky ... ked je dobre spravená slivovica, toš dám si ne 😀 ale ináč som pivárka.

kokos to čo vedieme za rozhovor ... nas do zajtra vymažú 😀

jenna7082
20. feb 2009

no ale každopádne, čo ti bráni otvoriť flaštičku a jeden na zdravie si dať 😉

ja zas nemám čo ja hned všetko vypijem dora