Priateľ je urážlivý. Čo keď už bude dieťa na svete?

andreaba
21. jan 2009

Sme s priateľom spolu 9 mesiacov. Teraz som tehotná. Začal u nás bývať (bývame spolu s mojími rodičmi). Vzťahy v dome sa už pretriasli, všetko je OK... Problém je ale jeho povaha, alebo moja precitlivelosť? Ide o to že sa na hocijakú hlúposť urazí a dokáže sa so mnou nebaviť aj štyri dni. Napríklad včera som stála pri ňom a pozerala som sa na neho ako si zalieva čaj. Povedal mi že čo nejdem spať (chystala som sa) že tam stojím ako múmia. A viac sa so mnou nebavil. Večer sa ku mne ani nepritúlil. ráno pusa ako školáčke a cez deň mi ani nezatelefonuje...Scenár poznám. Za takéto hlúposti sa so mnou nebaví. Až pokiaľ sa ja jemu neprídem pchať do "zadku". Vôbec neberie ohľad nato, že som tehotná a precitlivelá. Večer počuje že v POSTELI PLAČEM A NEPRIHOVORÍ SA MI. Hrá sa na VEĽKEHO URAZENEHO PANA... Ale ja už ďalej nevládzem. Neviem si predstaviť ako by sa správal keby má naozajstný dôvod uraziť sa. Čo bude keď sa narodí dieťa? Uvažujem že sa s ním rozídem, a budem slobodná mamička...Čo by ste robili vy? Nemienim sa mu stále ospravedlňovať za niečo čo som nespravila, iba aby bol klud a moje dieťatko necítilo že som nervózna a plačem...
Ďakujem Vám všetkým vopred za odpovede....

amaretta
21. feb 2009

smisel tvoj manzel je zrely na trestne stihanie vo veci nebezpecneho vyhrazania, psychickeho tyrania a v neposlednom rade aj za dilerstvo drog...tak neviem co cakas. V pripade vasho rozvodu mas narok na vyzivne pre dieta aj pre seba a ak je na tom tak financne dobre ako tvrdis po materialnej stranke by si nemala mat problem, lebo dieta ma pravo podielat sa na zivotnej urovni oboch rodicov. Chce to len odvahu zabojovat za spokojny zivot pre teba a dcerku.

mirka414
21. feb 2009

smisel nemas strach,ze tvoj najde tuto diskusiu a uvidi tvoje prispevky?

ilduska14
21. feb 2009

smisel,chápem že sa ho bojíš,lenže to sú len vyhrážky,ktorými chce ukázať akú má moc.a keby sa vážne mal starať o malé,tak by ho tie vyhrážky prešly.veď mu skús dať malú na celý deň,niečo si vymysli že musíš odcestovať alebo tak a keď s ňou bude len 12 hodín,tak ho tam nájdeš plešatého a neboj s vyhrážkami že ti vezme malú prestane.je to proste chudák,ktorý si potrebuje takto dvíhať svoje ego.a neskúsila si sa s ním porozprávať,že veď keď ťa aj tak neľúbi načo je s tebo,mohol by mať slobodu a inú ženu.skús mu to takto vysvetliť,že veď on ťa k životu nepotrebuje a skús mu natlačiť do hlavy "svoje nedostatky" možno ťa potom nechá.aj keď to myslím len obrazne,tvoje nedostatky niečo si vymysli a ani nie tak tvoje "nedostatky" ale negatíva života s tebou.musíš ho proste oblbnúť rečičkami,aj keď len vymyslenými.a ver tomu že keby si ste sa rozišli,tak do mesiaca by už žil s inou.to sú len vyhrážky,alebo už niekedy proti tebe aj niečo podnikol? ☹

jenna7082
21. feb 2009

mirka aj mna to napadlo....

jenna7082
21. feb 2009

navyse si, smisel, akosi protirecis...najprv ze sa nevies od neho odputat, potom ze nemas kam ist, nakonec si aj isla ale musela si sa vratit lebo sa ti vyhrazal...milenku mal po dvoch tyzdnoch co si mu povedala ze si tehu, ty si to zistila az ked mala malá tri mesiace ... dala si mu na výber ale on ti celé tehotenstvo robil zle a v 12 tt ti kazal ist na potrat....to je zamotanejsie jak telenovela. ale mozno sa to skutocne deje hmmm....a este to ze mu v noci prehladavas vrecká na vetrovke ked ides malej po mlieko...ja som z toho jelen

mirka414
21. feb 2009

ja by som zavolala ku nam anonymne policiu na kontrolu,pobudol by pekne v chladku a snad by ta este aj potreboval...

fejusa
21. feb 2009

andreaba-bola vnemocnici preto nepisala.....

natinka33
21. feb 2009

fejusa - a co je s nou?Nieco vazne? 😨

fejusa
21. feb 2009

ja viac neviem,ale ked ona bude chciet nieco viac k tomu povedat ,teda napisat,tak sem urcite napise vam

pink_lady
21. feb 2009

ahojte...chcem len tak na rychlo reagovat...

smisel chapem ta a drzim ti palce...viem ze niekedy je tazke odist od cloveka, hlavne od takeho o ktorom vies ze ma kontakty v podstate vsade kde sa pozries...ale drzim palce nech najdes nejake vychodisko... 😉

jenna a ostatne..pokial ste neprezili /aj ked ktovie, mozno ano, ale.../ nesudte... pri takom cloveku by sa nemuselo vyplatit ani volat policiu pretoze ak dotycny ma kontakty aj tam ...tak...to moze celu situaciu este len zhorsit...poznam par takych pripadov, preto to pisem .... 😒

stanusa
21. feb 2009

ahojte, mladý v našom vchode to nemal doma, ale v pivnici a trvalo to vyše roka čo za ním chodili zákazníci. Mohol si za to sám, lebo zrazu mal nové auto, obliekal sa inak a samozrejme že nebol zamestnaný. Podozrivé až veľmi. Podľa toho čo píše smisel to možno robí už pár rokov. Polícia sleduje takích ĺudí, ale ak majú dobré kontakty, tak nič z toho. 😒

andreaba
autor
21. feb 2009

takze ahojte holky. vidím ze sa moja tema nejak rozrástla. idem to vsetko pekne po porádku docítat. Ale teraz ku mne.. No skoncilo to asi takto:
drahého som poslala domov pred tyzdnom. dosla som z nemocnice vo stvrtok /zápal mocového mechúra a tak... ale uz sme ok/ a on sa zobral po práci l na nocne lyzovanie namiesto toho aby bol so mnou, prisiel vecer o 22.00...v piatok som isla znovu na pohotovost, on este nebol doma z roboty, ale ked som prisla vecer o osmej z nemocnice tak prva veta co bola bola aby isiel prec! opytal sa ze preco, tak som mu povedala ze to nema zmysel...tak vytrhol satelit co kupil do naseho domu aby sme nemohli pozerat, zobral si zubnu kefku a isiel k mame. na druhy den rano o osmej prisiel s dodavkou a odstahoval sa...samozrejme ze mi tu nechal ucet na sumu 65.550 SK za murovanie co u nás vykonal /cize za prácu cca 1000 sk na den / a za drevo ktoré nachystal /to činilo sumarum 18.000 tis SK hoci ho v hore nachystal za 2.000....hajzel! ani sa neopytal ze ako sa mám alebo ci sa dáme dokopy a tak...jednoducho odisiel...odvtedy sa ozval iba vo stvrtok lebo potreboval nieco prelozit...ale to som mu nezdvihla, zavolala som mu neskor ze co chcel...ze len prelozit ale ani zmienka o nas alebo o tom ako sa mam alebo moje babo...ale skoda reci...takze nic...teraz je kazdy vecer na pokeci... píse tam ze uz nie je zaláskovaný...
Inak mám novinku babenky. vo stvrtok som bola na kontrole a uz v 18+5 bolo vidiet ze je to babenka, takze sa splnilo moje ocakávanie..proste som to vedela... asi tak v skratke udalosti z posledných týzdnov 😀

mirka414
21. feb 2009

smutne ☹ ,ale aspon dufam,ze budes s malinkou v poriadku.drzte sa.

andreaba
autor
21. feb 2009

mirka. no dúfam aj ja...este stale som na PN ale chcela by som ist este do práce...aspon nejaku korunku zarobit. teraz len hladaam ze kde najlacnejsi kociarik kupim a vybavicku..mam na krku uver tak ho budem musiet splacat materska nematerska...ale poradili si ine, poradim si aj ja nie??? 😵

jenna7082
21. feb 2009

to co ma znamenat ten ucet ?????? :-0

jenna7082
21. feb 2009

inac pink lady, ja nesudim, som povedala ze mozno je to tak, len mi to pripada vsetko take neskutocne. ja zas z vlastnej skusenosti viem, ze to nezvykne byt - jeden rovná sa dobrý, druhý rovná sa zlý. vzdy maju obaja podiel na tom, ci to funguje, resp ci to nefunguje. ale mozno su aj vynimky, neviem, nezazila som.

mirka414
21. feb 2009

andreaba to vsetko mu mas zaplatit?

jenna7082
21. feb 2009

andrea, vyuctuj mu najomne za cas co tam byval, najomne za jeho syna, co pojedol, co si mu poprala, plus tvoje vsetky sluzby co si mu poskytla /pranie,varenie atd atd ../ ci sa to kua vyrovna...do riti toto je na mna moc

habibi78
22. feb 2009

jenna, máš sto bodov... len tak pre srandu by som mu toto všetko vyúčtovala, nech sa zadrhne, hajzel jeden, kokso tak by som mu riť nakopala...sebec jeden arogantný....
andrea aspon vidíš aký v skutočnosti je.... bud rada, že odišiel..... 😠

habibi78
22. feb 2009

a ešte niečo....on ti nechal účet za práce ktoré vykonal..... má od teba písomne, že si si u neho tieto práce objednala??? nemá, tak nech si vytrie riť so svojimi účtenkami....

krasuliak
22. feb 2009

kokos sila ale drzim ti palce dobre si spravila a keby ti ucty pre neho nestacili zauctuj mu j sex s nim !!! 😀 😀

a dobre sa nehaj zaplatit 😉 😉

gween
22. feb 2009

Andrea, držím palce, nech sa ti podarí donosiť kráááásne a zdravé dieťatko / vlastne krásnu babu/! 🙂

andreaba
autor
22. feb 2009

Holky ste ma rozosmiali!!! Samozrejme ze mu nezaplatím. Za prvé mu to nikto nekázal a za druhé ked chce nech ma da na sud. To ma ale neda lebo nema odo mna ziadnu podpisanu cenovu ponuku, objednavku a ja nemam od neho fakturu! od debila. Jaj booooze.... Nedam mu ich, lebo nemam a keby som aj mala tak nedam 😀
ja som sa takisto narobila, s maminou jemu okolo riti skakala...a viete co povedala moja svokruska ked to pucula??? ZE SAK STE DVE ZENY V DOME PREBOHA!!!! tak mi sme boli povinne jeho synacika obskakovat, ale on nebol povinny muzste roboty robit...jaj, skoda reci

mirka414
22. feb 2009

andreaba a odkladaj si vsetky ucty,potvrdenky co si kupovala sebe a dietatku,cast ti bude musiet preplatit.nezabudni aj pri detskom kociariku,aj ked ho budes kupovat starsi...skus poprosit nejake dievca ci nema uctenku na drahsi kociarik...

jenna7082
22. feb 2009

no to mi odlahlo, andrea ale uz pre tu srandu bych to spravila vazne 😀 vsetko by som vypisala na papier - varenie od - do...(kolko ste zili spolu) ... tolko a tolko eur... pranie od - do ... tolko a tolko eur...a proste vsetko a schvalne by som tu sumu vycislila presne na taku, kolko ti vycislil on !!! 😀 😀

dokonca sa mi to teraz zda neskutocne zabavné 😀 😀

mirka414
22. feb 2009

jenna7082 mne len raz povedal manzel kolko ho stojime a vies co som spravila?on ma smolu ja som opatrovatelka deti,takze mam hodinovy plat a jednoducho som tu sumu na hodinu vynasobila24,lebo dcerka stava aj v noci a potom som odcitala najom co byvam v jeho dome a este som stale bola v pluse 😀 a povedala som,ze aj takto mozme fungovat.hned si to rozmyslel a odvtedy je klud.

stanusa
22. feb 2009

dobré ránko, ako tak rátam tak nám vychádza, že sme za nezaplatenie...niektorí chlapi sa fakt znížia až na úroveň stebla trávy 😀

jenna7082
22. feb 2009

mirka 😀 😀 😀

stanusa 😀 😀 😀

krasuliak
22. feb 2009

ja som nizkonakladovy 😀 😀

jenna7082
22. feb 2009

len do času krasuliak 😀