Priateľ ma podozrieva z nevery a chce, aby som išla na detektor lži

sofia1991
2. jún 2015

Ahojte, prosim vas o radu, lebo si uz neviem pomoct....s priatelom sme spolu 3 roky, sme obaja studenti...nebyvame spolu ale travime spolu vikendy...na zaciatku bol velmi ziarlivy, kontroloval kde som chodila a vela krat sme sa za to pohadali a rozisli no vsetko sa po par dnoch urovnalo...na zaciatku som spravila par chyb, oklamala som ho ale skor len zo strachu ako bude reagovat...tykalo sa to predosleho vztahu nechcela som mu hovorit vsetko pretoze predosly vztah som ukoncila predtym ako sme spolu zacali chodit...mala som kamarata od detstva na kt ziarlil a podozrieval ze s nim nieco mam co nebola pravda, par krat som ku nepovedala ze som sa snim stretla lenze neslo o stretnutia kde by sme boli sami dvaja ale vzdy s rodinou...pre pokoj som kontakt uplne prerusila comu su dva roky...vsetko bolo fajn az na mensie hadky a nezhody kt sme vyriesili....prestal podozrievat a ja som ho v nicom neklamala ani nic netajima vedel o mne vsetko....no teraz z hodiny na hodinu ma obvinil ze som mu nebola verna ze uz sa vsetko dozvedel, a pri tom v ten den kt urcil som bola na skuskach v skole....nebavil sa o tom len povedal ze je koniec nic mi nevysvetlil a akakolvek snaha sa skontaktovat bola bezvysledna...po par dnoch mi povedal ze je to kvoli tomu ze som mu nebola verna, vraj mu to povedal clovek ktoremu veri viac ako mne....dalsim dovodom bolo vraj to ze medzi nasimi spolocnymi znamimi rozsirujem ze sme sa rozisli a nadavam na neho, lenze nic z toho som nerobima zdoverila som sa len dvom kamaratkam....trva to uz mesiac a stale sa nic nevyriesilo, vzdy sa rozhovor skonci hadkou.... Tvrdi ze mi nemoze doberovat pretoze som ho na zaciatku oklamala....jediny sposob ppdla neho je ze by som sla na detektor a potvrdilo sa ze hovorim pravdu....ja som uz nakoniec suhlasila, nemam co skryvat ale je to pre mna nepochopitelne a velmi ponizujuce ze nieco take odo mna ziada...velmi ho milujem nechcem byt bez neho ale neviem co mam robit....

zofka1234
19. jan 2017

Ziarlivec vzdy ostane ziarlivy. Utekaj kade lahsie. Videla som ako jeden taky znicil moju kamaratku. Nikdy to nechci zazit. Vernost sa dokazat neda. Fakt nohy na ramena

marina24
19. jan 2017

téma je stara dva roky, zakladatelka tu už ani nie je, ci ?
ale ako sa to nakoniec vyriešilo?D

marusia12
19. jan 2017

@marina24 to je predsa jedno.... v tomto príbehu sa predsa nájde kopec naivných 😀

lusy1507
19. jan 2017

Práve som si pozrela dátum príspevku, naozaj je starý a autorka bola vylúčená z MK kvôli viacnasobnemu vytváraniu profilu tak boh vie či nie je príbeh vymyslený. Ale áno takých hajzlikov je vela bohužiaľ a tak či už je príbeh pravdivý alebo nie veľa žien sa v ňom nájde

tinqua
19. jan 2017

@lusy1507 takmer som skoncila podobne, bola som moc blizko nastastie chujo spravil niekolko chyb vo svojom plane a mne sa nalial rozum naspat z riti do hlavy...na obranu, ked niektora povie ci som to na zaciatku nevidela, ale neviem ako ty...no nevidela, tito blazni vedia byt tak presvedcivy, tak velmi "milovat", mne nosil kvety, len tak lebo streda,piatok...lenze nenapadne to podmienoval roznymi poziadavkami a kym to rozbalil v plnej krase aj s nadavkami ja som bola po usi zalubena, slepa a pomaly ale isto zdeptavana...fuuu tazke su toto veci a velmi zle spomienky. Nie si sama co mala tu cest a ver mi ze cestu z pekla najdes len si udrz silu...ak mozem hadat, on je od teba o dost starsi, moc uspesny v zivote nie je a kazda byvala bola stetka...?

marisoul
19. jan 2017

@tinqua vidím, že spolocne znaky tam su 🙂 moj byvaly mal este sklon sa casto lutovat a vety typu ako velmi vsettkym pmaha, snazil sa a ti zli zli ludia mu stale len ublizuju a niekedy uz nevladze...no hotovy martyr z neho...a kazda byvala ho samozrejme podviedla a on tym stráááásne trpel

lusy1507
19. jan 2017

@tinqua by som sa necudovala keby je to ten istý chlap

cacianka
20. jan 2017

@lusy1507 neži spackaný život, ži ´život mladej, schopnej a vyrovnanej ženy a matky, ktorá má svoju hrdosť a nepotrebuje takého jebl+na

dia2006
20. jan 2017

@timea7
Presne tak, mas pravdu. Ledva sa to dalo docitat. Na detektor lzi..... 🙄

falbala132
20. jan 2017

@sofia1991 ak ti na nom tak zalezi, a on trva s tou udajnou neverou na svojom, dohodnite si stretnutie s tym "clovekom ktoremu veri viac ako tebe" - a porozpravajte sa o tom vsetci traja, taka konfrontacia by to mohla vyriesit 🙂

kiwi3
20. jan 2017

necitala som tu vsetko, ale mne to pride, ako keby sa ta uz chcel zbavit a este z teba spravil aj uplnu kravu. najvacsie stastie by pre teba bolo, keby to takto skoncilo. pravdepodobne za nim ale momentalne "doliezas", keby si prestala, tak by sa to asi zase otocilo, nemal by kym manipulovat a zacalo by mu to chybat.

lubiss
20. jan 2017

necitala som vsetko iba hlavny príspevok a mozem ti povedat ze takého idiota som uz dlho nezazila :DD bud rada ze sa stebou rozisiel je to zrejme riadne psycho a co vsetko neukazal do teraz este len ukaze ked budete spolu zit...no ty sa tomu asi s dobrej bozej vole mozes vyhnut ked sa stebou rozisiel 🙂

tinqua
20. jan 2017

@lusy1507 no co ti poviem, mna to tiez napadlo...ale zistujem, ze tieto hovada vobec nie su taka rarita...ale schvalne moj mal inicialy R.G. ...😠

tinqua
20. jan 2017

@marisoul vidis na sebalutost som zabudla...a este zlahcovanie svojich preslapov a chyb, hladanie chyb na druhych, zavistlivost, povysovanie a pokrytectvo...a mohla by som pokracovat takto cely den. Ja ked sa obzriem spat tak by som sa nakopala do zadku.

lusy1507
20. jan 2017

@tinqua no zhoduje sa iba R 😀 asi bude naozaj viac takýchto individum behať po svete čo je dosť smutné. Taký človek si ani sám pred sebou neprizná že niečo nie je v poriadku

efka_k
20. jan 2017

@cacianka to som si nevšimla, ďakujem 😉

tinqua
20. jan 2017

@lusy1507 urcite nie, to by sa mu zrutili vzdusne zamky...oni si radi o sebe aj druhych vymyslaju story, zrejme aby vedeli aspon sami so sebou vyjst.

marisoul
20. jan 2017

@tinqua jasné 🙂 a samozrejme ak si už priznal, že asi urobil niečo zlé tak vlastne to bola moja chyba, lebo on to robil pre moje dobro, len ja to nevidím a ani sa ho nesnažím pochopiť. právo na názor mal len on pretože len on ho mal správny a ak som poukázala nato, že s ním nesúhlaím a nesúhlasia s ním ani iní, tak s tými ľuďmi by som sa nemala stretávať lebo na mňa majú zlý vplyv a mala by som si otvoriť oči, aby som ich videla v pravom svetle...joooj vedeli by sme rozprávať 😀 a tie bájky jeho, Ezop by sa hanbil aké "braky" písal

lusy1507
20. jan 2017

@tinqua o klamani ani nehovorím lebo toľko klamstiev čo si on o sebe predo mnou navymyslal nevymysli ani najlepší scenárista. A pri konfrontovaní klamstiev sa tvári akoby to nepočul.... A to ze on je ten najlepší a najmúdrejší človek na planéte je obdivuhodné a je veľká škoda že my debili to vôbec nevieme oceniť

marisoul
20. jan 2017

@lusy1507 a pravdu povedal len keď sa pomýlil 😀 no ale ani zato by som ruku do ohňa nedala

lusy1507
22. jan 2017

@marisoul no jasne aj vtedy to len hral😀

zuzka0605
22. jan 2017

rozid sa s nim,nepokaz si zivot, daj na moju radu

marisoul
22. jan 2017

@lusy1507 ale vieš čo je fajn? ...že už sa na tom dokážeme zasmiať 🙂

lusy1507
22. jan 2017

@marisoul tak tak, aj keď stále to nedokážem pochopiť, prečo to človek robí a ako to dokáže - žiť v klamstve

jaga61
Autor odpoveď zmazal
Zobraz