Priateľ ma podviedol

zodato
15. jan 2016

ahojte, pocas nasho vztahu ma podviedol priatel bolo to mesiac po tom ako sme si spolu zacali sme spolu vyse roka trapili ho vycitky tak sa mi az teraz priznal ze ma na zaciatku nelubil az casom sa sialene zamiloval vraj,... nechcem rozchod ale neviem sa cez to preniest

zodato
autor
15. jan 2016

neviem co robit dalej, uz v minulosti som sa sklamala a bojim sa ze by to urobil znovu:(

limetka69
15. jan 2016

Tak toto by som este odpustila. Bol to zaciatok, horsie by to bolo mesiac do zadu. Su to chlapi, mozno si myslel, ze budes tiez len ulet a nakoniec sa zamiloval, ale minulost nevie zmenit. ;)

zodato
autor
15. jan 2016

mna trápi len to, ze mi to nepovedal hned ale az po roku som strasne sklamana,..

michhaela
15. jan 2016

@zodato Musíš samá zistiť čo k nemu cítiš ešte...Ak sa teraz sprava tak ako má možno to nespravi už a preto sa aj priznal lebo ho to trapilo a ranilo... Ono ťažko ti poradiť takto ale chápem že či to nezopakuje opäť...

zodato
autor
15. jan 2016

@michhaela on bol strasny zaletnik chodil kade tade robil hluposti, zmenil sa vraj koli mne ale ja mu uz nejak nechcem verit, stale rozmyslam obetovali sme pre seba vsetko

cackaa
15. jan 2016

@zodato Nechápem načo ťa tým zaťažoval. On si uľavil na svedomí a teraz to zožiera teba. Z vlastnej skúsenosti ti poviem, že aj keď sa budeš snažiť zotrvať vo vzťahu, tak podvedomie bude pracovať proti tebe...

liijanka
15. jan 2016

Aký je Váš vzťah teraz? Ak to stojí za to, odpusti mu. Ak máš obavy, že sa sklameš, tak tie by si mala aj keby ťa nepodviedol. Každý vzťah je risk a opustiť ťa môže aj verný priateľ. Na jeho adresu len, že je hlupák ak sa teraz priznal. Nie preto, že by bolo lepšie keby ti klamal, ale asi vedel, že ťa to zraní. A práve toho ťa mohol ušetriť.

michhaela
15. jan 2016

@zodato Teraz trošku potrvá aby si opäť mala voči nemu dôveru a to aj bolí...Len skús mu dať šancu alebo čo si mu na tu neveru povedala?Ako sa zatvaril a tak ďalej...

dietazenamatka
15. jan 2016

Ahoj... Myslim si, ze najviac zalezi na sucasnom stave - ako velmi sa mate radi, ako to citis teraz, ako si to citila predtym, nez ti to oznamil. A, najma, ako si vnimala lasku a cit od neho. Ak niekto niekomu povie, ze ho podviedol, trapia ho vycitky a potrebuje ulavit svojmu svedomiu. Tym sice stazuje situaciu partnerovi, na druhej strane ta ma rad, lebo s tym nedokaze zit a vidiet, ze ublizuje niekomu dobremu - musi ta takto vnimat... a podla mna, mat rad. Zalezi aj od toho, kolko mate obaja rokov, ci nemate deticky z predchadzajucich vztahov a pod., ako ste pripraveni na vztah a manzelstvo.. Ak ta podviedol mesiac po chodeni, ked to bolo este take vselijake, samozrejme, ze to nie je dobre a idealne, ale ty ho najlepsie poznas!!! Ak sa priznal, asi chce s tebou vazne pokracovat vo vztahu a "chce byt cisty". Myslim, ze je to aj tak "lepsie" ako po rokoch, v manzelstve, pri detoch a pod., aj ked aj vtedy sa to da prezit. Taketo situacie mozu dvoch este viac spojit, ak sa maju radi. A ze sa cez to nevies preniest. Ano, tomu rozumiem. Tym, ze si slobodna, mas sancu este odskocit, v manzelstve sa beru do uvahy uz viacere otazky... bolest z podvodu neprejde nikdy, resp. na take veci sa nezabuda, ale az casom ich prijmes. Len laska - ak by si mu to mala vzdy pripominat alebo sa v tom vrtat, to by nebolo dobre, zalezi od tvojej povahy. Ale cierne by som to v tvojom pripade pri "normalnych povahach" a laske nevidela, v podstate to bolo z jeho strany "len ukoncenie cohosi predchadzajuceho" a asi citi, ze to vsetko je za nim a chce zacat cosi nove s tebou.

limetka69
15. jan 2016

Pozri na začiatku by si ho určite hned nechala. A on si toho bol vedomy. A tak ako pise michhaela. Ked sa pekne sprava, tak ako ma tak to proste preligni, a ked sa cez to nebudes vediet preniest..... Ukoncis to, lebo ina moznost tam nebude. 🙂 ale si to dobre premysli. Najst dobreho chlapa v dnešnej dobe je ťažké 🙂 väčšina je obsadená
@zodato

zodato
autor
15. jan 2016

@michhaela nepovedala som nic dostala som zachvat placu zrutil sa mi svet, chodil za mnou obijmal ma so slovami ze bude respektovat moje rozhodnutie ak s nim nebudem chciet byt ze keby vie ze ma miluje na zaciatku tak by sa to nestalo, rano som od neho odisla vymazala kazdy kontakt, nedviham nepisem, povedala som mu ze je koniec ze sa cez to neprenesiem tak strasne to boli ☹

zodato
autor
15. jan 2016

@dietazenamatka velakrát bol bez nalady bol na mna odmeraný, ze sme sa velakrat hadali az teraz sa mi priznal ze koli tomu ze ho hryzlo svedomie ze nevedel byt ku mne uprimny, neviem ci mu verit, vela sme si prezili byvame spolu rok bola to laska na prvy pohlad...

dietazenamatka
15. jan 2016

Prave som si precitala tvoju doplnujucu spravu, ze bol zaletnik... No, neviem, ci je takyto typ chlapov napravitelny, asi len ojedinele a zo svojho okolia viem, ze ak, tak az vtedy, ked im taha na starobu, vtedy sa stihnu "stisit" a usadit s mladsou peknou zenou. Ak by nebol zaletnik, platilo by to, co som pisala vyssie, ale ja by som sa na tvojom mieste "bala" zit so zaletnikom, lebo pridu tazsie casy, viacrocny vztah, deti, problemy... Asi by som sa na tvojom mieste do manzelstva nehrnula, mozno este dala sancu na par mesiacov, na rok - dva, ak ste v castom kontakte, musis ho prekuknut - to zakladne v nom. Neverny ti totiz moze byt aj taky partner, za ktoreho by si dala ruku do ohna...

dietazenamatka
15. jan 2016

Kolko mate rokov?

zodato
autor
15. jan 2016

22-ja "priatel"-21

dietazenamatka
15. jan 2016

Si velmi mlada. On este viac... Mas toho vela pred sebou, zivot sa ti zacina, on este nie je "vyzity", aj ked je to take skarede slovo. Viem, ze to velmi boli, ale nevracaj sa k nemu, aspon isty cas, uvidis.. Pride nieco ovela lepsie, len sa do vsetkeho rychlo nehrn. Vyckaj, aby prislo to prave. Mas veeeeelmi vela casu, venuj teraz cas tomu, co mas rada, co rada robis.

zodato
autor
15. jan 2016

@dietazenamatka len problem je to ze som obetovala rodinu priatelov vsetkych on takisto, rozmyslali sme uz o babatku... ach

cackaa
15. jan 2016

@zodato Mala som takého "záletníka", ktorý ma možno chvíľu miloval. Ale neskôr stihol pretiahnuť všetko čo sa dalo...škoda 20 rokov, ktoré som tomu človeku venovala.

calais
15. jan 2016

Vies, ako sa hovori.... Neobetuj vsetko kvoli inemu cloveku, lebo ked odide, nezostane ti nic.... Inak ja nechapem to akoze obetovanie. To preco si vsetko obetovala kvoli nemu... Ale neboj , si velmi mlada a hoci ti to teraz pripada ako koniec sveta, o par rokov sa tomu zasmejes.... Hlavu hore, a ked ti bude fakt zle, vyhladaj hoci psychologa (nie v zlom, aby si to tak nepochopila), to nieje hanba

marisoul
15. jan 2016

@zodato nikdy, ale nikdy neobetuj svojich priateľov alebo rodnu kvôli chlapovi, nevzdávaj sa svojho života kvôli novému vzťahu lebo príde problém, rozídete sa a čo budeš robiť? bez priateľov, bez rodiny, bez chlapa a sklamaná.
do budúcna, ak si niekoho nájdeš, "nezbavuj" sa ľudí z "minulosti", lebo prišla budúcnosť, pretože nevieš, čo ti tá budúcosť prinesie...

terezka1947
15. jan 2016

@marisoul uplne suhlasim....nikdy sa nezbavujte ludi,kt.vas maju radi iba kvoli partnerovi....

dominika6
15. jan 2016

@zodato
Neviem co ho donutilo rozbit vas rocny vztah ked to pre neho nebolo v tej chvili dolezite,lebo ste boli spolu kratko...
Pripada mi ze chodil skormuteny lebo to nebolo 1krat?..

zuzanadringus
15. jan 2016

@zodato plne suhlasim s
@dominika6
Podla mna sa to muselo stat len prednedavnom a to ho tazilo tak, ze ti to musel povedat... v horsom pripade sa to co urobil pred rokom zase zopakovalo ... si mlada, zivot mas pred sebou... urobil to raz urobi to zase... radsej sa potrapit teraz par mesiacov z rozchodu, ako s nim stratit este viac casu (mozno mat aj dieta) a potom riesit rozchod alebo rozvod. Dieta tym zbytocne poznacite na cely zivot. Hlavu hore dievca - ten pravy sa urcite skor ci neskor najde...

kleofaszkutya
15. jan 2016

ahoj, ked sa cez to nevies preniest tak to podlez, alebo ked uz ta prestane bavit vymyslat stale dookola tie iste infantilne pribehy tak sa skus zapichnut ked skocit pod vlak nepomoze.

miriam11
15. jan 2016

@zodato keby ho to netrapilo a nemal ta skutocne teraz rad, tak sa ti neprizna nikdy. Chod dalej, neobzeraj sa dozadu.

tajka1986
15. jan 2016

@zodato blba vyhovorka,po roku ho zrazu osvietilo ako ho tazi svedomie? Neveeriim. Posli ho kadelahsie ak to spravil raz,comu tiez neveriim,urobi znova. A naco sa zozierat v takom vztahu. Ste spolu malo a uz toto riesit??

jeannna
15. jan 2016

suhlasim s @marisoul, ze "nezbavovat sa ludi z minulosti" a este doplnim, nebranit sa ani novym kontaktom, neuzatvorit sa pred svetom kvoli komukolvek. Takato obeta je pre vztah skor zataz ako prinos.

99zuzula
15. jan 2016

@zodato nechapem ten vyraz, ze si obetovala rodinu a priatelov koli nemu a aj on. To co ste jeden zid a druhy moslim?

ena70
15. jan 2016

a mňa napadla aj taká možnosť, či Ti to nepovedal náročky, aby bol zasa "voľný" pre ostatné baby.... keď vravíš že záletník.... zahral divadielko a je to....

liijanka
15. jan 2016

Podľa toho, čo sa tu popísalo sa dá len zhrnúť, že tvoj teraz už ex-priateľ (aspon dúfam) je pravdepodobne riadny srab, lebo sa priznal až teraz a bla bla, že bude rešpektovať tvoje rozhodnutie a blá-blá... je znakom toho, že chcel už z vášho vzťahu vycúvať a nevedel ako, tak to nechal ukončiť teba. Človek, ktorý ťa skutočne miluje , ťa nikdy opakujem NIKDY nezraní tak ako to urobil on tým, že sa priznal. Z čistej lásky mal v sebe oľutovať a nechať odísť minulosť. A milujúci človek nikdy nedopustí, aby si stratila svojich blízkych a milovaných, nech sú akýkoľvek(hoci aj zlí voči nemu).