Priateľ nechce svadbu

avoline
2. sep 2013

ahojte mam mensi problem s priatelom zijem vyse 6 rokov pocas toho sa nam narodila dcerka ma 1,5 roka a v januari sa mi ma narodit druhe dieta ale priatel absolutne nechce ani svatbu a ani o nej nechce ani pocut mne sa takyto zivot nepaci bez svatby dcerka ma priezvisko po nom v rodnom liste .. prosim o niake rady skusenosti ? dakujem

lila69
2. sep 2013

A preco si ta nechce zobrat?

mamavera
2. sep 2013

prečo máš s mužom, ktorý má úplne odlišné názory na spoločný život deti ?

anjelicek26
2. sep 2013

@avoline - tak mu oznam, ze druhe dieta bude mat tvoje priezvisko. Od zaciatku menej problemov. My sme sa brali az po dvoch detoch, v tom az taky problem nevidim, ale nazor sme mali od zaciatku rovnaky, najprv nie, potom ano 😀 😀 Ked sa dvaja nezhodnu, niekde je chyba 😖

macamac
2. sep 2013

@avoline a to odkedy nechce o nej ani počuť? odjakživa? alebo len teraz zmenil názor?

no, keď si ho ty nenamotivovala na svadbu, tu ti ťažko niekto poradí 😒
my ho nepoznáme, ani s vami nežijeme
asi nepotrebuje na spoločný život "papier"
len otázne je, kedy si to zistila 😅 😉

alja20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dorenika
2. sep 2013

Fu to je tvrde ze nechce vobec svadbu ani po takom dlhom case ale riesila by som to rovnako ako
@alja20 proste by som dietatu dala svoje meno,preco by sa moje dieta malo volat po niekom kto ani neni v rodine.

anatalia77
2. sep 2013

@alja20 kedže zakladateľka nekomunikuje,tak podebatím s tebou 🙂
dala by som poslednú šancu-a to do januára 2015.čo bude rok.Ak sa nerozhýbe dovtedy,nie je načo čakať,ja by som si nenechala pred nosom kývať mrkvičkou ako bežiaci somárik.

avoline
autor
2. sep 2013

@anatalia77 zdravim no tak ja som mu dala ultimatum do konca roka pokial sa to nenarodi ,,, ak nie tak odchadzam od neho ... nemienim dalej cakat kazda kamaratka ma uz davno svatbu za sebou ... len ja stale nic:(

alja20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anatalia77
2. sep 2013

@avoline urob ako uznáš za vhodné,len z toho neurob národnú súťaž-akože nechcem skončiť posledná v tom svatobnom behu

lenkas01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anatalia77
2. sep 2013

@alja20 ak na to pristúpi tak bude dobre

katren
2. sep 2013

@avoline pokial si ta nechcel vziat, tak preco si s nim chcela druhe dieta?? si cakala, ze potom si ta vezme?to je naivna predstava...bude sa ti potom lahsie zit samej s dvoma detmi alebo by sa ti zilo lahsie s jednym??? mala si poriadne porozmyslat pred druhym tehotenstvom. ..

macamac
2. sep 2013

@katren ešte má možnosť - ustúpiť, zmieriť sa a žiť s dvoma deťmi s ním bez svadby

bronia13
2. sep 2013

ak si dobre pametam manzelaka Karela Gottu tak mali prvu dceru a dala meno po nom, ked cakala druhe dieta tak mu povedala ze ak sa nezoberu tak dietatko bude mat meno po nej, no vidis a na stare kolena sa pekne krasne ozeni 😀 😎 l... tak mozno mu aj ty daj taky argument 😀 alebo ze by si nechaval zadne dvierka otvorene, to hadam nie ked s tebou planoval deticky a hadam aj buducnot, prajem ti nech ti to vyjde.... ja som vydata a mame 2 deti, ale kazdemu to inak vyhovuje, je tu plno dievcat co sa nechcu vydavat ale ja som asi staromodna 😵

katren
2. sep 2013

@macamac hej ma, ale pise, ze sa jej taky zivot nepaci...takze skor nie :-/

rora
2. sep 2013

@katren je vela ludi co ma deti a ziju normalne bez svadby, to mala dat radsej prednost tomu nemat druhe dieta???
@avoline chlap mozno nechce svadbu taku aku ma vacsina ludi - velky humbuk, plno ludi, velka oslava,velke vydavky... priznam sa mna tato predstava tiez velmi desi a nemam chut to zazit.... skus sa s nim porozpravat o svadbe len so svedkami, bez ziadnych stresov...

anatalia77
2. sep 2013

@macamac súhlasím,ten papier nič nezaručuje,len v prípade rozvodu naťahovačky pred cudzím človekom- sudcom.
zase na druhej strane sú ženy ktoré chcú zažiť ten prekrásny deň,keď je nevesta.A zrejme ona to chce.

leporeloo
2. sep 2013

@avoline hlavne by som sa snazila zistit preco?
niektori ludia maju proti tomu nieco lebo maju napr z domu zle skusenosti...
prosto to neznamena ze vas nema rad... takze je dost predcasne to takto hrotit... iba koli svadbe sa rozchadzat ak mate dve male deticky ...
je to smutne ze nemate na to rovnaky pohlad, ale podla mna ma pravo na nazor... ak si inak rozumite ...

katren
2. sep 2013

@rora to som nenapisala....ale ked sa jej taky zivot nepaci, to pise ona, tak preco sa nechala nahovorit na druhe dieta?bt som si riadne rozmyslela ci budem mat dieta ked sa mi zivot co zijem nepaci...

anatalia77
2. sep 2013

@leporeloo má právo na svoj názor,akurát ich názory sa nerozchádzajú vo farbe sedačky
manželstvo,alebo nie,je jedna z hlavných vecí v čom by mali mať zhodu.Potom sa len čaká a dúfa,medzitým si ona odskočí do porodnice,dúfanie a opať porodnica 😕

leporeloo
2. sep 2013

@anatalia77 okej ja to beriem, ale o takych veciach sa treba dopredu bavit...
a ak to vedela treba sa s tym zmierit...

rora
2. sep 2013

@katren ono je to mozno zvlastne, ale u nas je to rovnako, len opacny pripad. chlap svadbu chce a aj chcel este pred narodenim prvej dcery, ja nie. takze jedno dieta uz je a viem ze raz by som este druhe dieta chcela. a ma si preto o mne mysliet nieco zle za to ze nechcem svadbu? 😅 ja na to mam proste svoje dovody. neviem, mozno ze som este na takuto formu vztahu proste nedozrela... ale s detmi to nema nic spolocne 😉

anatalia77
2. sep 2013

@leporeloo trošku sa mi pomiešali baby a ja už neviem ktorá čo chce 😀
Aha avoline ho nevie donutit k prehodnoteniu,a alja sa nevie dočkať.neviem o ktorej sa bavíme,prepáč 😀

macamac
2. sep 2013

@katren
@anatalia77
baby, veď ja tomu rozumiem 😉
som sa jej pýtala, kedy to zistila-ale neodpovedala
lebo podľa mňa to tak asi chcel od začiatku, ona možno zmenila názor, dúfala...zatiaľ stihli 2 deti---a teraz čo? chlap sa nezmení zo dňa na deň 😅 😉

karin1234
2. sep 2013

a čo mysliš prečo nechce svadbu? a ako spolu vychádzate mas pocit, že sa lubite? nehce svadbu lebo chce stále nezavislosť alebo nema rad len take ceremonie?

anatalia77
2. sep 2013

@macamac ja viem,že rozumieš 😉

macamac
2. sep 2013

@anatalia77 šak za to 😀 😀 😉

alja20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
2. sep 2013

@avoline a vy máte medzi sebou aj nejaké iné problémy ako ten papier? lebo teda postoj že radšej budem sama s dvomi malými deťmi ako s normálnym chlapom bez papiera, tak ja neviem, či to len hormóny sa ti búria alebo čo si o tom myslieť...