Priateľ neprispieva na domácnosť, má to celé zmysel?

eugeniuss
22. jan 2019

Pekny dnik prajem. Ospravedlnujem sa ze rusim s tymto mozno zbytocnym forom ale chcela by som vedietbnazor nezainteresovanych mozno viac skusenych ludi nez som ja. Otazka sa cita mojho vztahu resp ci podla Vas ma este zmysel

Mam 28 rokov priatel ma 29. Sme spolu 4 roky. Zijeme u mna v mojom byte ktory som mala (samozrejme na hypoteku :D) uz predtym nez sme sa spoznali kedze on byval u starych rodicov predtym tak sa nastahoval ku mne a zacali sme zit spolu. Priatel nema velmi dobre platenu pracu taky priemer za 4 roky mi neprispieva na domacnost vsetko hradim sama s cim nemam problem kedze pracujem ako kozmeticka sama na seba zarobim viac ako on. Uz som uvazovala aj o dietati. On o dietati ani pocut ale ak by aj na to pristal bojim sa ako by sme to zvladli kedze taham to vacsinou ja on ma biedny plat nedokazal by sa postarat o nas a zas mojim rodicom nechcem visiet pocas materskej na krku . Vsetky moje kamaratky sa vydavaju u nas sa k nicomu neschyluje ja som za ten cas nedostala ani malichernost nieze este prsten . Hovori ze este mame na to cas. Inak sa ku mne sprava pekne uctivo nechodi na zalety ani do krcmy na pivo max obcas niekam s kamosmi ak sa da pomoze aj rodicom u nas na dome na chalupe je uplne kludnuckej povahy. V tejto dobe tazko najst chlapa co nie je neverny nechodi po nociach kade tade nepije nefajci ale predsa uz rok rozmyslam nadtym ze ho necham kedze mam pocit zebtam nie je velka perspektiva. Chcela by som vediet vas nezaujaty nazor kedze kamaratky na neho len kydaju stoja na mojej strane a mamina sa zdrziava komentara ze nechce zasahovat do tychto veci. Dakujem za odpovede a rady pekny den Sandra

zooeynka
11. feb 2019

@saslavka73 ukazkove chovanie parazita. Ani ten nechce opustit svojho hostitela.

erickatt
11. feb 2019

@eugeniuss pobal ho, dohodni sa s niekým známym , ze dôjde k tebe na čas . A vymen zamok. Pride parazit , pekne mu daj medzi dverami jeho veci a zbohom. Hlavne tam nebud sama!! S chladnou hlavou. Začne sa vyhrážať?? 112.. alebo mestský policajti

saslavka73
11. feb 2019

@erickatt Ona asi čaká, že mu to znechutí a on odíde........ Môže byť aj nemusí.

cacianka
11. feb 2019

@eugeniuss 🙈🙉🙊 neviem nájsť smajla čo si búcha po hlave !
ty ešte čakáš kedy ho to samého trkne že má odísť ?! jasne a zreteľne mu stačí oznámiť že do 15.2 mu končí ubytovanie a nech sa pajti stará kde hlavu zloží

0silvia0
11. feb 2019

@cacianka no ja by som mu ešte vyúčtovala tie roky nájmu čo býval zadarmo a potom nech si robí čo chce🙄

0silvia0
11. feb 2019

@eugeniuss myslím, že keď mu vyrátaš účet za tie štyri roky čo býval zadarmo a požiadaš o preplatenie, na druhý deň po ňom ani smrad nezostane.

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cacianka
11. feb 2019

@0silvia0 @0silvia0 presne na to som zabudla a to mi napadlo ked si pridala 12,01, že stačí na jeden papier napísať výzvu na zaplatenie : 4 roky x 12 mesiacov = 48 mesiacov , poplatok na mesiac napr. 100e náklady, + 150 e strava =250 x 48 ´
kukla som tú sumu a skoro ma vykotilo ! 12 000 e chápem že cca , ale kde sú ešte nejaké darčeky na revanš čo mu ona kúpila...
ked to zbadá na papieri, pekne precízne zrátané, tak sa rozbehne ako Spidy gonzáles čeknutý Usainom Boltom a zbalí sa už včera
ale treba čakať mega reči. nevadí, len nech je preč

cacianka
11. feb 2019

@zahrajzlato asi jej nerežeš, ked sa tu takto pcháš. nemôžeš sa pchať ku ženám ked sú utrápené. to sa robíš mačo čo ? vyber si nejakú silnú, nehraj sa na plavčíka, na takú ale asi nemáš ?
či ?

0silvia0
11. feb 2019

@zahrajzlato ty pozývaš na kávičku kde koho, vlezlí chlapi nie sú žiadaní...

mimiqa
11. feb 2019

@eugeniuss to je ču rá k 😲veci do vreca a pred dvere😠

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vinifera
11. feb 2019

@cacianka ze na plavčíka. Dobree🙂))

uglybetty1234
11. feb 2019

Ona sa nechysta vystahovat?! 😂😂😂 zbal mu veci, zavez k jeho rodicom, vymen zamky a otvor si flasu. NA zdravie, prave si sa ho zbavila!