Priateľ pracuje v erotickom salóne. Ako sa s tým vyrovnať?

evickapooh
20. feb 2012

ahojte dievcata,mamicky ,buduce mamicky....obraciam na vas s otazkou ,lebo velmi ma zaujima vas nazor.po niekolkrocnym spolouziti nechal ma v auguste moj druh,dovod rozchodu bol dost nejasny- ze uz ma nevie tolerovat,a ze som si ho necenila ats.....potom sa odstahoval domov k rodiccom 80 km od mas,po mesiaci si nasiel pracu pomocou mojho svagra v novootvorenom wellness a zaroven aj erotickom salone ako udzbar.dovtedy mal pracu kde musel poriadne pracovat,kazdy den cca 3 hodiny cestovat a ani nezarobil boh vie ako ...od decembra sme zas spolu a strasne mi vadi ze tam robi,zatial prostitutky tam nie su ,verejne slavnostne otvorenie salonu bude 25 febr....takze dievcata sa uz stahu pomaly do salonu lebo tam budu aj byvat... on ma obvinuje aby som mu nerobila problemy a aby som nechcela aby zmenil pracu,lebo nikde by nedostal toolko a tu nemusi ani pracovat...len minimum.pytam sa vas vy by ste to ako brali ked by vasa polovicka sa rozhodla pracovat v erotickonm salone ??da sa s tym mierit?poznate niekoho muza kto tam robi a pritom zije normalny zuvot ako manzel a otec ?dakujem za vsetky odpovede!!

dada1212
20. feb 2012

@evickapooh ja si myslím, že to záleží len od vás, ale všeobecne aby vzťah perfektne fungoval ak má jeden takú prácu, tak je potrebná úplná dôvera z oboch strán. musíte si plne dôverovať a nič pred sebou netajiť, aby ste si verili až tak, že by si partnera nepodozrievala.
ale podľa toho čo píšeš v úvode, je medzi vami dosť veci neuzatvorených, takže pochybujem, žeby si mu ty dokázala úplne dôverovať.
takže je to len na tebe a na ňom, či dokážete si medzi sebou všetko vyjasniť, prípadne či si on nájde inú prácu, lebo ak ostane všetko v takom stave ako teraz, pochybujem že ty mu budeš schopná veriť a nebude to robiť problémy vo vzťahu.

dafy
20. feb 2012

No ja neviem každá by bola na ihlách aj ked by tam bola dovera 😝 je to pokušenie hlavne ked sa tam dievcata budu promenádovat v spodnom pradle 😀 ja by som mu tu pracu určite netolerovala 😵

lucia20
20. feb 2012

ja osobne by som bola kludna, pretoze svojho muza poznam dokonale a mam v nom uplnu doveru. ja by som tomu asi dala sancu a casom uvidis ako sa partner bude spravat dalej. myslim, ze ste v takom "skusobnom" rezime, takze opatrnost by mala byt z oboch stran.

granado
20. feb 2012

no tak ja by som mu neverila ani keby mi vravel že nemame čo jesť ja by som neverila 😖

kikimon
20. feb 2012

no ja ako sa poznam by som teda kludna urcite nebola..aj ked tiez svojho muza dokonale poznam,ale je to stale len chlap.. to musi byt pokusenie na hovado.. 😖 vela sil prajem 😨

bobocka
20. feb 2012

ja mam manzela co ma miluje a nevera u neho nepripada do uvahy,nikdy by neriskoval znicenie toho co mame doma.nikdy by preto taku pracu ani neprijal.nech je dovera akokolvek velka,mne by sa v ziadnom pripade nepacilo,keby robil na mieste kde behaju polonahe(prinajlepsom) mlade zaby.vedel by,ze by mi to vadilo a s rukou na srdci viem,ze ani on by sa necitil dobre.citil by sa na takom mieste previnilo a neprijemne.viem,ze vela zien si povie,no len si moja navravaj,keby si tam chlapa mala,tak by sa raz obzrel za mladou suknou,no on naozaj taky nie je.natolko si ho poznam.proste mne by vadilo,ze ma take pracovisko.toto by u nas doma nepreslo.
lenze to sme my.kazdy vztah je iny.to co sa nepaci mne,nemusi ina zena povazovat za podstatne.
ale osobne si myslim,ze ak tebe jeho praca vadi,tak by to on mal chapat a snazit sa najst si nahradu za taku pracu.pokial ostava na mieste aj napriek tomu,ze vie,ze ti je jeho praca velmi neprijemna,tak...a mimochodom neviem ako by deti brali,keby tatinko robil na takom mieste.co detom povies? ocinko robi pri mladych mickach,lebo je to lahka robota a dobre platia 😕 asi ze ne 😅
mrzi ma,ze ti pisem takto,lebo asi skor hladas podporu ako sa s tym zmierit a naucit sa zit s takouto partnerovou pracou,no ja by som to nedokazala.ale ak sa ty nad vsetko dokazes povzniest,tak klobuk dole a drzim palce aby to neskor nerobilo vo vasom vztahu neplechu 😉

turkija
20. feb 2012

Všeobecne ľudia nie sú ani dobrí ani zlí. Každý človek nosí v sebe mnoho dobrých a pekných vlastností, ale je v ňom skryté aj mnoho zlého. A na povrch vychádza raz toto, inokedy zase viacej ono. Podľa toho, v akom prostredí sa človek ocitne a do akých okolností sa dostane. Príležitosť robí zlodeja 😉

livka299
20. feb 2012

Ja si myslím keď má a chce podviesť tak podvedie hocikde. A keď ťa nepodvedie tak sa môže pred ním promenádovať aj sto štetiek.. Osobne mne by to nevadilo, keby dobre zarobil 😀 😀 a čo sa týka ľahších žien, tie môže stretnúť chlap vo veľa povolaniach. Môj je taxikár a tam takých stretne až až...

aliza
20. feb 2012

ako tu uz bolo pisane, vas vztah uz je zrejme naruseny a tymto tvojim postojom k jeho praci to akurat este viac narusis. On sa uz rozhodol a chce od teba, aby si to tolerovala. Ak mu budes dychat na krk, vztah sa vam zase rozpadne a mozno just urobi nieco, co moze neskor lutovat. Zostavaju ti iba dve moznosti, bud tu jeho robotu prijmes a nebudes vycitat a robit ziarlivostne sceny alebo potom od neho odid. A zabudni na rady typu, ze keby ta miloval, tak by urobil to a to...takto to v zivote nefunguje, vychadzaj z realnej situacie a tou je to, ze on sa citi nedoceneny a prave preto tu robotu len kvoli tebe nenecha, hlavne, ak mu dobre vynasa. Skus to neriesit a uvidis. Viem, je to pokusenie pre chlapa, ale to moze mat v hociktorej robote, neda sa niekoho nonstop strazit. Ak vas vztah nefunguje tak, ako by mal, resp. on sa citi nedoceneny a pod., tak toto riziko tam bude vzdy a na praci nezalezi. Treba si poriesit vztah a mozno aj seba a spravanie k muzovi. Nedoceneny chlap robi blbosti 😉

zuzubabo
21. feb 2012

osobne by som sa s tým nikdy nezmierila a nemyslím si, že niekto takto pracujúci vedie normálny usporiadaný život so ženou a deťmi 😝

jarkam2
21. feb 2012

Toto by sa mi veru nepáčilo a museli by sme na tom byť finančne naozaj veľmi zle, aby som to "tolerovala". Dôvera-nedôvera, nebola by som pokojná, ani spokojná ...

traktor
21. feb 2012

lubim svojho muza velmi a verim mu..ale keby prisla taka ponuka , nesuhlasila by som a to preto, ze viem, ze ja v sebe by som to vecne riesila, bola by som nervozna, ziarlila by som / len som si to predstavila a uz som nepokojna 😅 😀 /..pre pokoj nas oboch by si musel najst inu pracu..inak by nebol ani on v manzelstve spokojny, lebo doma by nasiel *inu* zenu..nepokojnu, striehnucu, nervoznu...ale to som ja, u niekoho ineho by to mozno fungovalo..ja viem, ze aj v inej praci sa to môze stat, ale ...v inej praci nepobehuju polonahe zeny,velke pokusenie..zeny su velke certice...........a tak..skratka nie..

salma22
21. feb 2012

skus mu povedat ze ti to vadi aby ta uistil ze sa nemas bat .....a mala by si mat nadhlad ved aj toto je robota aj tu musi niekto robit ked uz vymysleli eroticke salony 🙂 😉

stanislavao
21. feb 2012

toto je zasa jedna z velmi zlozitych ten a otazok. vsetko je o ludoch a o dovere. ak by vase vstahy boli uplne v poriadku a keby ste mu doverovali, tak by vam to nevadilo. zrejme je, ze vas vztah je nastrbeny a preto ste aj podozrievava a opravnene vam to vadi. ale cudujem sa aj tomu, ze ste opat spolu, ked pred nejakym casom ste pre neho boli netolerantna a nevedel s vami zit a uz sa to da? ak su vase vztahy v poriadku, tak sa s nim porozpravajte, nech si hlada inu robotu, ale musite byt aj objektivna v tom, aby mal plat, ako tu. to, ze robi udrzbara v salone neznalmena, ze bude "spavat" so "slapkami". ale zasa sa hovori aj to, ze "prilezitost robi zlodeja". vsetko je to naozaj o vzajomnej dovere.

hadassah
21. feb 2012

Záleží od charakteru pracovného zaradenia. Ak tam naozaj bude pracovať ako údržbár a tá mzda stojí za tú prácu, tak by v tom nemusel byť problém. A osobne si nemyslím, že ženy, ktoré tam musia spávať s klientmi za peniaze, budú túto svoju činnosť vykonávať aj gratis. Veď kto už dnes rád pracuje zadarmo? 😀

cmulinko
21. feb 2012

ja som dost konzervativny clovek a tento moderny svet mi dava poriadne zabrat.je tazke riesit a poradit co mas robit ty...ked nikto lepsie partnera nepozna ako ty sama...len ty vies do akej miery je pokusitelny...ak ho poznas dobre a len ty vies ako realne si ho dokazes predstavit vo funkcii udrzbara v erotickom salone...co ta praca vobec obnasa...bavili ste sa o tom?O co sa konkretne musi starat..''.udrzba '' je siroky pojem 😀

martaniana
21. feb 2012

Tiež manželovi úplne dôverujem,ale keby si našiel nejakú takú prácu kde spomínaš, tak večne by mňa niečo zožieralo napriek tomu, že by som nemala dôvod, aj keby bola neviem ako dobre platená, tak by som nechcela aby tam robil, lebo by som sa s tým vnútorne nikdy nevyrovnala ..takže chápem, že máš s tým tak trochu problém.

marecek1
21. feb 2012

Ja osobne by som tiež nebola moc "nadšená", keby si môj manžel našiel prácu v takomto podniku. Ľúbim ho a dôverujem mu, je mi jasné, že keby mi chcel byť neverný, tak môže hocikde, a nie práve v erotickom salóne, ale akosi sa mi nepáči predstava, žeby v práci stretával denno-denne nahé slečny, ktoré sa ponúkajú za peniaze... ak by sme boli vo veľkej finančnej tiesni, a nemal by možnosť nájsť si inú prácu, tak by sme to možno chvíľu zvládli, ale určite by som trvala na tom, aby si našiel iné zamestnanie.

Neviem, aké vzťahy máte teraz s partnerom, keď ste sa opäť dali dokopy, každopádne mne sa nepáči jeho prístup: nech mu nerobíš problémy, že tam dobre zarobí a nebude pomaly nič robiť - čo nič? okukovať nahé baby?

wewe22
21. feb 2012

asi by som to neprekusla ja teda nie som ziarliva a manzel mi ani nikdy nedal pricinu ale moj exsvagor robil prevadzkara v bordeli a zobral tam mojho vtedy este priatela aby mu spravil akvarko (MM je maniak do takych veci) bol tam 4 dni a nebol to dobry pocit o ex svagrovi netreba pisat ten svagrovu podvadzal skor ako tam zacal pracovat
ak je vas vztah pre neho dolezity tak pochopi tvoje obavy a najde si inu pracu ak neni ochotny zvazila by som zivot s nim ci to ma cele nejaky vyznam ked nie si na prvom mieste

natalia
21. feb 2012

keby som muža lubila nezniesla by som to keby robil v takomto podniku aj ked len udržbara.. 😉 určite by prichadzal do kontaktu s mladymi polonahymi mickami a neverim že muž len tak odola...každy jeden muž sa da zviest ....takemu patnerovi by som už viac neverila a stale by sme sa hadali koly tomu čo by viedlo k zničeniu vztahu 😒

danjelca
21. feb 2012

no muž, ktorý je dennodenne vybudený pomyslením na sex má to na tanieri každý deň v práci a navyše práca je taká že tam nič moc nerobí..rozumný muž by si povedal, že toto mu nie je treba..celý deň pozerať na pokušenie a nemať v hlave kľudu.Predpokladám že je mladý a pokiaľ je tam mužská spoločnosť tak ruku nedám do ohňa absolútne za žiadneho muža ani číreho "ťuťmáka"...Ženy, rady že veriť sú fajn, je to dobrý postoj ženy ale je treba sa zamyslieť nad tým mužom, či si uvedomuje čo práca v takom prostredí obnáša a aká spoločnosť sa tam stretáva a aké myšlienky tam panujú...verný muž stade utečie po istom čase, ten, ktorému to vyhovuje bude práci rád.

vinifred
21. feb 2012

..otázka znie??A za čo bude brať plat,keď "tam nemusí skoro nič robiť???"takú prácu by som brala aj ja,len či by mi nezačalo časom aj šibať...takže bacha... 😕

veonka
21. feb 2012

Úprimne, ja si neviem predstaviť, že by môj muž robil v erotickom salóne. Hocičo. 🙄 Žiarlila by som a podstatne by to narušilo môj pokoj duše a dôveru k nemu. Milujeme jeden druhého a veríme si, poznáme sa najlepšie. Preto si myslím, že mm by takú prácu ani nezobral, lebo by vedel, že by ma to trápilo. A nakoniec možno aj kvôli sebe by to nevzal, aby sa vyhol pokušeniu a sám sebe, lebo každý chlap je chlap a sú tiež stavy kedy im to vnímanie trochu zahmlí napr. alkohol. Tiež veľa robí ak sa nachádza v nejakom pracovnom kolektíve chlapov, ktorí témy patrične rozoberajú a hecujú sa v štýle kto čo dokáže a kto je z nich najschopnejší samec. Viem si to predstaviť.... Chápem, že je to dnes s prácou ťažké, mm robí v školstve a jeho výplata sa veľmi približuje minimálne mzde ... a inzeráty typu hľadáme do zabehnutého erotického salónu... využívame iba na pobavenie...
Každý sme iný, pozri sa do svojho vnútra ako to prežívaš, čo cítiš sama v sebe a k svojmu partnerovi po tejto zmene a porozprávaj sa s ním o tom. Povedz mu otvorene o tom, čo všetko to môže znamenať pre váš vzťah a je len na ňom či je ochotný do toho ísť aj tak. Lebo peniaze nie sú všetko. 🙄
Veľa šťastia. 😉

viki2912
21. feb 2012

netolerovala...

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
argyro
21. feb 2012

Zasa dámy, treba si uvedomiť, že tie slečny v salóne majú sex s mužmi za peniaze a majú toho sexu až až, pochybujem, že by niektorá z nich mala záujem o bezplatný sex s údržbárom 😀
Na druhej strane, ktovie aké odmeny bude taký muž od svojho šéfa dostávať.. možno v naturáliách 😕

acrobaleno
21. feb 2012

Keď som si prečítala nadpis myslela som si, že robí gigola, veď tam robí iba údržbára a ty z toho robíš kovbojku 😀

carodejnica
21. feb 2012

Ja si zase myslím, ako tu už niektorá povedala, že ak chlap chce podviesť ženu, tak ju podvedie hocikedy a ak nechce, tak môže vidieť hoc aj tisíc polonahých štetiek.
Je pravdou, že kolektív v práci tiež robí svoje, ak mám byť úprimná, asi by som bola trošku nervózna, ale ja verím môjmu mužovi, takže to musíš ty cítiť, či tomu svojmu môžeš dôverovať. Ďalšia vec je tá, že muž väčšinou inde hľadá to, čo nemá doma, takže na tvojom mieste by som si nakúpila erotické prádlo a chlapovi nedala po nociach vydýchnuť, nech cez deň nemyslí na somariny. 🙂
A mimochodom, ide predsa robiť do salónu údržbára, nie gigola, ak tomu dobre rozumiem, bude opravovať vodovodné kohútiky a iné práce, a to je vpodstate jedno, či robí u plynárov, v hoteli alebo v bordeli...

janka_pn
21. feb 2012

urcite nie.... a okrem ineho aj preto, ze ste uz krizu mali....takze ta dovera je tam asi trochu narusena

svetllana
21. feb 2012

Ja si myslim, Aliza, ze vo vztahu su dvaja ludia a preto nielen ona by mala dbat na to, aby svojmu muzovi "nedychala na krk", ale aj on na jej pocity! Moj muz by nikdy neuprednostnil svoje blaho a pohodlie predo mnou alebo rodinou. Keby ju tak miloval, tak by bol pristupny minimalne nejakemu kompromisu k spokojnosti oboch stran. To si myslim ja. Ja by som nechcela, aby moj muz pracoval v takomto prostredi, vnimam to ako drazdenie hada bosou nohou. Iste, ak niekto chce podviest, podvedie hocikde, ale toto je vyslovene pokusenie. Je to ako so soferovanim..nehoda na nas ciha vzdy, ked si sadneme za volant, ale kto si sada do pretekarskeho auta, ci jazdi motocross, jeho sanca, ze si ublizi, sa zvysuje.