Priateľa nebaví sex

locikadiviakova
5. okt 2015

Och baby som zufala. Mam s priatelom 11tyzdnoveho synceka, priatel je skvely pracujuci ocko ale....
Prvy sex po porode sme mali po 4tyzdnoch a bolo to skvele, lenze potom som dostala kramy a odvtedy akoby sa zasekol. Uz 6 tyzdnov sme nemali sex, stale tvrdi ze je unaveny a ze ho sex nebavi a ja som zufala. Aj ku mne trochu ochladol, neda mi sam od seba ani pusu uz sa netulime ako pred porodom, ani ziadne lubim ta, neobijme ma a mne to tak vrlmi chyba. Vzdy som ja ta co pride a povie lubim ta. Ako sa zase rozhybat? Prosim poradte

sheldonc
5. okt 2015

Nebavís ho ty, nie sex.....ak k tebe ochladol,tak zjavne má príčinu a (pravdepodobne aj meno),ktorá by ma zaujímala, byt na tvojom mieste (inak si asi prvá žena, kt.nazvala sex po porode skvelý) 😅

mirkava
5. okt 2015

@locikadiviakova skuste nechat maleho babkam a dat nejake to kino alebo veceru. Romantiku možno pomože 😉 Muzi su niekedy " mulovia" v tychto veciak.... Aj ja mam doma jedneho... 😉

mirkava
5. okt 2015

@sheldonc ale ved nemusi mat hned milenku... Aj ja som mala skvely sex po porode, ale bolo to o veeeeela neskor... 😊

gabriela255
5. okt 2015

Tak a po pôrode sme sa dali, alebo sa dávame do richtiku?

worker_falcon
5. okt 2015

@locikadiviakova a popíš nám, ako sa správaš k nemu ty? Čo sa po pôrode zmenilo z tvojej strany voči nemu? kto je u teba na prvom mieste - dieťa, alebo manžel? totiž ak sa k nemu správaš ako k poslednému, tak je jeho odozva adekvátna. Napísala si nám iba malinkú časť skladačky, tak ťažko môžeš čakať objektívnu odpoveď.

locikadiviakova
autor
5. okt 2015

@sheldonc Uz aj to ma napadlo ale kedze chodi do prace a domov nemal by cas na milenku 🙂 ... Aj ked clovek nikdy nevie....
@mirkava kedze sme v UK nemame tu rodinu len ja tu mam sestru ktora stale pracuje takze je mala sanca ze by nam postrazila syna kedze sa ajtrochu boji.....
@gabriela255 nejak nechapem co tym myslis ....
@worker_falcon pisala som cez mobil tak som nemohla moc vypisovat .... ale k otazke.... kedze som si vedoma ze po porode vela zien zanedbava svojich muzov snazila som sa robit presny opak.... robim vsetko co sa tyka domacnosti len koli tomu aby simohol oddychnut kedze si uvedomujem ze tvrdo maka a nechcem od neho nic, k malemu vstavam v noci ja aby sa mohol vyspat... snazim sa mu oplacat to ako sa staral o mna ked som bola tehotna a nemohla som sa ani pohnut poriadne.... praveze mu stale davam najavo ze ho milujem a vazim si to ako sa o nas stara... On tvrdi ze je taky preto ze je unaveny z prace, z maleho... ale trva to uz prilis dlho na to aby som o tom nezacala pochybovat ...

gabriela255
5. okt 2015

@locikadiviakova myslím fyzičku 🙂

locikadiviakova
autor
5. okt 2015

@gabriela255 no pokial myslis postavu tak som pribrala len 6 kil a po porode schudla 10 takze tam asi problem nebude, ale ano aj napriek tomu sa snazim dat dokopy co sa tohto tyka

slnecnica174
5. okt 2015

@locikadiviakova Pokial on nebude chciet, tak nebude zaberat vobec nic. Je to proste na nom a jeho psychike.

angela5
5. okt 2015

@locikadiviakova ani za mnou moj muz nepride s tym,ze ma lubi...

Mate 11 tyzdnove dieta, co sa cudujem ze ty vobec mas uz tak skoro chut na sex, (u vacsiny mojich znamych to bol pol rok az rok), bol tvoj muz pri porode? Aj to ho mohlo poznacit...

Chce to cas, mozno je unaveny, navrhni mu nejaku rychlovku....

angela5
5. okt 2015

@slnecnica174 presne tak, ked muz nechce mozes sa aj na hlavu postavit,....

robin_claire
5. okt 2015

@locikadiviakova nuz zial milenku mat moze. ale inak @sheldonc si nevsimaj, tak nebavi ziadneho chlapa, i ked by chcela...jej "slavne" casy na pokeci uz skoncili, je za zenitom

sono2
5. okt 2015

@locikadiviakova to chce vážny rozhovor. Mne sa nechce veriť žeby sa chlap takto zrazu sekol. V záujme vašej rodiny, ti predsa musí povedať, čo sa stalo. Zdravý chlap chce sex stále. Mesiac je dosť. Nieto viac. Musíš trvať na odpovedi. Jeminenku, čo vi muži chcú ja by som ho normálne zbila. Čo by môj muž dal za takúto situáciu. Dieťa, pekná žena. Ja mám povolene aj pribrať aj všetko aj pomáhať bude už sa pýta kedy sa bude môcť kúpať s bábätkom, kočíkovať, len nech sme tehotní, vždy hovorí v mn.čísle. Pr.iateľ je nevdačný chumaj

mirkava
5. okt 2015

@locikadiviakova tak potom vecer ked maly zaspi. Vinko, romantika, pradielko a uvidis. Ja viem ze cakas aj od neho ze nieco vymysli... Mam to doma, najprv ma to trapilo, ale teraz som celkom rada ze je to tak asi by som sa zblaznila keby som mala chlapa co by chcel sex kazdy den. Su aj pripady ze manzelku doma obletuje a pritom ma milenky na kazdom kroku a ona o tom ani netusi.... 😉

babydesire
6. okt 2015

@locikadiviakova Chce to rozhovor...nie len chabe som unaveny,nabavi ma to...niekde je problem...a ak je to unavou,,treba byt asi len trpezliva kym neskonci nocne budenie,kedze ho nemate dat komu povarovat...

emilia25
6. okt 2015

Skus este pravý opak nie obskskovst ho ako kráľa ale zapájat ho do starostlivosti o bsbetko možno má pocit ze uz ho nepotrebujes ani okolo malého daj mu možnosť byt aj otcom.unavený z prace to je kazdy ci fyzycky ci psychycky.ale roľu otca sa tiež musí naučiť.aj do kúpania prebslit ak kojis tam ti nepomôže ale ak aj do krmujes nech urobi mliecko nechaj ho nech sa opet moze citit ako nápomocný ako pred porodom.aj v tom robí veľa zien chybu že muža nezspsjs ani do domacnosti ani k detom a potom samé padajú na hubu su nervózne nevyspste vznikajú hádky ze muz nepomáha ale ked si ich tak samé naučíli tak nech aj potom su hrdinky a nie vyplsksvst.ste obsjs rodičia tak mu to dovol byt aj otcom a bude sa opet tesit domov ze ti môže pomoct malého sám bude mojkst.uvidis.

sue
6. okt 2015

@sheldonc my máme po tomto druhom pôrode sex lepší ako kedykoľvek predtým 😊
@locikadiviakova ak by to bolo len o sexe, tak by som na tvojom mieste uvažovala o kegelovych cvikoch, ale tu bude problém asi v tom, že sa mužík ešte zžíva s novým členom rodiny 😉

sheldonc
6. okt 2015

@mirkava pradelko na popôrodnom tele obyčajnej priemernej ženy? 😅 ups......ma ju úplne v pazi, tak aaspoň nech sa chuda už nezosmiesnuje

sheldonc
6. okt 2015

@sue ja to neviem posúdiť, ja som rodila sekciou, bo spontánne rodit by som nešla ani omylom

jana_eyre
6. okt 2015

vela prace a stresu urobi vela v chuti na sex... moj muz si tym tiez prechadza a vzdy u nas vidno, kedy ma narocne obdobie v praci..

jana_eyre
6. okt 2015

@sheldonc super, ze cez internet dokazes takto vidiet do hlav inych ludi, aj ked ani netusis o kom je rec.. noze mi nieco tiez predpovedaj 🙄

alaguema
6. okt 2015

@locikadiviakova Môže to byť viac faktorov pokope. Aj únava, uvedomenie si zodpovednosti naplno, možno nejaké stresy v práci, možno aj malé zmeny na tvojom tele, nemyslím tým postavu, ale ak si rodila prirodzene, môže byť tvoja vagína trochu širšia. Mohlo ho to prekvapiť. Ako už niekto radil, Kegelove cviky na to zaberajú, ja som ich cvičila preventívne, nakoniec som, žiaľ, nerodila prirodzene, takže osobnú skúsenosť nemám, ale ono to pomáha spevňovať tie svaly, takže pravidelné cvičenie by malo pozitívne vplývať aj na sexuálny život.

@sheldonc ty provokuješ tak primitívne, že to nedokáže nikoho ani len naštvať 😀 Mmch, nie každej žene tehotenstvo pokazí telo. Zrejme súdiš podľa seba, ale dnes sa ženy o seba starajú asi viac, ako za tvojich čias 😉

alaguema
6. okt 2015

@locikadiviakova ešte mi napadlo...Kojíš? Lebo ja keď som bola tie dva mesiace po pôrode, mala som stále chuť na sex, kojila som, bola som už štíhla a tie prsia (no, dve čísla plus 😀 ), cítila som sa fakt sexi a môj muž akoby nič nevnímal...nakoniec z neho vyliezlo, že prsia mám síce krásne, ale že to vníma tak nejak divne, akoby ich našej malej bral 😀 ...proste aj chlapov môžu napadnúť také veci, že žena nechápe...tak sme si povysvetľovali, že to spravodlivo podelíme a bolo zas dobre 🙂 Komunikuj s ním o tom, ale jemne, bez nátlaku.

zanet63
6. okt 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@alaguema chlapov niekedy napadaju take veci, ktore nas by ani vo sne 🙂

sheldonc
6. okt 2015

@alaguema myšlienku dňa si dala akurát že som oveľa mladsia než ty 😅 ale pobavilo 😅

erika26
6. okt 2015

ahoj, píšeš že vážiš menej ako pred pôrodom ako som pochopila. Ja som tiež po prvom pôrode schudla o dosť viac ako som normálne vážila, mala som pod 50kg čo bol pre mňa extrem. Nie zámerne, proste to samo išlo a môj muž to tiež nevnímal nejako pozitívne. Všetko bolo ok, len stále pozeral či som už pribrala na "normálnu" váhu. A tiež sa tvoj muž musí vžiť do úlohy otca a to že ho dieťatko čo i len trochu od teba odsunulo. Nechaj mu čas, a skús si s ním pokecaať. Ja by som v tom milenku nehľadala. Možno má len ťažké obdobie v práci, do toho dieťa. Ved aj chlapi majú svoje dni 😉

janickacrazy
6. okt 2015

@locikadiviakova A nemá priateľ náhodou dáke zdravotné problémy? Fakt je to zvláštne, že ho sex nebaví, to je určite blbosť, hlavne ked ho bavil pred porodom. Bud má s tebou nejaký problém alebo má sám dáke zdravotné problémy, ktoré ti nechce priznať alebo bol pri porode a má z toho dáku traumu, no fakt treba to z neho vydolovať v rozhovore. Únava z práce je fakt len výhovorka, ved cez víkend hádam nepracuje, či?

sheldonc
6. okt 2015

@alaguema inak toto som myslela aj ja vo svojom prispevku čo píšes ty ale, to už primitivne nie je 😅

alaguema
6. okt 2015

@sheldonc asi v slabšej chvíľke si sem raz napísala, že nie si štíhla a nechceš, aby ťa priateľ videl ráno, lebo nevyzeráš dobre, alebo niečo v tom zmysle...tak na základe toho a aj podľa toho ako a čo píšeš, som usúdila, že budeš asi staršia pani. Ale ak si mladica, tak beriem späť, veď mne je srdečne jedno, koľko máš ty rokov. Každopádne, sú ženy, ktoré majú aj po pôrodoch dobrú postavu. To je celé.

locikadiviakova
autor
6. okt 2015

@emilia25 on sa praveze o maleho ridne stara ako som uz pisala, kupe sa snim, prebaluje, hra sa s nim.... ja si zatial porobim v domacnosti takze tam nebude problem 🙂 ....
@alaguema fuha to radsej nie kedze to ide stale rovnako tazko ako predtym :D ... mam pocit ze sa to tam este zmensilo :D
@janickacrazy no bol pri porode ale stal pri mne a po porode sme mali sex takze neviem no .... A pracuje praveze aj cez vikend ale vzdy ma minimalne dva dni volno...