Priateľova kolegyňa

1medvedik1
5. jan 2018

Prosím vás o radu. Možno budete mať iný pohľad na vec.. Som s priateľom 4roky. Všetko je v našom vzťahu v pohode, žiadne vážne hádky či problémy sme doteraz neriešili, veľa sa rozprávame o budúcnosti a plánujeme... Avšak... Pred silvestrom mal priateľ posedenie z roboty na ktorom boli sami muži a tri nové kolegyne. Na tom by nič nebolo.. Potom však išli niektorí na diskotéku medzi nimi aj môj priateľ a dve kolegyne. Tancovali, zabávali sa a keď som mu volala v noci nezodvihol mi a ani nezavolal späť. . Ráno som ale omylom nasla keď som volala jeho mame z priateľov ho mobilu, ako si v noci volal s jednou tou kolegyňou, vvolajme ju Petra. O týždeň na to šli môj priateľ a Petra a ešte jeden muž a žena z roboty na kávu... Na nový rok mu Petra písala, keď som sa ho pýtala ci mu písala povedal ze nie... Aj keď som vedela že áno. A teraz som našla že si tu konverzáciu od nej vymazal. Ja neviem, nebol takýto nikdy, neviem čo si mám o tom myslieť.. Prehanam podľa vás a zbytočne ziarlim? Čo by ste robilivy na mojom mieste?

emilia25
6. jan 2018

Sa nevies branit to je to.on ti povie ze co sa mu hrabes v telefone a ja by som to otocila zase na neho takze sa priznavas ze klames a ze ti pisala preco si ma oklamal.a uz by aj zabudol na hrabanie telefonu.ako on to otoci tak musis aj ty ked neviete normalne komunikovat.

beadgirl
6. jan 2018

@liv1 v noci nevolám, to nie, ale sms-ky mažem bežne všetky a bežne nedvíham telefon ked som niekde von 😁 ale ako som povedala, vydatá som 100 rokov a už máme svoje zabehané... moja reakcia nebola reakcia na medvedika, bohužiaľ tam veľa svetla na riešenie nevidím...

bosoriak
7. jan 2018

@beadgirl To je OK, ale ked to zistim, tak zavolam spat, nech je to aj o tretej rano. Alebo napisem SMS alebo cokolvek, nejako dam vediet, ze som OK. Nehovoriac o tom, ze ked uz mi partner v noci vola, tak asi nieco potrebuje a chcem vediet, co to bolo. Aspon teda u nas to tak je. Ale tazko je to, kazdy to ma inak vo vztahu a to je v poriadku, v autorkinom vztahu to vsak nevyhovuje minimalne jednemu clenovi.
A ono je to ine v zabehanom vztahu plnom dovery, lasky a vzajomnej ucty. A ine ked ma jeden clovek vo vztahu podozrenie a druhy to proste odmieta akceptovat.

kimi203
9. jan 2018

@1medvedik1
Ahoj, vyriesili ste?

petrag25
9. jan 2018

Sama som zvedava akoo dopadne

pietricka80
9. jan 2018

Hladat uprimnu odpoved na modrom koniku na takuto temu je podla mna uplne mimo, kedze vacsina zien tu riesi banality denno-denne miesto toho aby pouzili zdravy rozum.. Ked si mala podozrenie mala si to riesit hned a predisla by si zlym radam tu z fora. Kazdopadne drzim silno palce!

atrami
9. jan 2018

Podľa mňa medzi nimi niečo bolo, nemyslim, že hneď skončili v posteli. Bud v tom bude pokračovať alebo to skončí. Mne kolega vypisoval sms, boli sme si sadnúť. Ale tam to skoncilo, potom som stale nemala čas a prestal s tym. Keby som mala ziarliveho priateľa, teraz uz manzela, tak sa rozideme.

amliv28
29. jan 2018

@moonlight1210
Že odpadla som z teba dávam palec hore,perfektne napísané

janapiestany
29. jan 2018

nepride mi ze nieco spolu maju len mozno si moc ziarliva a nechce aby ste sa hadali...a pisat si moze preco nie ty si nepises s chalanmi len tak ako sa maju ??

mon_soon
29. jan 2018

No ja tvrdím že chlap testuje čo je “Petra” zac a autorku si necháva ako zadné vratka...

lvka
29. jan 2018

@moonlight1210 ja len ze uz roky zboznujem tvoje prispevky 🙂 suhlasim do poslednej bodky 🙂

alobalka
29. jan 2018

@1medvedik1 možno to vymazal len "pre pokoj v rodine", možno kolegyňa niečo skúšala a tak to radšej vymazal, kebyze si to našla. ..možno aj nie. Neviem, či by som sa v tom tak rypala. Musíte vedieť vy dvaja ako ste na tom vo vzťahu k sebe. Nových kolegov a kolegýň ešte bude. ..a teda aj prilezitosti pre upodozrievanie. Len či je to nutné. Alebo podľa seba súdim teba?

lvka
29. jan 2018

@1medvedik1 chapem ze tento vztah je pre teba dolezity, a nehcem sa tvarit ze mam co to za sebou, ale byvala som ako ty...ked sa spatne pozriem do minulosti, niektore veci su strasne jasne...a vtedy sa zdali ako neriesitelne...
Chodite spolu a aj napriek tomu, ze je to dlhodoby vztah, este ste bez zavazkov...stale si mozes vyberat! Nestavaj na vztahu kde mas nedoveru, pretoze svadba a deti v nizkom percente vztah utuzia, ale vo vacsine ho skor podrobia dalsim skuskam...ak potrebujes chodit priatelovi do tel, nieco je velmi zle...
Neviem a nemam nazor ci ti klame alebo nie...mam kolegov muzov, ktori maju rodiny, sme blizky priatelia, poznam sa ale aj s manzelkami..bezne si dame kavu, viem si predstavit ze sme vonku a napr si zabudne penazenku alebo co tak.mu volam...uz sa mi to dokonca stalo...a neznamena to absolute NIC...ale na druhej strane...moze to byt cokolvek...
Ked sa ho budes dokola pytat, nezistis to..jedine co docielis je, ze ti nepovie nic...najlepsia obrana je utok-nebudem sa o tom bavit...
Ked chces dalej vztah rozvyjat, musis vyhladnut a uz proste len cakat co sa bude diat...skus svoju energiu venovat na nejake spplocne aktivity...
Ja len tolko..ale je to cisto subjektivy nazor..po tom co viem, s tym aka som teraz, by som nebola vo vztahu bez dovery...vyberaj si!

bmuller
29. jan 2018

@alobalka plne suhlasim. ak ma priatel za usami, tak v tom bude pokracovat a autorka bude len za hysterku, ktora "si za to moze aj sama, ze sa pri nej necitil dobre". a ak za usami nema, ale vie, ze priatelka ziarli, tak to radsej vymazal. podla mna cas ukaze, rozchadzat sa hned pre kavu a par sms po 4rocnom vztahu je unahlene. ked k tomu ma prist, tak sa to stane tak ci tak. naozaj, kazdemu predsa do zivota prichadzaju novi ludia /kolegovia, znami, susedia/. to by sme potom nemohli ani kludne spat, lebo asi kazdy pracuje aj s niekym mladsim a atraktivnejsim, nez je partner/ka 😀

aduska121
29. jan 2018

@1medvedik1 skus si precitat co si napisala a sama si das odpoved ....nedvihal nevolal naspäť klamal az nakoniec vymazal konverzaciu ..nieco tam musi byt aj ked nie priamo nevera ....presla som si.podobnymi vecami s tym ze oni otravovali jeho a to boli doslova a dopismena šlapki ...viem čo mu pisali ako mu posielali fotky ako sa mu same nukali...a on si s nimi pisal tiez aj ked si s nich uťahoval buď maly take kratke vedenie alebo pri ich praci je to bezna komunikacia....porozpravala som sa s nim ze si to nezelam...samozrejme sa zacal obhajovat ze on nic...ano vedela som ze nic...citala som aj to ako im pisal aby mu neposielali fotky ze sa ma naco doma pozerat ze o to nestoji...ale aj tak vysvetlila som mu ze si nezelam aby na nich reagoval a ked by to nepochopili musela by som im to vysvetlit ja

wera011
25. apr 2020

@marca12
@deti95060810
@moonlight1210 toto je najlepšia rada akú som k podobnému prípadu kedy čítala 👌

zooeynka
25. apr 2020

Ktovie ako to tu dopadlo a kde je autorka po 2 rokoch...

gertys
21. apr 2022

Vsimaj si ci pred tebou zacne skryvat mobil, heslo na mobile, ci klame, ako casto zacne chodit zurovat s kolegami atd. Su to znaly toho ze sa dal dpkopy s kolegynou. Vlastna skusenost 🙂

moonlight1210
22. apr 2022

@zooeynka https://www.modrykonik.sk/forum/za-dverami-nasich-spalni/mam-26-a-poblaznil-ma-50tnik/?page=2
neviem, ci sa s tymto tu rozisla a nasla si noveho, ale vyzera to tak. a myslim, ze dopadla dobre. 🙂