Prírodné verzus umelé hormóny

egyy
27. nov 2013

Ahojte dievcata. Chcela by som sa poradit so skusenejsimi snazilkami ohladom "samoliecby" PCOs. Tento mesiac by som po 14tich mesiacoch snazenia mala nastupit do CAR ( este som sa nerozhodla kam ). Bojim sa vsak tych vsetkych hormonov, ktorymi ma pravdepodobne budu dopovat. Citala som hadam stovky komentarov zien, ktore navstevuju centra. Vela ich pisalo o neziaducich ucinkoch a pod. Vcera som hladala este na internete nejake volno predajne lieciva na prirodnej baze, ako poslednu nadej, ze nebudem musiet nastupit do centra. Nasla a objednala som si VITOX jahnaci ( tinkturu ) vraj upravuje hormony a posobi na cysty na vajecnikoch, FEMIGARD kvapky na upravu cyklu. Beriem aj INOFOLIC. myslite, ze to mam skusit? Poculi ste o tom? Mozem brat vsetko naraz? Budem vdacna za kazdu radu a nazor. "tehotenstvu zdar" 🙂

zuzi79
27. nov 2013

ja mám PCO, za sebou 2 potraty a menzes mi nechodí spontánne vôbec, naposledy som mala samočinne pred 5 rokmi. Beriem aj hormon štítnej žľazy a mala som rôzne liečby neplodnosti, z čoho sa mi zhoršili pečeňové testy, takže už nič také nemôžem brať. A teraz v septembri mi dala doktorka ako poslednú možnosť ako nabudiť menštruáciu prírodné tablety INOFOLIC, a predstav si mne prišiel menzes sám, spontánne, je to pre mňa obrovský zázrak, som hrozne šťastná že mi to zabralo, lebo som myslela, že mne už nič nepomôže, takže budem v ňom pokračovať. Treba vyskúšať. Šanca je vždy, ako som sa presvedčila na vlastnej koži. 🙂

egyy
autor
28. nov 2013

Skoda, ze uz nikto nenapisal. Pomohli by aj skusenosti a vitazom alebo femigardom.
@zuzi79 vela si toho preskakala. Velmi to drzim palce aby to inofolic pomohol k dietatku 🙂

zabka88
14. jan 2014

@egyy ahoj, ja mám výborné skúsenosti s bylinnými kvapkami femi, úprava cyklu + menstru so znesiteľnými bolesťami.. nikdy som neverila že by bylinky mohli takto pomôcť ale mne nahradili počas menstruacie všetky lieky proti bolesti.. čo vítam lebo tiež neuznávam zbytočnú chémiu.. ako ste pokročili?

egyy
autor
14. jan 2014

@zabka88 ahoj. Nijak ☹ tie kvapky som pomaly vysadila. Tesila som sa, ze sa podarilo. Som 32DC, 14DPO a dnesny ranny nic neukazal. Tak ma caka CAR a ram radsej pojdem bez kvapiek. Ktovie co mi oni daju. A ty ako?

zabka88
14. jan 2014

@egyy no vidíš, ja práve naopak 🙂 sme dva mesiace v CAR-e a navrhli nám IUI po stimulácii, keďže sa mi do tých hormónov vôbec ale vôbec nechce , tak využívam pauzu na rozmyslenie a idem nový cyklus štýlom čo príroda dala... vrátane femi 🙂
počuj, kým neprišla menstru tak sa nič nedeje, ešte ti test môže ukázať..
ja som 33 DC a dnes sa to láme, zajtra už bude 1 DC ..