Problém s budúcnosťou nášho vzťahu

sweetheart789
17. mar 2015

Babule,som tu nova a neviem si rady s jednym problemom...Mam 5 rocny vztah.Ja mam 29 on ma 37...Momentalne sme da sa povedat uprostred jednej obrovskej krizy.Zacalo to pred 2 rokmi tym,ze som prisla s myslienkou na svadbu.Spociatku bol s tym stotozneny aj on,ale ako som to zacala rozoberat detailnejsie,zrazu zacal cuvat.A vyvrcholilo to tym,ze ked sme raz sedeli aj s jeho rodicmi v obyvacke (nebyvame spolu iba som bola tam),povedala jeho matka pri teme o svadbe,ze jasne,nech sa vezmeme,ze uz je cas a ze nech si uz zacneme zariadovat byvanie,ze moji aj jeho rodicia nam pomozu ako budu vediet.No on ked pocul,ze by mal odist od rodicov,dostal normalne nervovy zachvat.On nechce ani pocut o tom,,ze by sme isli niekam inam,on si mysli,ze budeme vsetci spolu byvat v 1 dome.Odvtedy o slove svadba nepadla rec,zakazdym ma novu vyhovorku preco nie.Najnovsie zacal byt ku mne neprijemny,velakrat ma urazil a ponizil.On si stale mysli,ze ma 12 rokov,ze bude stale doma s matkou/otcom,ze bude behat po dedinke s chlapcami,ze sa bude hrat na potoku.On ako keby sa nedostal z detstva este alebo neviem ako to mam povedat.On sa asi zabudol niekde v 80tych rokoch.A pritom mu kazdy dohovara,ma pracu,aj ja mam pracu,Ja uz sa citim aj na dieta,proste nic nam nestoji v ceste.Iba ak on...Zieny prosim vas je mi to strasne luto,necakala som,ze to dopadne takto...Co mam robit?

minutka
28. mar 2015

@charlie1980 to su take feministicke statistiky. alebo sa predo mnou vazne tito muzi ukryli? 🙂 Ked napr.ideme na dlhsi vylet soferuje muz, ked je chory,preziva to v norme alebo vobec, fyzicky tazsie veci vykonava opat muz ... (muz rozumej otec,mm,svagor,kolega,kamos...). Takze ja vobec nemam taku skusenost ako ty. I ked je pravda,ze v nemenovanych magazinoch sa casto vyskytuju clanky zhodujuce sa s tvojimi nazormi,takze mozno na tom nieco bude 😉 Ale vo svojom okoli ci zivote som to doposial nikdy nepocitila a muzi boli vzdy skor taki hrdinovia 😀 😀

charlie1980
28. mar 2015

@minutka Neviem, kde sa zasivaju ti ozajstni chlapi, asi by sme nemali sediet na Konovi (vratane mna) a hladat ich 😀