Problém s nevlastným synom

cecil36
22. máj 2013

Baby chcem vediet iba vas nazor. Sesternica zije s muzom uz niekolko rokov. Z prveho vztahu ma 16 rocneho chlapca a s nim ma dvojicky. Kym nemali spolu deti bol k jej synovi ok. Ked sa narodili dvojicky a s prichodom puberty jej syna vznikali problemy medzi jej muzom a synom z prveho vztahu. Doslova sa neznasaju. On nadava na jej predchadzajuceho partnera, ale nie jej ale synovi, ze jeho otec je kriminalnik (podotykam nikdy nesedel, ale neplatil jej, so synom sa stretava), ze je to hajzlik atd. Ak si syn da nieco z chladnicky nadava, ze naco to zjedol, ked nieco zostane a je po zaruke, zak zas nadava, ze preco to nezjedol, ze je nevdacny a on to teraz musi dojedat... Sesternici v jednom kuse hovori, ze z mladeho nic nebude, bude ako jeho otec, vraj je na neho mäkka. A uz sa tesi ako vypadne v 18 do roboty, vraj si to vychutna ako bude mlady neschopny. Netrvdim, ze mlady je ideal kazdeho rodica, ale je v puberte a k tomu patri nejaka ta neupratana izba, plna hlava mudrosti, kamarati, trcanie na nete a podobne.. Ona je ako medzi dvoma mlynskymi kamenmi. Syna si brani, ale vzdy je z toho hadka. Odist nema kam, lebo dom je jeho. Co vy na to? Mne sa uz taketo jeho spravanie zda za hranicou, ale konstruktivnu radu pre nu stale nemam ☹

michaela1478
15. nov 2013

@oktobermimi moja dcera k svojmu otcovy nemoze...jej otec zije v anglicku a mi v rakusku...ani o nu nezakopne zavola raz za rok ked vobec ani na nu neplati ...moja dcera s nim vobec nema kontakt....lebo je to pre nu cudzi clovek...jasne ze mu je mozno tazko ze jeho dcera s nami nie je ale uz aj to som planovala a prehovorila som ju aby k nam dosla na vianoce teda cez prazdniny...mozno to bude zlom...kto vie...dievcata spolu dobre vychadzaju a ked sme boly na Slovensku spaly zlatucke v jednej postely...Aj ked som povedala ze sa budem takto svinsky spravat k jeho dcere .....to sa mi neda mam ju rada takisto...

michaela1478
15. nov 2013

@sandracs si velmi rozumna..Dakujem...presne tak uz bolo horsie asi pred rokom sme maly taky nepokoj doma ze to bolo na nevydrzanie....lebo chlapi sa dohodly ze takto treba z detmi.....moja kolegina a ja sme zoznamily nasich chlapov...obidvaja nevlastny otcovia...a dve pubertiacky....tych dvoch keby sa maly najst vo svete nenasly by sa bola to nahoda...ze sme obidve ten den olutovaly...Od toho dna sa zmenil jej manzel na nepoznanie a moj priatel takisto presne vtedy ukazal aky je charakter bolo to vsetko ako zly sen..do roboty sme chodily vystresovane vyplakane po nociach sme nespavaly....jej sa skoro zrutilo manzelstvo...a nas vztah takisto...maly sme peklo doma na dennom poriadku to co sa dialo u nich sa dialo aj u nas planovaly ake poriadky a opatrenia budu plnit doma...Ked sme sa proti tomu stavaly a branily a hadaly sa normalne spontanne povedaly ze nie sme normalne...a ze sme obidve rovnako tresnute....ale to sme sa mi dve na nicom nedohadovaly jednoducho Matka je matka a brani svoje dieta...Citaly sme a hladaly na internete clanky o tom ako sa ma clovek spravat k pubertiakom...vytlacily to a daly ona doma a ja doma precitat kazda svojmu drahemu...ale aj tak vsetko prekrutily...studovaly sme vela veci na internete...a zhrozily sa ...ze keby sme sa nezastavaly nasich deti a robyla fakt ako oni kazu....co by sa stalo...Akoze fakt sa cloveku zastavuje rozum...Ty chlapy su taky silny Egoisti ze dokazu vyvolat pocit vyny u zeny ze ona je vsetkemu na vine...ked vidi ze sa zena trapi a boji sa o vztah stale viac a viac pretoze jej len to tlcie do hlavy tak po nej zacne sliapat aj po detoch...este viac....Takze zeny BRANIT SA:::!!!! Kopat do zadku kym sa s toho nespamätaju alebo pokusit sa aby plakaly oni a nie my...!!!!! pokusam sa ho napodobnovat zosmiesnujem ho pred tym kamaratom alebo ignorantsky nieco poviem ked sa najde prilezitost...za kazdu malickost ho drbem ako on malu...veci musi mat na poriadku ...svoje tricka si musi ulozit sam lebo je neporiadok!!! a vysavac tiez nesmrdi!!!! Aj zachod a kupelku treba drhnut!!! napisala som zoznam co ma urobyt moja dcera a co on....aby nebolo zle ze ona nic nemusi...Spravodlyvost musi byt...-) samozrejme jemu tie tazsie veci....to bola vojna -)) mal naplanovany den z kamosom...no vravym ked stihnes urobyt to co je napisane tak mozes ist..-) Byvas tu aj ty nie len ja...!!! No takto pomalycky sa to dostalo k lepsiemu...ale poviem vam niekedy uz fakt nemam sil....a trpezlivost..preto by som to najradsej vzdala....

michaela1478
15. nov 2013

@sandracs Klobuk dole pred takymi chlapmi co beru deti ako svoje...ved preboha aj k psovy sa clovek lepsie sprava .....je to velmi smutne...povedala som mu ze skonci sam v jednej posratej izbe v domove dochodcov a nikto onho nezakopne....vlastna dcera sa onho starat nebude a tou druhou co je pri nom opovrhuje a nici ju...skape sam....Prajem im tym vsetkym co su taky zly lahko sa im zomierat nebude...nech myslia pri tom na svoje zle ciny...Neziju len teraz ale nech sa zamyslia co bude po rokoch ked budu potrebovat mat pri sebe blyzku osobu...