Problém so sexom

pepo29
30. nov 2015

dobry den, chcel by som radu s manzelkou sme zobraty 4 roky, vzali sme sa jak sme zistili ze cakame babo, do vtedy bolo vsetko ok a tehotenstvom to cele zacalo, pocas porodu sme sex mo neriesili po porode sa sme sa zato hadavali po niakom case sme sa rozhodli pre druhe babo sex vtedy bol super dokonca aj manzelka bola akcna po otehotneni zas sex upadol uplne ale o babo sme prisli zas bol sex fajn do dalsieho oplodnenia cele tejotenstvo nic a mali ma uz tri mesiace a zas to je dost nanic niekedy je to fajn ale to je tak raz za dva tyzdne asi manzelke to nechyba nebere ju to, a ja stale som v robote aby sme mali peniaze kazdy volny cas sa staram o deti pomaham v domacnosti s upratovanim varenim a proste ten sex stale neni a ja som dost nestastny, trva to uz styry roky s dakymi vynimkami vie mi niekdo poradit co s tym robit ake mate skusenosti milujem ju som stastny ze mame dve drave krasne deti ale toto je dost uz tazke dakujem

lady511
8. dec 2015

@pepo29 z tvojho písania oceňujem hlavne to že.niesi chudák čo hneď beží do.postele inej,,,máš snahu to riešiť,,chceš a máš záujem aby vám to fungovalo len žiaľ je.to.o.komunikácii, ,keď ai aj skúšal navodiť romantiku a naozaj ale naozaj jej.pomahas, ,chceš ju odbremeniť tak.to.je už asi.niekde inde,,nechcem byť indiskretna ale necíti sa zle.pred.tebou vyske cena,,napr ja mám celé bruško od strii, ,samé jazvicky, ,ale čo už pamiatka na.malú, ,možno by.si.jej mohol viac lichotit, ,stará sa o svoj zovňajšok?

pepo29
autor
9. dec 2015

@lady511
vsak to ze vydim na okoli kamaratov co nemaju doma hladaju inde ale niesom taky nemam manzelku a dve deti nato aby som to hladal inde u nas je problem v komunikacii zena nevie o sexe sa ani rozpravat ani mi povedat svoj nazor vzdy ked sa o tom bavime je ticho, a mna to dokaze vytocit lebo mam pocit ze len ja to chcem zmenit :( pomahat jej pomaham ako viem chodim vela do prace ale zas chcem aby bola doma s detmi aby si ich uzila dcera chodi do skolky tak doobeda ma cas na maleho a na seba, mne nevadi ze ma strie milujem ju doprajem jej co sa len da len neviem co uz viac spravit aby sme mali stastne manzelstvo :( ked to neriesim tak sa nic nedeje ked to riesim zas je zle ze stale len o tom hovorim ale nikdy mi nic k tomu nepovie tak neviem je to tazke kebyze sa nesnazim nic nepoviem niekdedy zavidim tim co maju vsetko nahaku a zariadia sa podla seba len ja som nebol tak vychovany :( ale dakujem za radu a tisko zavidim ze aspon ked mas volno sa na to tesis snad niekedy sa aj moja zena bude na to tesit

petrao2
9. dec 2015

@pepo29 nic v zlom ale neba by som chcela mat doma,ja nemam ani strie,nikto neveri ze som rodila kto ma nepozna.Snazim sa ako blazon a s tym mojim to vobec nepohne ☹ ked sa otom chcem rozpravat tak to skonci hadkou leb si len namyslam a nic sa nedeje vazne ho zacinam podozrievat ze chodi inam aj ked nato nema cas lebo z roboty rovno domov.Malu zboznuje venuje jej vsetok cas co moze len sa som niekde na druhej kolaji auz neviem ako s nim pohnut...pred porodom bolo vsetko uzasne nechapem ze sa da 8 rokov odpisat tak rychlo :\

pepo29
autor
9. dec 2015

@petrao2
toto som uz viac krat pocul hlavne kamosky co doma makaju jak srob a ich chlapi na nich kaslu ale asi to mam za tu snahu, aspon vydim ze to nemam len ja doma ale nechapem chlapa co mu to nechyba nemusim to mat kazdy den ale keby to bolo spontanne a castejsie a tie hadky ma to vycerpava, hlavne to ze robim dve roboty aby sme vsetko utiahli niekedy dojdem domov sa len prezliect a idem do dalsej roboty ale ked som doma staram sa a pomaham ci varenie, upratovanie alebo okolo deti neviem kde je problem :( deti su super ale nastavit sa ze mame deti a ostatok ide bokom vyhra teda neni :(

lady511
9. dec 2015

@pepo29 tak.niesom žiadna puritanka, ,my sme s.mužom obaja unavený, ,vieme sa pochopiť,,akceptovať
,,keď je toho.na.nás veľa,ale.sú aj chvíle kedy on chce a ja.nie,,ale.vždy nájdeme.niaky kompromis ;)

lia_lia
9. dec 2015

@petrao2 to iste u nas.
Ja uz rozmyslam nas milencom

petrao2
9. dec 2015

@lia_lia ja som vravela ze si zbalim kufre a dovi-dopo
Aj tak sa len miname v posteli tak co....ja spim sama on spi sam tak naco....a ked sa ani potom neuvedomi tak aspon budem mat istotu ze sa uz nemam snazit a robit zo seba hlupanu lebo tak sa citim

mawka
9. dec 2015

@petrao2 to nie je o tom, ci mas alebo nemas strie. chlapovi vacsinou nevadia taketo veci ako strie, faldy, ovisnute prsia, vrasky, atd. chlapovi vadi hystericka zenska, hadava zenska, zenska, ktora si melie len to svoje a jeho nevidi, nepocuva, co jej vravi, ma svoje verzie. takato zenska vie chlapa odpudit viac ako zenska so striami vsade a 20 kg nadvahou. nema na teba proste chut. ale ty sa musim najskor pozried do seba, ci pricinou nie si ty alebo nieco z teba...

petrao2
10. dec 2015

@mawka napriklad co?sme spolu 8 rokov a hadali sme sa naposledy ked som bola tehotna aj to len preto ze som uz nevladala,zo zaciatku som mala tazke tehotenstvo...vzdy sme sa vedeli porozpravat a vyriesit vsetko ale teraz ja neviem....ked som ticho je zle,ked sa chcem rozpravat je zle.Ja ho do nicoho nenutim ani od neho nechcem neviem co ale vidim ze sa prichodom malej velmi zmenil,ano mozno aj ja ale ked ma ten pocit tak nech mi to povie.Vsetko sa da riesit ale tak ako na dobre treba dvoch tak aj na problemy maju byt dvaja

majorosovalucia
10. dec 2015

Tvoj pribeh mi pripomina pribeh mojho velmi dobreho kamarata,mal manzelku s ktorou pred svadbou a po nej bolo vsetko super.Potom mali dieta a po porode uplne stratila chut na sex,najprv si myslel ze ok ved mala je mala a to je tym porodom.Snazil sa vyse 7 rokov,potom to vzdal a nasiel si milenku,ale on na to upozornoval zenu,ze ak sa to nezmeni stane sa to,smiala sa mu a neverila ze to spravi a nikdy nato neprisla ze mal bokovky.Jednoducho tvrdila ze ju sex nebavi a ona to povazuje sa mnozenie deti. A co je natom najlepsie?cca pred 2 rokmi si ona robila vodicak a zrazu jej sex zacal chutit s instruktorom,nacapal ich.Ona sa zamilovala,najprv to nechapal,ale potom si uvedomil ze to nema zmysel ostavat v manzelstve kvoli dcere.Rozviedli sa,teraz je stastnejsi ma novu priatelku. Tazko radit,on skusal vsetko aj terapiu,no jeho ex s nim nechcela sex,mozno to bolo tou recou lasky.Necitala som tu knihu,ale zo zaujimavosti precitam. Drzim palce,no ako ti napisali ini to bude beh na dlhe trate a otazne je aku ma tvoja trpezlivost hranice.Vela stastia.

ali08
10. dec 2015

@pepo29 ahoj.Viem čo cíti tvoja žena lebo niečo podobné je aj u nás i keď trosku častejšie ale tiež by podľa mňa nemuselo, lenže si uvedomujem že sex je dôležitý s keď nechcem aby si uľahodil inde musím sa podvolit. Tiež máme dve deti to druhé je ešte malé a kojene čiže je pri mne nonstop. Ver mi ze manželka ta ľúbi ale má toho dosť a hl.hormóny, máte ešte malé babo a tie hormóny sú v jej tele. Koji?ak áno je to zase niečo navyše v tele.ked som sa pytala nato svojej gynekologicky povedala mi to isté zr je to kôli hormónom,viacej starostí, upraví sa to ale chce to cas

mawka
10. dec 2015

ved je x moznosti, baby. psycholog, sexuolog..

pepo29
autor
10. dec 2015

@majorosovalucia
problem je ze to trva od tedy jak sme cakali malu a dcerka ma 4 roky uz to trva velmi dlho a som z toho zniceny a znechuteny a toto je to coho sa chcem vyhnut a co by som nechcel zazit mam dve pekne deti su uzasne a neviem si predstavit ze by som bol bez nich a manzelku milujem ale toto je dost velky problem preto som sa sem prihlasil a napisal ze daku radu by som uvytal urcite skusim co mi tu ludia napisali clovek ma jeden zivot a jak si ho zariady taky ho bude mat a ja chcem mat pekne usporiadane manzelstvo a nie sa hadat alebo popripade si posuvat deti to je posledne co by som chcel keby mi to bolo jedno uz davno si narazim druhu iny by ti spravil ale ja to chcem zachranit snad sa to podari aj ked su dni ze cloveku to moc chyba a som nervozny ale je to normalne, dufam ze to bude cim skor fajn

majaxy
10. dec 2015

Ja by som povedala že všetko u vas sa deje okolo detí, domácnosti... Skús byť viac všímavý a romantický aj počas dna, možno to manželku naštartuje na večer 🙂

majorosovalucia
10. dec 2015

@pepo29 ja som sa ta nechcela dotknut iba som reagovala ze moj velmi dobry kamarat riesil podobnu vec a skoncilo sa to takto.Vies ono je to stale o dvoch ludoch,ty to chces riesit a tvoja manzelka sa vyhyba rozhovoru preco,mozno naozaj pomoze terapia,sexuolog a pod.Drzim palce.

natalym
10. dec 2015

@pepo29 No a keby si jej povedal: ,, Inú. OK. Ale rátaj, že s Tebou žiť nebudem, keď už tak so všetkým. Súhlasíš? ,,
Možno Ti povie áno ale skús sa tváriť, že nič a že si riešiš svoje veci a možno uvidíš a budeš prekvapený jej reakciou. Prinajhoršom budeš vedieť na čom si. Nemá zmysel zostávať vo vzťahu s niekým kto o Teba nestojí.

igor211
10. dec 2015

@alaguema Praveze podla mna to co urobil ma aj racionalnu pointu. Ak mu zena hovori ze najdu si inu, nereaguje a nesnazi sa riesit, tak tym ze to napisal na stranku kde chodi aj ona sa ma aspon moznost uvedomit ze ten problem je sakra vazny. Pretoze jej spravanie je ignorovanie problemu a toto ju mozno snad nakopne nieco urobit - aj ked bude urcite vytocena 🙂

kvietok173
10. dec 2015

Z mojej vlastnej skúsenosti ☹ vydala som sa mali sme dve deti predtým všetko fungovalo a potom občas ked si na mna môj uz bývali manzel spomenul mozno raz za mesiac ☹. Bola som 7 rokov na materskej o všetko sa starala a on nás živil 🙂 a zaujem o mna ako o ženu nula bodov. Ked som nastúpila do prace po x varovaniach a predtým x pokusov o rozhovor som od neho odišla. Ja som si našla môjho uz terajšieho manžela s ktorým mam taktiež deti a kopec povinnosti ale taktiež aj nás partnerský život. Žijeme pre rodinu, detičky ale aj pre nás 🙂. Niekedy sme tak unavený ze pospime s deťmi a v noci sa preberieme a sme pri sebe 🙂.
Môj ex s búchaním do pŕs aj pri rozvode ze on žije a bude žiť iba pre deti 🙂 a ze on nepotrebuje žiadnu ženu a ze k... Je na každom kroku veľa ☹, si našiel pred dvoma rokmi novú partnerku a Ta co počúvam od deti to naňho vybalila a aj pekne spracuje každú požiadavku cez spálňu 🙂. Takze asi potreboval dravejsiu partnerku 🙂 alebo ..... Netuším mozno spoznal nespoznane co ja som v ňom nevedela prebudiť? Po rokoch neľutujem lebo s odstupom času zisťujem ze sme si nerozumeli len v tejto sfére ale ani v záujmoch a pohľadoch na život. Inak podotýkam ani sme sa moc nehádali. Žili sme vedľa seba ako dvaja kamaráti ☹ nic viac nic menej.

lia_lia
10. dec 2015

@petrao2
Mne je z toho smutno.Pred otehotnenim sme fungovali ako normalny par. A teraz spime tak ako vy.

sono2
10. dec 2015

Ja poviem len tak okrajovo. Áno, chlapi nemajú radi hádave ženy, môj je teda príkladom. Tak ale niekedy aj to treba. Ale nie o tom som chcela. Ona tam musí byt tá chémia, ten impuls. Človek by mal byť v duševnej pohode a podla mna dotyky, veľmi dôležité. Ďalej, keď sa žena mužovi ponúka aj keď manželka, to tiež Neni také, môj dosť nemá vtedy záujem. Až sa bojí by som povedala😁 žena by mala vedieť, kedy má chlap chuť. Pritom môj ani na prádlo Neni ani nič. Chcem len toľko povedať, že ani žena muža ani muž ženu neprinúti mať sex obavam sa, že aj rozhovor je zbytočný. Treba nájsť dôvod, prečo sa dvaja odcudzili.

petrao2
10. dec 2015

@lia_lia aj mne ale tu asi plati ze neprij.... Nevysvetlis
Je to smutne hlavne ak neviem co s tym,ako s nim pohnut

klaudusik7
10. dec 2015
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

@sono2 ako ktory. Ja mam kamaratku s ktorou sa partner rozisiel so slovami, ze je malo hadava, energicka, ze on potrebuje zenu ktora by ho mala pod palcom a nie taku co mu vsetko dovoli

alaguema
10. dec 2015

@klaudusik7 možno to bola len zámienka a pravý dôvod bol ten, že ju proste nechcel. Možno má len nejakú odchýlku a možno aj úchylku 😀 ...lebo ani submisívny človek nebude spokojný s nejakou hádavou harpiou. Keby to mal každý deň pár rokov, asi by zmenil názor. Jedna vec je keď potrebuje, aby ho každý večer pripútala k posteli a naložila mu bičíkom a celkom iná je mať vedľa seba hádavú xantipu, ktorá mu znepríjemní každý deň 😉

sono2
10. dec 2015

@klaudusik7 no 😀 aj môj manželík potrebuje pevnú ruku nemysli si😀 ale je aj citlivý a niekedy vyložene povie, že on sa hádať nebude, alebo príde, že sa k sebe nechovame pekne. Takže vyložene Diana Mórová v paneláku nemôzem byť, to aj ja som videla, že taký typ ženy je strašné. Žena musí byť milá, ja som už prišla na to, že viac docielim akoby som zacala štekať. Ale to je o inom, môj muž je ešte stará škola. My zase komunikujeme aj po dvanástich rokoch si posielame srdiečka. Proste je to moja láska. Ale toto nemusí štekanie je to aj antisexi 😊

zzzuzzzu
19. apr 2019