Používame cookies. Viac informácií tu. OK
deti95060810
23. apr 2019

1. zmeniť číslo telefónu
2. ex to prejde akonáhle spozná novú priateĺku...

opica_skorica
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
opica_skorica
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
morigan555
autor
23. apr 2019

@deti95060810 musím s ním komunikovať skrz malého,bohužiaľ...

morigan555
autor
23. apr 2019

@opica_skorica a máš priateľa?...ako to berie on?

morigan555
autor
23. apr 2019

@opica_skorica a na polícii si bola v akej veci?urážanie?... osočovanie?...no snažím sa...ale niekedy mi to nedá, robí zo mňa to čo nie som , a všade šíri klamstvá

opica_skorica
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
opica_skorica
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
23. apr 2019

@morigan555 a prečo musíš...nemusíš.... Niečim podobným som si prešla....nikdy sme spolu od rozvodu nekomunikovali...Ani teraz sa nepozdravíme a to už máme dieťa dospelé....Alebo potom by som mala ešte jedno tel. číslo pre ostatných....

pribinak
23. apr 2019

Skúsila si to riešiť cez právnika? Ak sa vyhráža, je to trestný čin a treba to ohlásiť na polícii

morigan555
autor
24. apr 2019

@opica_skorica hrozné....ja si neviem predstaviť byť sama, mám priateľa, úžasného, ale dosť nám to strpčuje život 😔

morigan555
autor
24. apr 2019

@deti95060810 musím, lebo to bude ešte horšie. Bojím sa,že príde k nám, začne robiť bordel, dokedy sa dá toto znášať?...fakt,už som zúfalá, chcem sa presťahovať k priateľovi, ale nechcem výstupy každý deň, neviem ani ako dlho to priateľ vydrží a o mne ani nehovorím...

morigan555
autor
24. apr 2019

@pribinak ja sa bojím, že to bude ešte horšie...políciu momentálne riešim zatiaľ len tak, že nad tým rozmýšľam, ale naozaj sa bojím ...otravuje mi život, lebo samozrejme,za všetko môžem ja..

pribinak
24. apr 2019

@morigan555 je to na tebe, kde mu nastavis hranice, ale ked nenastavis, musis ratat s tym, ze on pojde dalej a dalej. budete ti zasahovat do zivota a nicit vsetko
skus sa nakontaktovat na organizacie pomahajuce zenam.

https://centrumnadej.sk/

skus sa ozvat sem, su tam fakt sikovne baby a maju kopec skusenosti

morigan555
autor
24. apr 2019

@pribinak ja viem. Najviac mi je ľúto, že neviem ako dlho to priateľ vydrží, a ja aj malý sme pri ňom šťastný, je to dobrák, a to bývalému vadí...že mu beriem malého do druhej rodiny, "pcham" mu cudzích ľudí a podobne....na malého to strašné zle vplýva,ale ex si to nevie uvedomiť...😥

pribinak
24. apr 2019

@morigan555 ved prave pre terajsieho priatela a syna by si sa mala zmobilizovat a bojovat za svoje a synove stastie
jasne, ze terajsieho priatela to nebude stale bavit.

darinagod
24. apr 2019

vsak toho by som sa ja napriklad bala, aby to ten novy priatel vydrzal. ako nemas co spravit, aj ked sa odstahujes tak sa dozvie, kde byvas. proste si myslim, ze ho to musi proste prejst

morigan555
autor
24. apr 2019

@pribinak ja to chápem, a píšeš rozumne....ale čo ak to potom bude ešte horšie? Ja viem, že som urobila aj ja veľa chýb a prispela k rozvodu, ale už je to za nami, a chcem pre malého to najlepšie..dávam mu ho aj mimo dohody,sama som navrhla, že si ho môže bravat napr.aj cez týždeň, ale jemu nestačí...proste ho pcham cudzím ľuďom a hotovo...

morigan555
autor
24. apr 2019

@darinagod ale dokedy mám čakať...on je na hlavu....

opica_skorica
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
opica_skorica
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katyd
24. apr 2019

@morigan555 hlavne sa nemožeš báť, lebo práve to využíva, tvoj strach, vydrž aspoň mesiac byť úplne kľudná pred ním a uvidíš, že keď zbadá, že sa ho nebojíš, postupne s tým prestane, pretože práve tvoj strach je jeho hnacím motorom, to je celé kúzlo 🙂

morigan555
autor
24. apr 2019

@opica_skorica tvrdí, že mu záleží na synovej pohode, ale on si ju predstavuje tak, že ja zostanem sama do konca života a nikoho nemôžem mať, lebo mu nebudem "pchať" cudzích ľudí...to je všetko o Tom.....neviem, skôr to nevydrží, a popravde, ja tiež nechcem niekoho zaťažovať a brat mu kľud a pokoj v živote, aj keď ho ľúbim, a podľa mňa je to najúžasnejši chlap na svete...je to môj bývali spolužiak, chodili sme spolu na strednej, potom sa odlucili a opäť sa stretli...ja neviem, čo mám robiť....

morigan555
autor
24. apr 2019

@katyd práve ja som pred ním vždy kľudná, vždy som taká bola ale naňho to neplatí, on si nájde cestíčku vždy, je to agresor a nervak....aj keď na mňa nikdy nebol....

katyd
24. apr 2019

@morigan555 tak potom sa musíš začať aktívne brániť, musíš zareagovať tak, že ho to prekvapí, ale zároveň mu neukázať, že sa ho bojíš a stále mu tvrdiť dookola to isté, myslím, stáť si za svojím, nemeniť názor, aby vedel, že si si postavila neviditeľný nepriestrelný múr, to je ako so zlým deckom 🙂

pribinak
25. apr 2019

@morigan555 tak ako pise @katyd. musis byt aktivnejsia. si velmi pasivna. on vidi, ze v podstate nenarazil na ziadny tvoj odpor, tak si dovoli ist dalej a dalej
v podstate cez syna ti riadi zivot. si s nim sice rozvedena, ale v podstate si stale s nim. {mentalne}

cacianka
26. apr 2019

Moj pocit - neries noveho chlapa tak radikalne kratko po rozvode.daj tomu cas aby sa situacia skludnila v tom prostredi kde si s dietatom.nestahuj sa hned.
Ex nedavaj najavo strach.sms mejly su ukladaj hovory nahravaj a vsetci koho obtazuje rieste na polícii.stalking vyhrazanie obťažovanie je na trestne oznámenie.nedajte sa odbiť pripadne to podajte na prokuratúre žiadaj minimalne zákaz kontaktu.argumentuj.
Veľa pevnych nervov želám

heyoka
28. apr 2019

@morigan555 presťahovať sa niekam, kde budeš mať pokoj..to jest aby o tom nevedel, že kdesi..a jeho vyhrážky nahrať ma mobil a dať na súd aby bol obmedzený jeho pohyb blíuko tvojich rodičov a malému ho dávať len sem tam to tiež treba riešiť cez súd..ale odniesť mu ho ..nie tak, že príde si ponho..to by bolo najlepšie riešenie..aby nevedel kde si...najlepšie ani tvoji rodičia aby sa nepreriekli..nahrávajte všetky jeho výhražky a dajtte ho na súd..

morigan555
autor
28. apr 2019

@katyd snažím sa si stať za svojím,myslím že to robím, ale on mi proste pokoj nedá, vždy si niečo nájde, aby mi ublížil, aby som sa zľakla... ťažko s ním...

morigan555
autor
28. apr 2019

@pribinak to je pravda, stále myslím NATO, čo sa môže stať, čo ak ho stretneme s priateľom, či zase nazautoci, a podobne...uz sa mi o Tom aj sníva...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli