Problémy s rodinou manžela. Ako ich riešiť?

vrbicka
19. nov 2009

Ahojte, mám taký problém a už fakt neviem čo s ním. Nevládzem. Skrátka...s manželom sme si kúpili byt. To je všetko ok, zariaďujeme sa pomaličky. Ide o jeho rodinu. Už predtým, keď sme bývali ešte v podnájme, chodili ku nám (myslím jeho matku a ostatných súrodencov) bez toho, aby nám dopredu zavolali. Zdržiavali sa u nás a nikto z nás - ani manžel, ani ja sme nevedeli dokedy sa zdržia. Problém je v tom, že to robia aj teraz, keď máme vlastný byt. Z ničoho nič sa ráno objavia vo dverách, tým myslím skoro ráno alebo sa stáva, že aj neskoro večer. Stáva sa aj to, že manžel je v práci a oni sú u nás, ja prídem z práce, kľúče vo dverách, neviem sa dostať do vlastného bytu. A keď sa dostanem, tak si z toho nič nerobia, že ja som doma, kľudne spia ďalej (cez deň) alebo kľudne pozerajú telku a ja sedím napríklad v kuchyni. Manželovi, keď poviem, že to treba riešiť a že nech to rieši on, pretože je to jeho rodina, tak je z toho nervózny. Neviem čo mám robiť a už fakt nevládzem... ☹ ďakujem za rady ☹

pavlapap
13. dec 2009

No to je nářez 😀
Ne fakt nechápu matku 4 měsíčního mimina, že od něj odejde na celý den pryč 🤐

brumdinka
13. dec 2009

No to je teda síla 😅

já bych byla teda nekomúpromisní a hodně "hustá" natvrdo bych je vyhodila 😠 a vyměnila zámky a klidně i za cenu hádky s přítelem - mimochodem kdysi dávno sem přesně tohle udělala - vzhledem k tomu, že bydlíme s jeho rodiči v jednom domě, tak měli neustále tendence nám lézt do bytu, tehdy sem to přítelovi říkala a pořád nebyl čas s tim něco udělat nebo nevim proč tehdy s tim nic nedělal. Ale prostě jednou se našla příležitost, zašla sem si do železářství, koupila fabku, vyměnila zámky, klíč dala jen přítelovi a hotovo dvacet a byl klid 😉

seherezada
14. dec 2009

My to tak meli taky. S tim rozdilem, ze manzel mi dal jasne najevo, ze to je jeho rodina a ta je u nej vzdy na prvnim miste a ja mam proste jen drzet pusu a krok. Nakonec jsem se citila tak, ze ja jsem ve vlastnim byte na navsteve.

filipal
14. dec 2009

Seherezada a trpis to do dnes?

mywiel
14. dec 2009

Len im na rovinu povedat, ze vam to vadi, ked oni nemaju zabrany preco by ste sa vy mali bat im to povedat a stanovit co vam vyhovuje? Nechapem, ste dospeli tak si nenechajte robit co vam nevyhovuje. Coho sa bojite, ze sa nahnevaju? Slusne im povedzte, nech zavolaju ked chcu prist, ze mate pravo na vlastné sukromie.

mywiel
14. dec 2009

seherezada tak keby mne toto povedal tak by som mu asi povedala, ze ked nie som na prvom mieste, ze mozem odist aj ja a nech si tu je so svojou rodinou....no no comment to je pako 🙄 🤐

bubbles
24. feb 2010

vrbicka, ako to vlastne cele dopadlo? od tej doby sa to este opakovalo, alebo im doslo ze tam nemaju co robit??

vieraj
31. máj 2010

Vrbicka, nedas info? presiel cas a oni sa umudrili? 😎 😎

jasminet
14. jún 2010

@vrbicka ako to je u vas teraz? este mavate votrelcov? 🙂

u nas sa takto zjavoval otcov spoluziak z vysokej skoly (z bulharska) s celou rodinou (z nicoho nic zazvonili o 11 vecer), ostali par dni (nikdy sme nevedeli kolko presne) a zas isli prec. potom odovzdal adresu kamaratom, takze u nas zvonili uplne cudzi ludia, ze idu prespat 😀 😅

muttinka
14. sep 2010

Pred manželmi nemá nik prvé právo.Takže ja by som pítala späť kľúče a pá pá .....Naučili by sa pravidlá ....Nech sa váľa každý doma,na návšteve sa mali správať ako ľudia nie ako votrelci.