Mám nutkanie na tretie bábo

marianka326
15. máj 2018

Kočky ahojte. Som tu. Nová. Potrebujem od vás. Poradit. Vyjadriť. Názor. Mame dve detičky (jedno ma skoro 5 a druhe 2) sme usporiadaná rodinka. Bývame vo svojom. S prácou problém nemáme. A mam nutkanie na tretie babetko. Avšak. Nieje to veľa? Manžel je s tým vyrovnaný bude tak bude. Nebránim sa tomu ani ja ani on. Avšak v podvedomí mi lieta hlavou paaani 3 to fakt? Keď to pred niekym poviem pozerajú na mňa ako na blázna že fakt chcete 3 detii? To je vela nám stačia 2. A to ma odrádza. A privádza do zúfalstva. Vždy som chcela 3 možno aj 4 detičky. S minimálnym rozdielom medzi sebou. Nech spolu rastu. Prosím vaše názory. Aj keď viem ze istá si musím byť len a len ja.....

marianka326
autor
15. máj 2018

Všetkým vám veľmi pekne ďakujem. Príjemné sa to. Čítalo

kikus48
16. máj 2018

@marianka toto musis vediet ty. Ak sa das ovplyvnit okolim budes lutovat. Co koho do toho ! Nech sa kazdy stara o svoje problemy.

sonicka777
16. máj 2018

My mame tri deti a stvrte brusku.Absolutne neriesim co si kto o tom mysli a vobec ma nezaujima nazor cudzich ludi☺Vzdy som tuzila po velkej rodine,ale nikdy som si nepredstatovala ,ze budeme mat styri deticky a mame .Je to vase rozhodnutie ,nie vasho okolia .Vy budete ti kto ich bude zivit,vychovavat a starat sa o ne,nie okolie.Preto ak sa vy citite na tretie dietatko,tak nevidim v tom problem.To,co si myslia ini ludia vam moze byt uplne jedno 😉

mvo
27. máj 2018

Majte deti tolko na kolko sa citite,... Zavidim a drzim palce, ak vam to obom spolu klape, rozumiete si, a ste spokojni obaja, aj tie 4.

alami
27. máj 2018

Budete krásna veľká rodina
Nepozeraj na okolie. Ak ste šťastní rodičia, nebráňte sa ďalším detickom☺️

basska_b
27. máj 2018

Pozri aj skupinu mnohodetne rodiny 🙂 tiež tam rozoberali tieto výčitky okolia a podobne. Vraj "toľko deti, v tejto dobe?!" - a kedy inokedy? Máme sa tu dobre. 19. storočie by bolo lepšie, alebo vojna? môj manžel hovorí, že viac starosti ma matka jedného dieťaťa, ako desiatich. Detičky budú mať všetko, čo treba. Ak to aj ty tak cítiš, že ho chceš a budeš sa vedieť mu venovať a manžel takisto nie je proti, tak prečo nie? Deti sú to najkrajšie v živote ženy

marianka326
autor
11. aug 2018

@basska_b ďakujem všetkým. Čakáme 3 babetko a sme najšťastnejší na svete. Veľmi sa tesime

janickacrazy
11. aug 2018

@marianka326 gratulujem 🍹👶🙂👍

sardinka32
11. aug 2018

@marianka326 Gratulujem...mne praveze moja gynekologicka prednedavnom hovorila, ze dnes je trend mat 3 deti, ze sa jej v ordinacii rapidne zvysil narast tehotnych zien s tretim babom. 🙂 Okolie neries...tri je uplne v pohode, snad aj ja este stihnem pred 40tkou tretie.

olive777
11. aug 2018

@marianka326 Rob to čo ťa robí šťastnou.Bodka.

basska_b
11. aug 2018

@marianka326 Úžasné, veľmi gratulujem a držím palce 🙂 tešíme sa s tebou!