Rozpadávajúce sa manželstvo. Poraďte čo ďalej

zlatucka
12. feb 2008

Ked sme boli s manželom len frajeri bolo všetko super.aj cez plánované tehotenstvo.potom sme sa zobrali a išlo to hneď na druhy deň dole vodou.po citovej aj intímnej stránke.po pôrode sa o mňa a dieťatko staral.bolo to pekné snažil sa.teraz je rok po svadbe a on sa mi nevenuje.milujeme sa raz za dva týždne,ked sa ho opýtam či ma ľúbi,pozerá telku neodpovedá nepozrie na mňa.ked sa ho to opýtam cca po 10krát nepozrie na mňa iba povie že ja musím vedieť.nedotýka sa ma,neobjima ma,nehladka,nedáva mi pusinky proste mi vôbec nevyjadruje lásku.on vie že kvôli tomu trpím a plačem.ani to s ním nepohne.povedala som mu čo ma trápi,tváril sa pri tom ako keby som pri nom ani nebola.a potom mi povedal že ked ho neľúbim taký aký je mám si nájsť náhradu.čo mám robiť?chcem s ním ostať ľúbim ho a máme spolu dieťatko.ale on...ja už neviem.prosím poraďte mi.

monkula
12. feb 2008

uua, to som chcela povedať aj ja, tým tvárme sa, že je nám ukradnutý...

Mirka a ako dlho Ti to už funguje?

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
12. feb 2008

jahodka, z čoho sa to obviňuješ?
AK si Tvoj manžel nevie vážiť úžasnú, obetavú ženu, tak si ťa teda vôbec nezaslúži..

Ja si myslím, žae mu mama a sestra dačo tlačia do hlavy, preto sa k Tebe tak správa..

Veľmi Ti držímn palčeky...

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
12. feb 2008

tak nehovor ani ty... to mu bude divné dosť, neboj sa..A ak si chceš pokecať, je tu net... 😉 😉 😉

nathalie111
12. feb 2008

jahodka,hlavne mysli na svoje babatko,a snaz sa byt v pohode (najviac ako to ide) aby sa u teba v brusku citilo fajn..neboj,ono Ti tu lasku,ktoru ty rozdavas,vrati....drzim palceky...musis byt silna,ale to my zeny byt dokazeme... 😎

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
12. feb 2008

tak nech neplače, ale koná... 🤐 🤐

Fakt, skús si s ním sadkať, povedz mu, čo ťa trápi, možno sa v ňom ničo zlomí...

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fejusa
12. feb 2008

jahodas01:ahoj.no pozeram tu pomaly citam co sa ti deje.no nic prijemne,nezavidm ti to.skus sa s nim otvorene porozpravat,vsetko co ti vadi,a ako si to predstavus.skus ist nanho aj cez malinku,mozno sa zamysli.ale ak do toho zasahuje jeho rodina tak to nevesti nic dobre.skus sa porozpravat aj s jeho mamou.mi sme s muzom maliproblemy velke,ale zvladli sme to.a myslim ze dopohlo ze som sa aj so svokrou porozpravala.vsetko som to robila koli tej malej a preto ze ho milujem.a tvoj muz by mal prebrat zodpovednost za svoju rodinu.skus sa s nim fakt otvorene podebatit a skus aj jeho mamu,neviem ci dobre vychadzate spolu,ale aj tak skus.

mirka414
12. feb 2008

monkula odkedy som zacala konat a vyjednali sme si co a ako...potom zbadal malinku a poprosil nas o druhu sancu a ja nebanujem,ze som mu ju dala.zrovna som dostala len tak predvalentinske cervene ruze su nadherne a len tak 😵 😵

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka414
12. feb 2008

jahodas nieje on brat toho mojho?boze ty si my pripomenula vsetko co ten moj stvaral pocas tehotenstva 😠 😠 ☹ strasne ma zarazilo ze sa tak chova aj niekto iny...ten moj mi v den porodu poslal sms,,kedy sa uz narodi nasa malinka princezna??a po porode mi napisal,,ako ma mozes prestovsetko co som urobil este lubit??? 😠 potom to trvalo este do silvestra kedy som sa vazne nastvala a napisala,ze je koniec,ze malinka bude len moja a kupodivu zabralo to a zmenil sa,zacal telefonovat,pisat...ale u nas boli problemom prajny 😠 kamarati co mu vraveli aby si nebral slovenku ked moze mat svajciarku...tym som tiez odpisala ze ano p..u svajciarku,co isla na potrat a jemu som povedala nech si vyberie co chce....

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka414
12. feb 2008

jej to je nadherne moja stikutala skoro stale 😵 😵 ...neboj ak uvidi malinku zacne znova gulat ocami a prosit o odpustenie...a bude vas milovat obe.

fejusa
12. feb 2008

uf.no jak vidim kriticke dva roky mate jak mi s muzom sme mali.ale prekonali sme to.sam mi povedal ze koli malej to skusil opat.tam bude problem s jeho mamou.ak ho lubis a koli malej skus ist za svokrou a povedz jej co si myslis,ze chces pre svoju dcerku babku ... .ja svokru som nemusela ale pre nas vztah som to urobila a koli malej nasej,bolo mi jedno ako sa ponizim,tiez sa so mnou nerozpravala,sla som tam aj s tym ze ma moze vyhodit.ale aspon by som si povedala urobila som vsetko.ak sa s nim neda rozpravat,mas iba toto vychodisko,alebo pockaj ked sa narodi malinka a uvidis.

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fejusa
12. feb 2008

alebo skus mu do oci splechnut,ci mu nebude vadit ked malej raz bude niekto iny otcom.aleebo sa mozno boji toho ako to zvladne vsetko.ale ak bude pri tebe a uvidi malu,urcite bude v nemom uzase.dceru su vzdy ockove princeznicky.aj mne muz povedal ze neviem ci sa tesi na malu.a zarazilo ma to.ale teraz neda na nu dopustit.hlavne nebud tolko nervozna.

mirka414
12. feb 2008

fejusa spravne,niekedy mam pocit,ze ta moja certica lubi ocka viac ako mamicku 😠 po tom vsetkom....ale ja som stastna,nech sa len muckaju pokial mozem knim aj ja 😀

fejusa
12. feb 2008

bolo mi to jedno,vredy som kaslala na hrdost.mala so pred ocami dceru a to ma hnalo do takych veci.pokial si vy dvaja nedokazete vysvetlit vec ako dospelii a teda hlavne on,tak... .skus ho ignorovat teda doma,daj mu najavo ze zvadnes to aj sama.a ake mas mena vybrate?

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fejusa
12. feb 2008

mirka414-mas pravdu niekey pomaly aj, aj tak trosku ziarlim na nich,sle pokial to je moja dcera tak to schvalujem 😀

jahodas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fejusa
12. feb 2008

jahodas01-no tak to si mala vidiet toho mojho.celych devat mesiacov stale basnil ze to bude chlapec a dievca ani nepripustal.ked mu doktor povedal ze to bude dievca tak sbledol az si sadnut musel.no videla som ten sklamany vyraz tvare a to ma trapilo.tak toho dotiahni pri porod 🙄 .neskor by urcite banoval.uz sa tolko nestresuj,neboj ono sa to urovna urcite 🙂 .urcite sa musi s tym vyrovnat ze bude mat holku a ze bude ockom.a toho asi zacalo aj desit.ale ked uvidi toho drobca takmyslim ze padne na kolena.urcite ta aj on lubi.

mirka414
12. feb 2008

jahodka neboj po case si zvykne a bude ju milovat 😵 😵 a to prebalovanie?aj napriektomu,ze moj miluje malinku najviac na svete prebalovanie je vysostne moja uloha 😠 mojho napina ked je tam hovienko 😀 ale kupu sa len spolu a su nadherny 😵 😵

monkula
12. feb 2008

ani môj neprebaľuje... 😀 😀

fejusa
12. feb 2008

malej dal meno moj muz ked sa narodila.tu chvilu mi to bolo jedno ako sa bude volat.odkial pochadzas?

fejusa
12. feb 2008

moj ju kupal pomali castejsie nez ja a prebalovanie to iste