Rozvod verzus záchrana manželstva

marshmallow
14. apr 2016

Ahojte maminky
S mužom sme 9rokov spolu a z toho 1rok manželia no od kedy som otehotnela a porodila dietatko nás nespojilo ale ešte viac rozdelilo....nikdy nie je doma chodí po kamatatoch krčme aj pije....my ho nezaujimame...vraj som sa mu zhnusila...no hrozne sa zmenil....ani mile slovo ani objatie nic vobec nic...a rozumny dovod nema...proste ho to nebavi uz...v nedelu sme sa uz brutalne pohadali zacal mi vykrikovat ze mi sudom vezme malu len aby som trpela ze mi ju nenechaju kedze nemam prijem a podobne vyhrazky...som z toho znechutena a je mi zle....mate tu niektora nieco podobne doma?

gastanka32
2. júl 2016

n0mi napisala velku pravdu, urcite by si sa mala nad tym zamysliet. Ked clovek uz pride do veku kedy si zaklada rodinu, splodi dieta, tak prave ta rodina by mala byt priorita. VZdy pred cimkolvek by ste mali dostat prednost vy. Vzdy je tazke odist, ale uz to nie je len o laske, uz to je aj o vzajomnom spoluziti, o respekte, o kompromisoch. Uz ste v inej faze vztahu uz nie ste na zaciatku. Ale to si zrejme tvoj drahy neuveomuje..

timea7
2. júl 2016

@marshmallow vieš, ty si možno nepamätáš, ale písali sme si v téme Môj manžel je držgroš. Boli ste manželia čerstvo, žili ste spolu už predtým, je jedno, či ako manželia, alebo partneri a ty si zápasila s nedostatkom peňazí. Takto sa milujúci manžel nespráva, keď vie, z akých vážnych dôvodov má jeho žena výpadok príjmu. Možno sa to vyhrotilo po narodení princeznej, ale dobré to nebolo ani predtým. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

n0mi
2. júl 2016
patricia128
4. júl 2016

@marshmallow ja to vidím len tak, že ísť od seba ...nemá to zmysel takto sa trápiť donekonečna....nie je jediný na svete

alzbetkabar
4. júl 2016

@vorkola ide z teba zlo a nenávisť , prečo všetky nahováraš k rozchodom, potom sa ideš pomodliť do kostola?

mami333
28. apr 2017

Ja som našla nádej tu:

http://www.zachranamanzelstva.com/