Rozvod verzus zotrvanie v manželstve

nestastna98
8. jún 2014

ahojte mam jeden dost zavazny problem
s mojim manzelom som vydata uz 5rokov mame 2male deti a on koli zdrav. problemom nemoze pracovat vedela som o tom pred svadboua vedela som ze to bude narocne ale uz nevladzem
moj manzel si zo mna spravil sluzku, vsetko mu je prednejsie ako ja a deti
ma ich rad kupi im vsetko co potrebuju po tejto stranek je to super aj sa s nimi zahra sam od seba a tak toto je fajn
ale ide o ze o mna uz asi nema zaujem neviem kedysi ked som prisla od mojej mamy(ked uz toho bolo vyse hlavy) tak po 4dnoch mi uz zacal chybat a aj ja jemu pisali sme si volali vzdy som sa rychlo vratila a vzdy mi dal pusu vyobimal proste tesil sa ze som doma
a teraz? prisla som od mamy bola som tam tyzden a ako napisal mi asi 3x a 2x volal ze ako deti ci su ok a inak nic mozno mal nieco napraci ale ked se prisli domov tak ani obraz ani zvuk? nic
prisiel po nas na stanicu autom a hned namosureni nasrany ze sa neda kocik zlozit a pod ze nema cas
ze som tam mohla este zostat a pod veci....
a ked som vecer chcela byt snim tak iseil s kamosmi do lesa....... a isiel poobede o 17tej a iba mi rano napisal sms ze nevie kedy pride
ladnicka prazdna potrebujem ist na nakup... varila som uz s posledneho deti takisto posledne jogurty u nas obchody zavrete v nedelu a on nic...
ale toto nieje jedina taka stuacia stale su mu prednejsi kamosi ked nieco chcem aby spravil tak povie ze nema cas ze nieco robi a za pol hodku mu vola kamos ci pride tak to uz ide hned ako
robim nieco zle?
vysvetlovat a rozpravat sa s nim nema zmysel..
takychto situacii je denne niekolko kedy som mu dobra len na to aby som navarila a oprala....
nic si nedoaze sam ani nalozit jest ani umyt ani oblecenie so skrine si nevie zobrat proste nic vsetko robim ja a ked to nerobim tak po mne hulaka ze co som za zenu
v pripade rozvodu mam kde ist a mam aj oporu v rodine... ale ja som taka sprosta ze nieze myslim na seba ale na neho ci to on tu sam chudacik zvladne... asi ho este fakt mam rada.. len neviem ako dalej...

nestastna98
autor
10. jún 2014

@janickacrazy je to aj tym ze sme 5rokov nonstop spolu..je to dost zatazove pre nas ale zajtra idem k mame na nejaky cas dame si este na to cas a uvidime

janickacrazy
10. jún 2014

@nestastna98 Hmm takze syndrom akvariovej rybky....sa necudujem, ze mate problemy, my tiez ked je drahy dlhsie doma si zaciname trochu liezt na nervy a to sa fakt inak mame radi ako kone.....takze tie tvoje vylety k mame su pochopitelne.....dufam, ze vam to pomoze a daco poriesite drz sa