S manželom mi to nefunguje

erka21
27. sep 2015

Prosim vás o radu, som už zúfalá. Manžel ma strasne hneva, jedine plus čo môžem naňho povedať je, že ked potrebujem niekam ist sa postara o deti.Sme maželia 4 roky,zobrali sme sa lebo sme museli..teda nemuseli ja som sa nechcela vydavat ale on, že nechce nemanželske deti tak som suhlasila a zobrala som si ho . Najskôr sme byvali s mojimi rodičmi ale mamina sa mi do vsetkeho starala tak sme si nasli podnajom a odstahovali sa, už vtedy sa o nasu rodinu poriadne nestaral a s toho mala co zarobil si kazdy deň chodil podavat a do krcmi, nechodil domov opity len tam travil cas s kamošmi a minal peniaze. Nieraz som mu povedala ci by za tie peniaze nemohol radsej malemu napr. jogurty kupit. Ja som kupovala naozaj len tie nutne veci pre domacnost a hlavne pre maleho. Potom nam ukradli mobil ktory sme mali len tak za 1€ na smskovanie,posielala som ho na policiu aj do predajne aj tam siel ale este nieco od neho potrebovali ale potom tam uz nesiel zaniest co treba a prišla nam faktura za 600€ to uz bola posledna kvapka mojich nervou..nemali sme peniaze a este toto koli jeho nezodpovednosti. odišla som od neho k mojim rodicom. Ale po pol roku ma nahovoril na druhu šancu,že sa zmenil tak som sa k nemu znova vratila,po par mesiacoch si zmyslel,že chce druhe dieta,ja som chcela ist po materskej do roboty nechcela som druhe dieta..nuz ale mame druhe dieta. ale ako som otehotnela znova zacali problemy a odvtedy do teraz co je rok a pol sme mali 3 exekucie 4 mu hrozi ale je hrozny, kym mu nepoviem co ma doma robit nic nespravi a ked spravi tak strašne šomre..ani okolo domu nic nerobi. Prosikam sa mu nech si najde normalnu robotu na zmluvu aby sme si mohli kupit dom..ale stale len na cierno robotu si najde a na naš dom kasle.ale uz niesom si ista ci ten dom chcem s nim aby nam ho nejaky exekutor zobral..navonok sa tvarim,ze sme štastna rodina ale niesme. Všetko je na mojich pleciach a ja uz nevladzem tsk mi prosim poradte nechcem byvat po podnajmoch a stale sa sthvat chcem mat stastnú rodinu a mat vlastný domček pre moju rodinu, čo asi pri ňom mať nikdy nebudem :( .Ospravedlňujem sa za chyby musela som to rychlo napisat. A dakujem za Vase rady, či s nim mam zostať alebo sa vykašlat naňho už som s nervami v koncoch. Dakujem

erka21
autor
24. aug 2016

@adel222 5.11 moj pohar trpezlivosti pretiekol a poslala som ho preč a ja som požiadala o rozvod