Sľuby, klamstvá a alkohol

reneska_23
3. máj 2016

Ahojte dlho som sa odhodlavala ze ci sem napisat alebo nie na mk som uz dlhsie ale pod inym nickom takze zacnem mam 3 rocnu dcerku byvam s rodicmi + priatelom priatel vystriedal od narodenia malej viacero robot mojim vacsinou to bola praca na cierno stalo sa ze peniaze viac krat nedoniesol isiel si vypit alebo hrat automaty a tu sa zacina ten kolotoc slubov dala som mu poslednu sancu vydrzal 3 mesiac sekat dobrotu a uz je to opat v starych kolajach odide z domu pride v noci opity a na druhy den len sluby ospravedlnenia ked donesie peniaze tak malo vsetko vlastne tahaju moji rodicia toleruju ho len kvoli mne.. co mam robit? Ako sa zachovat? Vyhodit ho? Lubim ho ale uz ma nebavi davat stale sance dookola niekomu kto si absolutne nic nevazi... som z toho velmi smutna a sklamana

lubkavargova1
5. máj 2016

A preco toto trpia rodicia jej? Moj otec by takeho poslal mocno skoro dovi-dopo-dopi. To im nevadi ze dcera im takto zije a este pod jednou strechou? A nadivoko, ved ani ze manzelia abo co.

katuska268
5. máj 2016

@lucinka511 lebo som verila ako hlupa tym jehi slubom verila ze sa zmeni...ja.som aj odisla na polroka,ale nedokazala som to tahat z 200 eur mesacne najom elektrika strava vyzivne mi.daval sporadicky a to.ani.tu sumu na ktorej sme sa dohodli,doteraz mam dlhy u elektrarnach a na nezaplatenim najme...

nyusika
5. máj 2016

@katuska268 ja neviem...ale ty trpis nejakou stredne tazkou formou demencie, alebo si vymyslas ??

pises, ze byvate u TVOJICH rodicov, potom, ze si na pol roka odisla, ale nevladzes tahat vsetko sama.

to si akoze ty odisla od tvojich rodicov a ten chlap u nich ostal ??

lubkavargova1
5. máj 2016

@katuska268 no, je to tazke. S dietatom este tazsie. Tak ale teraz to fakt vydrzat uz ked si sa na to dala. Vies, kamoska musi byt fakt dobra aby vzala taky dalsi zavazok k sebe. Ze tyrana zena s dietatom a nejaky chuj co by chodik vyzvanat a robit cirkus. Nie kazdy to obstoji.

lubkavargova1
5. máj 2016

@nyusika ne ona. Tamta prva byva u rodicov. Tamtu co mlati ako zito byva u svokrovcov. Tu su dve zienky

nyusika
5. máj 2016

@lubkavargova1 jaaaaaj, uz je to tu cele popletene.
ospravedlnujem sa @katuska268

v principe to vsak toho vela nemeni, treba odist.

simonezet
5. máj 2016

@reneska_23 rozchod a bez pardónu, zažila som podobné. Teraz som šťastná s normálnym mužom!

lucinka511
5. máj 2016

@katuska268 to je smutne a nikoho nemad.mamu orca?

katuska268
12. máj 2016

BABY MOMENTALNE MOJ CHLAP TRIEZVE NA POLICAJNEJ STANICI,SICE NAJPRV ZDRHOL,ALE JA SOM SLA NA.POL.STANICU,POTOM MA.DOVIEZLI DOMOV,MEDZITYM PRISIEL DOMOV,CHCEL UTIECT PRED NIMI ALE SA MU TO NEPODARILO.ZASA MA ZBIL A UBLIZIL AJ SYNOVI.

cacianka
13. máj 2016

@katuska268 nerozpakuj sa podať trestné oznámenie a trvaj na ňom, v žiadnom prípade ho nesťahuj, prípadne podaj aj za týranie syna, ohrozovanie mravnej výchovy - alkohol a výčiny. Hneď lekára - všetko nech popíše do lekárskej správy, daj si pofotiť ak sa dá všetko, a zapíš si svedkov, aspoň potencionálnych. Každučký jeden dôkaz a každučká aj malá drobnosť ti môže pomôcť.
Požiadaj o zákaz priblíženia a vykázanie z bytu , dá sa to dosť rýchlo na pár dní a zatiaľ si stihneš poriešiť ostatné veci. Nedaj sa odbiť ani policajtmi ani rodinou, nikým, a ak by niečo kecali, ohraď sa že nechcete dopadnúť ako iné ženy a matky, čo boli bité, týrané, nikto im nepomohol a napokon ich bud partneri trvalo zmrzačili a dokonca v mnohých prípadoch zabili.
Si žena, matka, máš svoju osobnosť, hrdosť normálneho človeka, máš malé deti a chráň seba aby si mohla chrániť a postarať sa o deti plnohodnotne a v kľude.

leangela
18. máj 2016

@katuska268 treba ist zakazdym k lekarovi, nech mas vsetko cierna na bielom. Pretoze dokazy su pri takychto pripadoch velmi dolezite. Urcite to treba riesit. Nemozes si nechat takto ublizovat. Hlavne sa nenechaj obmakcit nikym. Tu ide predsa o teba a synov.

hankaop
13. mar 2017

prosim ak mozte vyplnte dotatnik o konzumacii alkoholu pre kamaratku, zaberie dve minutky https://www.survio.com/survey/d/C1A9E4A2M2E8N7D8N

cacianka
14. mar 2017

@katuska268 ahoj, už bude pomaly rok, ako si poriešila ?