Sníva sa mi o bývalom partnerovi

nemozna
27. mar 2013

Baby na práááášky som. Celýýýý ale fakt celý mesiac sa mi sníva o bývalom. Ja som sa vydávala lebo som bola tehotná hoci sme sa pred tým než sme to s mm zistili rozišli. Ale dieťa nás spojilo. Sme spolu 8 rokov je mi s ním super aj keď je pravda, že ho ľúbim spôsobom sebe vlastným ale život bez neho si už neviem predstaviť. Pred tým než som ho spoznala chodila som s Majom. Náš vzťah začal už na základke. Bola to taká láska krásna detská ale trvala stále aj do dospelosti. Pravdou je, že sme spolu nikdy nechodili ale nezniesli sme keď bol ten druhý sniekym iným. Vždy na chate sme spolu skončili. Bol môj prvý a presne s ním som o panenstvo chcela prísť aj keď si to moc nepamatam. Priveľa alkoholu ale čo už mladosť pochabosť. Potom som sa s ním milovala ešte raz a to naposledy. Odišiel. NADLHO. Neboli sme spolu aj keď občas mse si písali ale v rámci kamarátstva žiaden vzťah nebol. Stretla som Dalibora. Boli sme spolu 3 mesiace ked som otehotnela. Tak sme sa zobrali. Je nám super, nič nám nechýba rozumieme si v každej oblasti, doplname sa. S Majom som sa odvtedy stretla pár krát kedze nebývame už v jednej dedine. Raz na zábave bol ku mne velmi milý a moja sestra mi povedala, že sa dlho nevedel zmieriť, že som sa vydala, a že jemu by moje dieťa nprekážalo. Samozrejme mne to nepovedal a pravdupovediac by som to aj tak zobrala jednym uchom dnu druhým von. ON bol moj prvý, moja láska je to stále vo mne ale na terajšom stave nechcem nič meniť. Ide o to, že sa mi stále s ním sníva. V jednom sne sa so mnou lúčil ael v ďalších sa máme vždy stretnúť, no pred stretnutím sa samozrejme vždy zobudím. Vrrrrrrrrrr chcem vedieť prečo? Ja som potom stále taká nesvoja stále nad tým premýšľam. už som rozmýšľala, že zjdem za nejakou vedmou, alebo kňazom vyspovedať sa. Ľúbim ho ale proste to skončilo. Neviem kamoška mi poradila, že sa mám s ním stretnúť, že možno po tom to skončí. Ja neviem. Čo by ste robili vy? Je mi to hlúpe kôli mm. On ma ľúbi veľmi viem to. A preto chcem byť k nemu aj ja férová a nechcem už nad Majom premýšľať. Aj keď vždy budem no určite menej intenzívne.

katren
27. mar 2013

@nemozna tak nad nim uz nepremyslaj, mas svoj novy zivot, usporiadany, spokojny...... 😉
a nabuduce daj aspon nazov diskusie "k veci"..... pravidlo: "Názov má jasne vystihovať tému tak, aby užívatelia mali predstavu o čom sa diskutuje."
Ideme diskutovat o otaznikoch????? 😀

zdenin
27. mar 2013

Uff

doliva
27. mar 2013

@nemozna podla mňa je to iba pobláznenie...Máš dobrého muža syna (ako píšeš) tak načo ryskovať...To je le pochaposť ja by som nieake pobláznenie za svoju rodinu nevymenila...

jasmika
27. mar 2013

@nemozna ja byť tebou tak sa s ním nestretnem... On má svoj život a ty svoj..a keby si sa s ním stretla možno by to skončilo veeeľmi zle pre tvoju rodinu... Bud sa chod vyspovedať, alebo chhod k psychologičke alebo sa vyrozprávaj kamarátke..alebo sa vypíš tu na koníku 😀 No nerozpitvávaj to zas... uvedom si aké máš veľké šťastie že máš krásnu a milujúcu rodinu...a predstav si ženy ktoré vo svojej rodine trpia a manžel ich týra... buď vďačná za to čo máš a na minulosť sa neobhliadaj... hľaď do budúcnosti a žij v prítomnosti..držím ti palce...

nemozna
autor
27. mar 2013

@katren to ma nenapadlo dá sa to nejak zmeniť?
@zdenin
@doliva baby to sa nedá tie sny sú rpíliš živé. Niečo sme spulu zažili a ono sa to vracia v snoch. Ja som z toho sama nervózna ja nechcem aby sa mi o tom snívalo. Chcem to zastaviť ale ako? Vždy ked sa zobudím musím premýšľať nad tým čo sa mi zase snívalo. Mm som povedala , že sa mi o nom sníva ale tak do detailov som samozrejme nešla.

zigzag
27. mar 2013

urcite by som sa s nim nestretavala, niektore sny su pekne,lebo su sny, a ked to nechces nechat zajst dalej, tak to nechaj tak, a snivaj si, prva laska je prva a dlho trva, kazda to pozna 🙂 ked mas dobreho muza a tvoje dieta ma dobreho otca, tak neries , co by ja som za to dala, a ked chces vediet vysvetlenie sna, www.snar.sk 😉 @nemozna

doliva
27. mar 2013

@jasmika a možno už z nudy nevie čo zo sebou 😉

dejnas
27. mar 2013

@nemozna k veci: ak si teraz spokojná - nepokúšaj !!! načo stretnutie ??? chceš ublížiť minimálne dvom milovaným osobám (manžel a dieťa)? 😒

nemozna
autor
27. mar 2013

@jasmika ja viem, preto som aj písala, že sa voči mojmu mm cítim preto veľmi zle. Nepoviem keby sa mi sníva raz dva razy do roka 😀 ale mesiac v kuse. Asi fakt zájdem k cvokárovi 😀 Ja som to sem pred nedávnom ešte písať nechcela ael už mi to proste nedalo.

katren
27. mar 2013

@nemozna nepokaz si to, co mas.....za to ti urcite nestoji....je to podla mna tiez len poblaznenie.....
a nazov ti zmeni admin rano 😉

doliva
27. mar 2013

@nemozna ja by som sa nestretla s nim v ziadnom pripade,urobte si s manzelom vecer len pre seba,uvedom si vsetko co s nim mas a tak pozri do minulosti....a minulost ma ostat minulostou...a ked tak po tebe tuzi,preco odisiel tak na dlho???

helenkasabinka
27. mar 2013

😀 pripada mi to akoby som mala 15 rokov a riesim take malickosti 😀 si stasne vydata ako pises, tak potom,co riesit?

doliva
27. mar 2013

@katren ako ja mat take problemy 😀

katren
27. mar 2013

@doliva ja som si tiez myslela, ze toto nikdy nebudem riesit, ale opak je pravdou.....
sestra spravila to iste /poblaznenie z niekoho/, len oni nemaju deti a teda nevieme ako to skonci @nemozna a vy to dieta mate......takze nikdy nehovor nikdy.... 😔

suem
27. mar 2013

Bolo koze dobre, tak sa isla na ľad klzat. Asi tak! 🙄

katren
27. mar 2013

@suem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nemozna
autor
27. mar 2013

@doliva určite nie z nudy ja na nudu fakt nemám čas. Ja som chcela len poradiť.
@dejnas
@katren
@doliva to boli finančé problémy musel niečo splatiť tak odišiel to Talianska
@helenkasabinka ti poviem pravdu ja sa tak aj cítim ako mladá krava s úbohým problémom.
Nie určite sa s ním nestretnem lebo by sa mohlo stať niečo čo by som určite ľutovala takto by som nedokázala mm ani deťom ublížiť. Ja si ich vážim sú mojim všetkým. Len je sprostý pocit ked sa vám nesníva o mm ael o nom.

nemozna
autor
27. mar 2013

@suem ?????????????????????? díky za radu.

suem
27. mar 2013

@katren Na MK uz clovek skutocne niekedy nevie ci sa ma smiat ci plakat. 😖 Akoby sa vratil cas a ja listujem v casopise Bravo rubrika Listaren 😀

doliva
27. mar 2013

@katren to je najhoršie a mnohé si neuvedomujú čo stratia a tak ľutujú...a ja to nechapem dat nabok svoju rodinu...mali myslieť skôr...aj teraz prišiel môj muž domov a mi vraví:som sa na teba tešil ako vša do vlasou 🙂)) mojo krásne 😵

nemozna
autor
27. mar 2013

@katren baby ste normálne? Ako ja fakt som nechcela nič len váš názor na vec, a vy sa mi smejete? Myslíte si, že ja nechcem nnaspať svoj klud a harmoniu? Myslela som, že sa tu nájdu žienky ktoré mi poradia aj sa tak stalo. Ale nemyslela som si, že sa mi tu bude niekto aj vysmievať.

suem
27. mar 2013

@nemozna Nemas za co. 😠 Ty musis mat hrozne vela casu, ked stihas pisat o takychto blbostiach. Si dospela zena tak sa zariad. Ked si na smrt zalubena , vezmi si tasku a chod za hlasom srdca. Na co teraz cakas? Spravis si statistiku odporucani a podla toho sa zariadis? Trochu chore nie? Vsak ty ani sama nevies co chces! 😲

katren
27. mar 2013

@doliva 😀 kreativec ten tvoj 😀

dejnas
27. mar 2013

@nemozna píšeš, že o ňom celý deň premýšľaš.... následne sa ti v snoch podvedome znovu objaví on...a takto je to dokola.... snaž sa prestať na neho myslieť... snáď aj spánok sa ti upraví a sny upokoja 😉

katren
27. mar 2013

@nemozna co som spravila?????
sa ti vysmievam???? ved teraz toto iste riesim so sestroou a viem ako ich manzelstvo teraz vyzera....a to, ze sa zasmejem na komentari inej.....no PREPAC 🙄

nemozna
autor
27. mar 2013

@doliva ja som svoju rodinu nedala nabok, preto to chcem vyriešiť a skoncovať s tým aby som mala so svojou rodinkou naspať svoj klud. Mne mm každý den pripomína kao ma ľúbi stále mi to hovorí. Ja som šťastná, že ho mám. Bez neho by som dopadla možno inak. Dáva mi všetko:lásku nehu oporu je môj najjlepší priateľ, práve preto sa chcem toho zbaviť.

nemozna
autor
27. mar 2013

@katren zabudla som tam pridať tu suem či ako sa vola. Nechcela som sa ťa dotknúť. Len ma mrzí, že sa tu nájdu ženy, ktoré si myslia, že mi je moja rodinka ukradnutá , a že nemám čo od šťastia robiť, že si nevážim čo mám. Ja si to vážim a veľmi preto chcem aby to skončilo.

doliva
27. mar 2013

@katren hej to je adept na všetko 😀

nemozna
autor
27. mar 2013

@dejnas ono som zamestnaná deťmi. Ja som sa zle vyjadrila. Teda jasné, že cez den o tom potom premýšľam no fakt sa snažím čím najmenej ak mi rozumieš. Uvidíme ako to pojde dalej ale určite pojdem aspon na tu spoved.

doliva
27. mar 2013

@nemozna tak potom neriskuj že to môžeš straťiť ser na minulosť a úživaj si prítomnosť svojej rodiny nie každý ma šťastie na taku rodinu....sen je sen pusť to z hlavy... 😉