So snúbencom sa stále hádame. Vydržíme to spolu?

victory
7. aug 2006

So snúbencom sme sa chceli tohto roku zobrať... Keď som zistila,že som tehotná, obaja sme sa tomu potešili a povedali sme si,že aspoň máme dôvod naviac 🙂 lenže už asi viac ako mesiac sa denno denne iba hádame a mám pocit,že je to horšie a horšie. Neviem,ale bojím sa,že to mimčo, čo nás malo spojiť, nás skôr rozdelí... Vôbec netuším, či to spolu vydržíme ☹ je to len tým,že som teraz nervózna,alebo ... ???

dadka212
7. aug 2006

ahoj victory...najprv gartulujem k miminku 🙂 ...a tú nervozitu a hádanie s priateľom a celou rodinou som si užila aj ja...ale už som psychicky na tom lepšie a zasa je medzi nami všetko v poriadku

zab_ka
7. aug 2006

gratulujem a zalezi od terminu svadby, my s manzelom sme sa hadali tym viac, cim viac sa blizil termin, bol to le stres a obycajne nedorozumenia, po svadbe je vsetko opat v normale a poznam vela neviest, ktore prezivali to iste

majusa
7. aug 2006

Nikdy som síce nezažila tehotenstvo, a teda ani neviem, aké psychické pochody má práve tehotná žena, ale čo sa týka toho hádania, my sme sa po svadbe prestali hádať. Neviem čím to je, ale sme obaja kľudnejší a je to aj vidieť 🙂 😉

dorotka
7. aug 2006

victory no my sme sa tiez pred svadbou vela hadali boli to stresy z pripav vela casu straveneho v praci a dokopy to vyzeralo strasne vobec by nas niekto nehadal na stastny par ktory sa o chvilu berie ale my sme to tak brali ze to prejde lebo sme vedeli z coho to plynie
ty mas naviac rozhodene hormonny kvoli tehotenstvu tak sa nediv ze sa hadate ako to manzel jednej mojej kamosky povedat tehotenstvo je horsie ako kramy 😉

victory
autor
7. aug 2006

baby ďakujem vám za povzbudenie, my sme sa ale včera pohádali do takej miery, že sme sa zhodli na tom,že bude lepšie ked sa nezoberieme ... ja pravda,že potom v noci mi písal,že ho to mrzí, ale ja si už niesom taká istá

expertka8
7. aug 2006

..victory....a dôvod hádok?????...aj to je nesmierne dôležité... 😔

majusa
7. aug 2006

Victory, takéto stavy sú úplne normálne. Keby si vedela, koľkokrát som ja už mala zbalené kufre a s kľúčami od auta som stala pri dverách ... 🙂 . Ani dve ruky by mi na spočítanie nestačili. Neboj, všetko bude v pohode. Držím palčeky 😉

ervotoc
7. aug 2006

my sme sa vobec nehadali,neviem či za hadky moze svadba?ci tehotenstvo?skor si myslim,ze dovod hadok je dolezitejsi,nez to naokolo 😉

zab_ka
7. aug 2006

victory, ber to tak, ze naozaj mas hormoniky v zvysenej pohotovosti a ak to boli hadky len tak, ako mame kazdy, tak to vyrieste
nezabudni, ze uz nie ste dvaja, ale budete traja a podla toho sa musite aj vy spravat, nehovorim, ze musi byt svadba, ale vyjasnit si vsetko, co vas trapi

victory
autor
7. aug 2006

expert nooo dôvodom sú v podstate samé hovadiny ... aj známi hovoria, že keby nás dali sadnúť do pieskoviska, tak sa pohádame pre formičky 😒

zvedavamt
7. aug 2006

nie je pre dieťatko moc vhodne,ked sa rodicia hadaju.mam za sebou iny stresovy kolotoč pred porodom,aj lutujem,ze som sa nechala tak nervovat a rozmyslam,ci moja Lalinka nema chore srdiečko kvoli tomu? vtedy som este nepoznala homeopatika,ale ešte lepsie sa mi vidia bachove kvetove esencie-na nete je o nich kopu info,aj kto ich robi.nam teras moc pomahaju.skus sa poradit s dakym,co s tym robi. p d

victory
autor
7. aug 2006

zvedavamt
dik za radu a nemáš prosím ťa nejaký odkaz na tie esencie,aby si mi ho capla sem ??? bola by som vďačná ... dík 🙂

zvedavamt
7. aug 2006

dala som si to do vyhladavača,bolo tam toho kopu. fajn info je na bachovaterapia@abro.sk . je tam aj popis vs 39 esencii,ale aj tak sa treba poradit s niekym,co s tym robi. za prvu poradu sa plati,ale potom uz len za kvapky.su fajn. mam aj pre malu.uz mi spava lepsie.

kili
7. aug 2006

ahoj victory, ja by som povedala, že ešte vydržte, ale ak by ste sa ešte hádali v neskorších mesiacoch, keď dieťatko už vníma, t.j. od 5 mesiaca, tak by si mala byť v kľude. Možno to je naozaj len hornónamy, na ktoré si tvoje telo nevie zvyknúť, a možno sa to časom ustáli. Vysvetli partnerovi aj keď sa zrovna hádate, že nech sa snaží nebrať všetko v tomto období tak vážne (myslím to, keď mu za niečo vynadáš al. podobne).
My sme sa vždy hádali keď som mala MS, ale nevedeli sme že to súvisí, ale keď sme si to uvedomili, tak priateľ tie moje nálady bral hneď lepšie, a len povedal: jáj, ty máš MS. Potom sme sa tomu aj zasmialy a hádka nepokračovala. V inom období by nikdy nerešpektoval, že som taká hnusná.
Držím palce 😉

expertka8
7. aug 2006

..victory...kým sa hádate kvôli *hlúpostiam*..tak sú to zjavne nepodstatné hádky,veď keby ste mali riešiť skutočné problémy...určite by ste sa nehádali... 😅
...si tehotná a Tvoj priateľ defacto tiež 😀 ...ak keď je to pre vás radostná skutočnosť,je to pre vás niečo NOVÉ...čo ste doposiaľ nikdy nezažili...možno tomu predxádzajú aj určité obavy,ktoré postretli hádam všetky páry.../budeme všetky rodičovské povinnosti zvládať OK???...atď./..preto by som vašu nervozitu a momentálne partnerské nezrovnalosti priraďovala *rodičovskému očakávaniu*..podľa mňa je to normálny jav....

...netráp sa kvôli tomu,prelistujte si s priateľom radšej nejakú knižku o bábätkáx/čo vás čaká a neminie..napr. Veľká knika o matke a diaťati/..tešte sa s vášho zázraku...a blížiacej sa svadby... 😉

expertka8
7. aug 2006

...oprava...Z vášho zázraku....... 😅

alexandra
7. aug 2006

Zena ma pocas tehotenstva kompletne naburanu hladinu hormonou. Ja som sa s manzelom tiez 2 x chytila a to my sme doslova rovnaki, takze sa obcas ani len nepotrebujeme dohodnut co a ako, ale na zaciatku tehu som bola podrazdena a brala som si niektore veci prilis k srdcu. Mozno by stalo za to sa o tom so snubencom porozpravat a vysvetlit mu ze teraz potrebujes viac pochopenia ako inokedy..

zuzulik
10. aug 2006

veru victory,dolezite je vediet dovod Vasich hadok a ked su to len malichernosti a capoviny 🙂 tak to nestoji za to a stoji za to si zakusnut do jazyka 🙂babatku sa to urcite nepaci,tak aby Vam to raz nevytko,ze hej mama tata,boli ma z Vas hlavicka 🙂
nie vazne,pokial su to hluposti,tak sa spamatajte a chodte radsej do kina ci na zmrzku🙂

poleva
13. feb 2008

victory tak vydala si sa ?

katia7
18. feb 2008

aj mna by to zaujimalo,my asi prechadzame niecim podobnym ale neverim ze sa to zlepsi 😔 viac menej sme pred rozchodom,akurat ze mame spolu pol rocneho anjelika,problemy zacali tiez v tehotenstve ale neskoncili ani po porode ani po porodnych depkach az sme sa zhodli ze brat sa v takom stave je blbost

perla200
18. feb 2008

katia7 prečo sa začali vaše problémy? mali ste plánované tehotenstvo?

siduska
12. mar 2008

no ja s manzelem som sa pred svadbou tiez vela hadala, a sucastnej dobe sme v rozvodovom konani... ale samozrejeme, sa teba to tykat nemusi.
Ako pisu dievcata zalezi na com sa hadate a tak.

Katia no necim podobnym ako ty som si tiez presla a nedopadlo to dobre, v tehotenstvi sa mi menili nalady pomerne dost casto, po poraodu do kedy som si zvykla na ten ustavincy zhon a tak, no moja durha polovicka to asi nevydrzala .o(,

abetka
25. mar 2008

baby tak ako to u vas vyzera.? Je to uz lepsie?
Viktory-uz si pod cepcom?

digysa
27. dec 2008

viktory- tiez ma to zaujima......lebo inac je tu tato miestnost k nicomu 😒