Som milenka ženatého muža. Ako ďalej?

trollo777
16. jún 2015

Mile zienky!!!Chcela by som sa vyzalovat,ale potrebujem aj rady,lebo uz neviem ako dalej.Som zufala,ale aj beznadejne zamilovana do ženateho muza.Možno ma vela z Vas odsudi,možno pochopi,lebo určite nie som sama. Ale zacnem od začiatku..S dotyčnym sa pozname uz dobrych 17 rokov,len nam to vtedy vztahovo nevyslo.Mam na tom podiel aj ja,ale aj on,Zivot plynul dalej,ja som sa vydala a mam 2 deti,on sa ozenil a ma 1 dieta. Po tych urcitych rokoch sme sa znpva stretli a preskocila iskra..Znova sme sa do seba zalubili.Nas vztah trva uz 4 roky.Moje manzelstvo je pred rozvodom,kedze manzel ma cele roky psychicky aj fyzicky tyral a nakoniec aj podvadzal.Ja to mam zo svojej strany poriesene.Co sa tyka mojho priatela tam je to tahsie,Odkedy sa jeho manzelka dozvedela ze ma vztah s inou zenou robi mu peklo,čo je pochopitelne,ale povedala ze sa NIKDY nerozvedie.Najhorsie na tom je že vie kto je ta dotycna,aj sa osobne pozname.Postvala celu rodinu aj znamych a teraz su vsetci proti tomu aby sa rozviedol.Samozrejme zacal cuvat po jej vyhrazkach ze si zily podreze,alebo vyskoci z okna..dokonca prosila na kolenach aby s nou mal sex,kedze uz rok intimne neziju.Ale ona vie co robi,,ked bol bez prace tak sa mu otocila chrbtom,boli len vycitky ze nenosi peniaze a ona ho zivy z materskej,bol totiz po autonehode a nemohol pracovat.Ja som stala pri nom aj v dobrom aj v zlom a ja som ho povzbudzovala v tom aby zacal podnikat a teraz ked sa mu dari sa vraj druhykrat zalubila..samozrejme do penazi ..nemusi pracovat a s kamoskami na kavicky chodi..Ja jeho peniaze nechcem a ani nepotrebujem.pracujem a zarabam celkom slusne..velmi ho lubim ale neviem co mam robit..bojovat co je mozno uz davno prehrate,alebo ukoncit tento vztah.Niekedy sa citim ako posledna spina...Dakujem za kazdu radu

sissy27
16. jún 2015

@trollo777 nečakaj, že ťa zasypú diamanty keď zatrasieš stromom plným hovien...
chápem, že sa stane, že sa človek zamiluje mimo svoj oficiálny vzťah...ale keď to bola taká strašná láska, tak ste si mali NAJPRV poriešiť to, čo máte každý doma, on mal odísť ako chlap nie preto, že si našiel druhú, ale preto, že ten zväzok nefungoval a až POTOM začať s relatívne čistým štítom... teraz aspoň vidíš, akého slabocha a zbabelca miluješ... radšej ostane pri svojej žene, akoby si mal komplikovať život a nedajbože byť za niečo zodpovedný... gratulujem...
a ako ďalej? no je to v jeho rukách - on si musí vybrať... a ty máš možnosť buď čakať na zázrak a hrať druhé husle, alebo sa rozhodnúť, čo vlastne chceš...

natalym
16. jún 2015

@trollo777 Ty to máš vyriešené, je to na ňom aby si veci poriešil. Ty to za neho neurobíš. Stáva sa.

moon321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucineckalu
16. jún 2015

Z jednej strany pises, ze ta tvoj manzel podvadzal, no ty robis to iste jeho zene - teda ona je podvadzana svojim muzom kvoli tebe... Nie som vestec a mozno to nebude tvoj pripad, no vacsinou to byva tak, ze ked podviedol svoju zenu, podvedie aj teba a opat budes v bludnom kolotoci... Mam kamosku, ktora tiez niekoho dlhsie poznala a ked uz konecne mohli byt spolu, trvalo im to kratko... Pretoze byt dobrymi znamymi, ci kamaratmi, ktori si vo vsetkom rozumeju je nieco ine, ako byt partnermi s kazdodennymi radostami a starostami...

Nebudem ti nadavat, kazdy mame svoju cestu, uvidis, ako dopadne ta tvoja... drzim palce, nech to dopadne akokolvek 🙂

liv1
16. jún 2015

To, ze ho zena prosila o sex, je to najtrapnejsie klamstvo ake som u muza kedy pocula! Spamataj sa ak sa nechce rozviest, bude si vymyslat hocico... Aj to ze si zena chce podrezat zily...

budova108
16. jún 2015

Ahoj, v tvojom prípade je každá rada dobrá. Čo by som Ti poradila ja? Hlavne sa sústreď na seba a svoje deti.
Ako si písala si pred rozvodom. Daj si do poriadku svoj život, venuj sa naplno práci a a deťom aby trpeli čo najmenej, pretože oni si nevybrali život v nefunkčnej rodine. Nemysli na milenca ale na svoje deti, ktoré za nič nemôžu......to ty si si zle vybrala partnera a splodila s nim deti. Nie nadarmo sa hovorí, že čas všetko vyrieši. Po mojich vlastných skúsennostiach ti môžem potvrdiť, že je to tak!
A čo sa týka argumentov tvojho milenca prečo sa nemôže rozviesť to sú len "báchorky"....Jednoducho sa mu nechce komplikovať si život. Mala by si mu dať na výber.....buď - alebo! .....a potom uvidíš či je váš vzťah o citoch alebo len o sexe.
Držím Ti palce.

moonlight1210
16. jún 2015

@trollo777 nemozes riesit za niekoho, kto je dospely. nemozes sa angazovat nad ramec toho, co je potrebne.
lebo nakoniec zistis, ze si par rokov zivota obetovala tomu, ze si zila za niekoho iného, riesila jeho problemy, narovnavala cestu v jeho zivote. a tvoj zivot ti zatial utekal pomedzi prsty.
potom on bude mat vsetko poriesene, vyrovnane a moze sa stat, ze ti podakuje (alebo ani nepodakuje) a oznami, ze on sa teda rozhodol zit dalej po svojom (napr. so zenou - teda hladat sposob, ako to s nou dat dokopy a udobrit sa, lebo s nou chce ostat) a ty dovidenia (niekedy to dovidenia podane s placom a vysvetlenim, ako budes navzdy v jeho srdci, ako nikdy nezabudne, ale osud/karma/vesmir/boh/... su proti vam a on nemoze inak, ako ta poslat prec. a vie, ze si dobra zena a zasluzis si lepsieho, a bla-bla-bla. vid Steelova, Pilcherova a spol.).

velka laska - ano.
byt podporou - ano.
poradit mu - ano.
ale za tym vsetkym povedat - rozhodnut sa musis ty. ty musis ten uzol rozviazat, nie ja. takze, ak ma mas fakt tak rad, ak som ti naozaj tak draha a som naozaj tak dolezita, ako sa tvaris, urobis vsetko preto, aby si bol so mnou. nenutim ta. nechcem ta s tym, ze prides, lebo som tak ja chcela. rozhodni sa sam.

mawka
16. jún 2015

byt milenkou nezvlladne byt kazda, je to narocne a hlavne preto, lebo milenka je proste len milenka. kedy si to zeny uvedomia? milenecky vztah je vzdy len o sexe. ak sa do toho zacnu montovat city, tak je to nocna mora.

suhlasim s nazorom hore, ze ak niekomu nieco neklape, ma sa rozviest z toho dovodu a nie az potom, ked niekoho ma a vsetko sa prevali.

a preco by sa rozvadzal? doma je zvyknuty, ma komfort a to, ze jeho zena reaguje tak ako reaguje, tak by reagovala kazda. sama to musis vediet, kedze ta muz podvadzal. co to je za pocit.

to, ze ti on povedal na nu take a hentake veci, to je ejdna strana mince. vsetko mohlo byt inak, vies. len mas ruzove okuliare a idealizujes si jeho aj ten vas pseudovztah. ak by chcel byt s tebou a nie so zenou, davno by sa rozviedol, hoci sa mu ona vyhraza. lenze zrejme jemu to takto vyhovuje. spavat ma skym, doma full servis a status zenateho, nieco zabehnute. preco by to menil?

dievca, otvor oci. bud si to zrovnaj v hlave a bud milenka, ale netahaj do toho city alebo s ana to vykasli.

absurdum
16. jún 2015

hm, podla tvojho popisu toho muza, vyzera to, ze sa skor nikdy nerozvedie ako rozvedie. ak si na taky zivot pripravena, smelo v tom pokracuj, ale nemaj ziadne ocakavania.
ale co by si mohla este vyskusat je, rozist sa s nim, bez ultimat, jednoducho rozchod, ze takto to nechces. potom uvidis, co naozaj spravi, ci mu zato v zivote stojis. ak to cele necha tak, mas vymalovane..

cenculinka
16. jún 2015

@trollo777 moj oco mi raz povedal, ze dospelost nie je len o tom, ze si mozes robit co chces, ale ze musis za svoje rozhodnutia niest aj zodpovednost...takze ano, to ze si v celom okoli za "spinu" musis skratka ustat, vedela si, ze to takto dopadne...najhorsie na tom celom je to, ze ak sa "milostivy" raci rozhodnut ostat doma s rodinou, manzelka mu "odpusti", tak tou chuderou ostanes zial do konca zivota (myslim chuderou v ociach celeho okolia, nechcem ta urazit, chapem ta)...ja viem, ze niekde v 1% takychto vztahov to konci stastne pre milenecky par (nestastny vzdy niekto ostat musi), no vacsinou to dopadne pre milenku zle. Na zaciatku ste sa nebavili na temu vasej buducnosti, resp. aka je uloha kazdeho z vas v tomto vztahu? Toto si skuste vyjasnit ako prve a az potom uvidis, ci sa oplati bojovat alebo odist. Ja by som isla vlastnou cestou, nechcela by som do konca zivota existovat s pocitom, ze odisiel kvoli mne a nechal doma inu zenu ☹ najskor si mal on doma utriedit vztahy a az potom takto dlhodobo udrziavat iny vztah, no zial uz je neskoro plakat nad rozliatym mliekom ☹

cmulinko
16. jún 2015

@trollo777 zivot je priliz kratky na to aby si ho investovala do takéhoto vztahu.

hanka_april
16. jún 2015

@trollo777
moralne nech s kazdy zhodnoti to sam, ale pravne nechapem, ako ze ONA sa nerozvedie? ved nech da on ziadost o rozvod a aj ked ona nebude suhlasit, sud ich rozvedie - ak bude vypovedat on a jeho pravnik predvola teba a ak sud vynesie zaver, ze manzelstvo si neplni svoju funkciu, tak ich rozvedu, ci ona chce alebo nie......
takze je to cele na nom a ja by som ho postavila pred hotovu vec, nech si vyberie, bud rozvod alebo nech si ide za manzelkou, ty s nou nemas co riesit, on sa musi rzhodnut..... 🙄

absurdum
16. jún 2015

ano, to je pravda, pri rozvode sud posudzuje tri veci: ci manzelstvo splna ucel, ci manzelia spolu hospodaria a ci tam je zaujem maloletych deti. v tom by problem nebol, ten tvoj sa asi skor boji rozdelenia BSM. asi su mu hodnotnejsie peniaze ako vas vztah..

ivett1
16. jún 2015

@trollo777 neodsudzujem ťa ... len ti napíšem, že tvoj milenec, ak by to bolo aj z jeho strany o láske, tak ako z tvojej, by sa už dávno so svojou ženou rozišiel a nepozeral by na nič ... možno to len nevidíš, lebo si ho idealizuješ a vidíš v ňom len to dobré, keďže si to vo vlastnom manželskom živote mala veľmi ťažké ... tento váš milenecký vzťah bol pre teba únikom z tvojho vlastného manželstva od manžela-tyrana, aby si si aj ty trošku užila vlastného šťastia ...

teraz je to už naozaj len na ňom - koho si vyberie ...

to že jeho manželka "poštvala" celú rodinu proti nemu a asi aj proti tebe, sa dá vysvetliť celkom jednoducho, že im len povedala o jeho nevere🙂 každý človek si už vytvorí mienku sám ... ani ja by som by som ako príbuzná nebola na strane muža, ktorý 4 roky podvádza svoju ženu, ktorá je na materskej a ešte musí nejaký čas živiť celú svoju rodinu z materskej (keď bol doma)... a tiež by som bola na jej strane, keď sa vyjadrila, že sa rozvádzať NIKDY nebude (lebo možno pochopila, že jej muž zostane s ňou a potreboval ťa len na sex, lebo za celé 4 roky sa nemal k tomu, aby ju-svoju ženu-opustil), samozrejme, že si pomyslím, aká je to DOBRÁ MANŽELKA, lebo mu ešte aj odpustila jeho neveru a chce s ním žiť ... a určite by som súhlasila aj s tým, aby si teraz tie jeho peniaze užila...je jedno kde, hoci aj s kamarátkami na kávičke ...veď si to zaslúži, keď vydržali spolu, aj keď nepracoval a "nenosil domov peniaze (bol doma po autonehode...) a musela z materskej (a neviem ešte z akých zdrojov) živiť muža, seba, malé dieťa/deti... ty poukazuješ na to, že mu to vyčítala, že nemajú peniaze, no ...ale asi to až také hrozné nebolo, keď zostal aj napriek TVOJEJ podpore s ňou ...
PS: to tvrdenie, že mal ročnú sexuálnu absenciu s vlastnou ženou, by som uverila len vtedy, keby ona bola na rizikovom tehotenstve ... no a to ho určite neospravedlňuje, aby mal sex s niekým iným 😉 .. takže ...bohužiaľ, asi to veľmi charakter nebude a len využil príležitosť, vašu starú známosť a to, že si bola pred rozvodom ...

mufka1
16. jún 2015

Ja ta viem pochopit 🙂 viem co citis,prezivas si zamilovana 🙂 no ja by som si vyriesila svoj rozvod najprv dala setko doporiadku a potom by som si snim sadla a pokecala co vlasne chce( to ze jemu sa manzelka vyhraza je mozno pravda mozno nie,urcite su to len vyhrazky ktore by neuskutocnila mozno) ja by som sa ho spytala ci to stebou mysli vazne ci nie pretoze ked neurobys prvy krok ty tak urcite on nie typicky chlap ktoremu to takto vyhovuje(mozno)ja by so mu nedavala ultimata ci cas ci premyslenie nech sa viadry co chce inak to nema vyznam nenechaj si obtierat medove fuze okolo nosa zivot je kratky! Ja som niecim podobnym presla viem co to je🙂musis sa ktomu postavit celom🙂 drzim palce 🙂( to ze ta tu odsudia 🙂 nic si stoho nerob nie si spina len si sa zamilovala do zleho muza {mozno} 🙂 kdo tymto nepresiel nepochopi 🙂

kvetulienka253
16. jún 2015

trollo, ty si naozaj trollo 😀 Nemozem uverit tomu, ze po tom vsetkom, co dnes zeny o nevere vedia sa najde naivka ako ty. Velmi sa ospravedlnujem, ale to je este jemne napisane. Ze ho na kolenach prosila o sex? Ze s nou uz rok nic nemal? Ze si stala pri nom v dobrom aj zlom? Nenechaj sa vysmiat. Si oporou slabochovi, ktory si nedokaze ani svoj vlastny zivot poriesit. Ak si z tych jeho vyhovoriek, ze sa nemoze rozviest samozrejme kvoli terajsej, stale nepochopila, ze s tebou rata len ako skvelou zalohou, ak by mu manzelka vytrela kocura, tak si si nick zvolila viac nez trefne.
Je mi ta luto, ze si ani v case rozvodu nedokazes uvedomit svoju pravu hodnotu, ale kompenzujes nedostatok sexu tutkovi, co za to nestoji.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fra
16. jún 2015

tuná vo vedľajšej téme vyriešila trojuholník @lubkavargova1 s noblesou- ty aj pani maželka by ste sa mohli inšpirovať lubkou a tou jej sokynou ktorá chlapa, čo hrá na dve strany, tiež nechcela 😅 https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/podvadzanie-2/

savoya
16. jún 2015

Ahoj,ja som tiez mala romanik so zenatym 35 rocnym muzom a poviem ti ,ze je to zla karma,ci sa ti to paci alebo nie,ci si zalubena alebo nie.Ked si jeho zena precitala moju sms,ktoru som um poslala ,tak mi prislo tak zle,ze sa mi vsetko organy v tele prevracali.On mi potom neskor o par hodin napisal,ze jeho zena citala moju sms a ze mu potom robila dalsie dve tyzdne peklo zo zivota.Co mi napisal neskor a viac sme sa nestretli.Je to velmi negativna energia,lebo si stavias stastie na nestasti jeho zeny.Ako so zenatym nikdy viac,poucenie na cely zivot.

ghostsgirl
16. jún 2015

@trollo777 Pred 17 rokmi Vám to vzťahovo nevyšlo, ako sama píšeš, prečo si myslíš, že teraz sa Vám to podarí, hlavne ked ste už úplne niekde inde.... Podľa mňa šťastie nepostavíš na nešťastí iných... a samozrejme, jeho žena je určite najväčšia sviňa ako inak :D ešte som nepočula ani nečítala od žiadnej milenky nič pekné o manželke... Vy ste chúdatka... ano ano... ach jaj ženy neviem či ste niektoré také zákerné alebo len jednoducho blbé, prepáč mi...

ruthike
16. jún 2015

@trollo777 nie je lahke sudit, hlavne ked clovek nevie, co ho v zivote postretne. Ono tebe nevera tvojho muza asi prijemna nebola, takze je pochopitelne, ze ani jeho zene. Ja ju chapem tiez, je jedno, co ju drzi pri muzovi, deti, spolocne zazitky, laska alebo peniaze. Hadam vsetko dokopy, ja by som tiez bojovala zubami nechtami, hlavne styk s detmi a vztahy po rozvode sa casto narusia. Nechcela by som zenu, co mi z mojho pohladu rozbila manzelstvo, v pritomnosti mojho dietata. Nechcela by som aby sa moje dieta muselo delit o svojho otca s potencialnymi nevlastnymi surodencami.Ona je jeho zakonna manzelka ma plne pravo za vztah bojovat z moralneho aj legalneho hladiska.
No a on, ktovie, ale urcite mu nie je lahostajna, ma s nou deti a zazemie, ak by to chcel riesit tak by to uz asi poriesil. Chlapa k intimne u styku neprinutis a ani k tomu aby s tebou zostal, takze to zjavne sam nema jasne.Je na tebe, ci chces byt niecia milenka, nicit sa tymi negativnymi emociami, alebo to nechat tak.

nikolet_89
16. jún 2015

@trollo777 svojim sposobom to mas jednoduche...narovinu mu povedz, ze sa bud rozvedie alebo nie ak nie neostanes s nim...ty mozes zacat od znova aj ked by to znamenalo, ze bez neho...a ze sa ona zabije ? 😀 hahaha tak nech to spravi, ked je taka odvazna...nikto kto o tom len hovori to neurobi a aj keby je to jej rozhodnutie...nesuhlasim s tym, aby muz podvadzal svoju zenu...no uz ked sa stalo, a nechce s nou byt, nech to radsej ukonci ako ju dalej trapyt a aj seba...radsej od seba ci uz ty s nim, alebo ona s nim...

lyzzy
16. jún 2015

Raz by som chcela pochopiť ako rozmýšľajú ženy čo spavaju so ženatými....ako nechcem tu vyvolať hádku ale ako môže niekto dúfať a myslieť si že jej nespravi potom to isté.....lebo teraz je viac sexi milenka o rok to bude suseda z vedľajšieho vchodu atď......proste nechápem. A nechápem že keď ste tak strašne zamilovaní tak čo riešite.....Ona sa nemusí chcieť rozviesť....rozvedie ich súd.....prečo vás zaujíma čo si myslí rodina.....ak sa idete poondit z názorov rodiny tak to potom asi nie je tá pravá láska ako sa vám zdá.

miss_shy
16. jún 2015

A co takto zajst za odbornou radou, navstivit psychológa nie je dnes uz ziadna hanba.... Boooze este ze mame odborne fora, a odbornicky na vsetko, od pocatia az po rozvod 😀 Jasneee nemam pisat ked nemam super radu 🤐

terezka1947
16. jún 2015

@fra veru,suhlasim.....keby bolo viac takych zasadnych zien,menej problemov by bolo...aj muzi by sa takto nepriamo "vychovali".....ale vacsinou kazda odpusta,dava sance-druhu,tretiu...desiatu,caka...a aj tak taha za kratsi koniec 😠

oldman50plus
16. jún 2015

Ja ti teraz trochu niečo ozrejmím pretože ja som presne v pozícii toho milenca aj keď mám na to morálny nárok takže výčitkami svedomia netrpím. Viem sa preto vžiť do jeho pocitov
1. "Polovica podnikania" patrí manželke. Možno sa obáva či to jeho podnikanie vydrží a bojí sa že ostane bez obživy. Ja to mám jednoduchšie, mne to určite nevydrží. Ale aj keby mu to vydržalo, určite sa ťažko poškodí čo budoval a v dnešných ťažkých časoch je nejasné či to opäť vybuduje.
2. Možno sa obáva že sa to s tebou v budúcnosti tiež môže pokaziť, veď aj s terajšou manželkou to najprv bolo pekné. Môže dať prednosť známemu nebezpečenstvu pred neznámym a môže u teba vidieť vlastnosti ktorých sa obáva (v tomto štádiu vzťahu ti o nich nepovie).
3. Neviem aké staré má deti ale napriek tomu čo si väčšina žien myslí je veľa mužov ktorí majú problém od nich odísť a aj keď rozchodom rodičovstvo nekonči už to nikdy nebude ono.
Preto aj keď by s tebou strašne chcel byť tak sa môže obávať neznámeho a odkladať to, už len to že si hovorí nech deti sú aspoň o niečo väčšie budú ho menje potrebovať.
Na druhej strane si myslím že ak ste sa dali po toľkých rokoch znova dokopy, keď už ste oveľa skúsenejší tak to má dobrú šancu.
Ja na tvojom mieste by som mu povedal že ho miluješ, chceš s ním byť navždy v dobrom aj zlom, a ak sa niečoho obáva čo môžeš ovplyvniť tak nech ti to povie a vyriešite to. Povedz mu že ale tento život v neistote ti strašne ubližuje a ak chce žiť s tebou tak sa musí rozkývať hoci chápeš aké je to ťažké. Rozhodnúť sa musí on sám.
Na záver ešte ti poviem že muži sme zvyknutí bojovať o partnerky takže nevidíme nič zlé v tom ak partnerky bojujú o nás, naopak to skoro očakávame. Nemusí hodnotiť počínanie manželky negatívne.

miriam11
16. jún 2015

@trollo777 Nieje to lahke, co vas teraz caka. Ale s akou istotou vies,ze jeho manzelka je zalubena len do jeho penazi a bla bla bla.... Ty nie si ona, nevies nic ako sa ona citi, co preziva. Nenosis jej hlavu na krku, ani za mak netusis, ake ma ona myšlienky, co v skutocnosti sa odohrava v ich rodine, ich spalni. To, co tvoj drahy rozprava nemusi byt totiz vobec pravda. Ked chcete spolu zit, najprv sa mal rozviest, ukoncit ten vraj nefungujuci vztah a potom nadvazovat dalsiu znamost.

absurdum
16. jún 2015

@oldman50plus super, ze si jej napisal, myslim, ze prave v takychto pripadoch by zeny mali poznat muzsky pohlad na vec. napadlo ma, ze by bolo dobre, keby jej to tu nejaky muz ozrejmil ;)

kiki68
16. jún 2015

Vies ako dopadla Anne Boleyn, jedna z manzeliek Henryho VIII? zotali jje verejne hlavu. Tak skus nedopadnut rovnako. Vies o com bol cely ten spor v historii? Dotycny Henry sa zacal po tom ako poznal Anne vykrucat,ze byvala zenska Katarina bola o nicom, ani syna nevedela dat, chcel manzelstvo anulovat, kedze rozvadzat sa nedalo. Nakoniec dosiahla Anne svoje, chudera Katarina postupne umrela a dopadlo to tak,ze sa zunovala aj Anne, spravila par chyb a prisla o hlavu. V podstate Tebe hrozi nieco podobne,lebo chces,aby zenaty muz kvoli Tebe nechal svoju zenu, nechal rodinu. Ziadas velmi vela, pravdepodobne to jeho manzelstvo tak priserne nie je. A neviem kde beries tu istotu,ze to nedopadne tak,ze po nejakom case nezisti zase raz,ze spolu nepatrite. Ze to bol omyl. Mas velmi zlu poziciu, asi by som to nechala uplne volne,co z toho bude. Bojovat s niekoho manzelkou je potupne.

namornicka
16. jún 2015

@oldman50plus Ja si myslím, že zásadný rozdiel bude aj tam, že vy muži máte upratané v tom zmysle, že viete kde má miesto manželka a kde milenka. Proste neplánujete robiť z milenky manželku, nechcete pretransformovať tú zábavu do stereotypu. Ženy však majú tendenciu rozmýšľať inak, chcú odísť od manžela a zdielať s milencom spoločný život. Tam to väčšinou narazí na problém.