Som už z toho zúfalá a nevládzem

magnolia26
24. nov 2014

Tak ako začat. S priateľom sme spolu vyše dvoch rokov. Spočiatku bol pozorný, láskavý. Keď doslo k tomu aby sme zacali spolu bývať tak to bola neskutočná dilema, hlavne prenho. ja som mala byt , on mal byt ale každý v inom meste, a kedze som videla , ze sa mu akosi nechce, tak som aj s dcerou isla k nemu. Bola to velka láska, velmi som ho lubila aj ho lubim, ale ci je to aj z jeho strany taká láska tak začínam pochybovať. Po presťahovaní ako by sa zmenil. Bol nervózny, stále mu niečo vadilo, začal si na mna dovolovat, kričal, ale ja som mu stale odpustila. Snažíme sa ja o spolocne babo, len akosi sa nám nedarí. Pred pol rokom som zistila, že si podal inzerat na zoznamenie, najprv zatlkal, ale potom sa priznal, že on v tej chvíli mal taku potrebu, a tak to citil, lebo sme sa tesne pred tým pohadali. Znovu som mu odpustila. V lete sa do mesta vrátila jeho bývala manželka odisla od neho kvoli frajerovi, porodila, a stale je v meste. Celá jeho rodina bola z toho hotová, že má dieťa, priom oni dvaja spolu dieťa nemali, lebo dieta nechcela. Je mi to trapne este aj ked idem k priatelovym rodicom, tak jeho mama ma povykladané svadobné fotka ich dvoch- priatela s jeho bývalou, a dozvedela som sa, že ich ani nemieni odložiť. Pripadá mi to choré. Ja sa snažím, robím všetko a stále ma na mna niečo, s cim nei je spokojný, Bývalá žena nerobila nič, chodila po diskotékach a on a bola fajn. Dokonca mi povedal, že ja sa neviem urobiť takou príťažlivou ako bola ona, tak to ma ozaj dorazilo. Teraz zacal ziarlit na dceru, že si so mnou viac rozumie, ale ked on jej venuje velmi málo casu, A poslednú dobu sa zacal akosi meniť, je chladný, stále pozerá iba do mobili, alebo radsej ide hned spat. Ked je doma, tak stále sedí u svojej mamy, už zacinam mať taký pocitm, že je nezrelý pre vztah. Mama je na prvom mieste, a ja som až po nej. Nerada by som ho stratila, lebo nie je zly človek, len neviem cim to je že sa tak zmenil

maria1989
14. okt 2016

@magnolia26 hlavne že si odišla. A nevracaj sa.

misinka26
14. okt 2016

Si normálna???? keby sa niekto len škaredo pozrel na moje dieťa, nie to mu ublížil ešte teraz by si zuby hľadal ... Že láska ... ty si odkiaľ spadla... chúďa dieťa takú matku, čo ho neochráni lebo však láska ...

magnolia26
autor
14. okt 2016

Ja viem ze ma odsudzujete, lenže dcéra dostala kvôli tomu ze sa ma zastala, a keď už tak on ma nevykopol, keďže momentálne jeho byť je môj, a mojim majetko

magnolia26
autor
14. okt 2016

Ja viem ze ma odsudzujete, lenže dcéra dostala kvôli tomu ze sa ma zastala, a keď už tak on ma nevykopol, keďže momentálne jeho byť je môj, a mojim majetkom,

zlotazla
14. okt 2016

Sama pises ze ti povedal ze mas vypadnut z jeho bytu tak kde pretiekol pohar tvojej trpezlivosti?zasnem ze od cudzieho chlapa si nechas otlkat vlastne dieta.je mi luto malej ale teba nie.po tom vsetko zostavat vo vztahu kde ta ma muz za rohozku a robi si s tebou co chce.kto chce kam....

obsadenemeno
14. okt 2016

@magnolia26 tebe pretiekol pohar trpezlivosti? Presne ako pise @klya, isla si, lebo ta vykopol.
Ak by si nejaky pohar mala, mal pretiect uz po prvej bitke. Ale nie, ty si mu dala dalsiu a dalsiu sancu? Sance, o ktore podla vsetkeho nikdy nestal. Pravdepodobne to s tebou chcel skoncit uz davno, ved sa choval typicky, bol k tebe co najhnusnejsi aby si odisla, lebo on vyzera na debilka co nevie povedat do oci, ze sorry, nefunguje to, chcem to skoncit. ale ty si sa ho drzala ako kliest koli....comu vlastne? Precitala som celu diskusiu, ale neviem, preco si s nim bola celu tu dobu, kedze problem bol uz pred dvoma rokmi, ked si zalozila tuto diskusiu.

lalia87
14. okt 2016

moje nervy, tak aby mi prakticky cudzi chlap zbil dceru a ja tam aj tak pre bohvie co ostala??? tak neodradilo ju od neho ze ich zbil ale trapna otazka ci si bude mat co zobrat na tyzdnovku??? a nie ze tebe pohar pretiekol, on vas vykopol, keby ti to nepovedal este doteraz by si sa tam nechala otlkat, aj svoju dceru..