Som závislá na PC. Máte s tým skúsenosť?

lasenka
21. jan 2007

ahojte 🙂
dnes sa mi manzel stazoval, ze vacsiu cast dna travim s vami... Vycital mi, ze odkedy tu chodim, nevymyslam specialitky v kuchyni, na vsetko mu odpoviem "pockaj chvilku"... ma toho plne zubky ☹
poradte mi, prosim, co mam robit 🙂 ja som asi fakt zavisla na konikovi 🙂
teraz je vsetko v poho, lebo manzelik uz spi... tak som v svojom zivle 😉
ako mu mam vysvetlit moju zaviislost? mate s tym nejaku skusenost?
nechem vas stratit 😔

bianca
22. jan 2007

lasenka:som sestra.V praci mame net,ale dostanem sa k nemu iba v noci

lasenka
autor
22. jan 2007

drzim ti palce, aby si sa z tych zdravotnych problemov rychlo dostala a zacala snazilkovat 😉

bianca
22. jan 2007

dnes za nami v praci bola tehu kolegyna.Ma termim 8.2 a je taka zlatucka.Stale dokoola opakovala.Nech us je von,nech us je von 😀

kili
22. jan 2007

tak to úplne chápem, len čo budem hovoriť ja, keď to už nemôžem vydržať v 5-tom mesiaci 😨

bianca
22. jan 2007

diky babuleny.
Hej som zvedava ako sa moja zavislost vyvinie ked budem fakt tehu.U mna v praci totis zena ide na PN hned v den a hodinu ked jej lekar potvrdi ze je tehu

mimi109
22. jan 2007

zlata aj ja som sa hrozne tesila ked sa mala konecne rozhodla vyliez, prenasla som vyse tyzdna a ked pohrozili vyvolavackou tak sa moja mala rozhybala 😀

kili
22. jan 2007

však keď sa malé narodí, tak sa určite závislosti zbavíš a budeš sa s neho tešiť.

bianca
22. jan 2007

kili:neboj.mi ta budeme statocne potporovat 😀 Asi tvoje prispevky dam precitat mojmu uzasnemu manzelovy ktory chce us par rokov dvojicky

kili
22. jan 2007

tak to mne prenášanie určite nehrozí. Rada by som to potiahla do toho júna, aby mali čo najmenšie problémy.

bianca
22. jan 2007

zavislosti sa asi nezbavim,lebo s mangelom zijeme v Ostrave a sme tu samucicky sami.Ziadne mamy svokry,tety a ani ine potencionalne navstevy co bi chceli vydiet mimi

kili
22. jan 2007

čo by povedal, však on ich nosiť nebude.

bianca
22. jan 2007

ale ja som sa fakt dnes bala ze mi ta moja kolegynka porodi priamo na odd.Nastastie gynda nie je as tak daleko 😀

mimi109
22. jan 2007

bianca ked ostanes tehu kym sa narodi budes lamat rekordy v prispevkoch a potom ked bude na svete budes kukat na konika ked budes mat trosku cas 😀

kili tie posledne mesiace sahrozne tahaju vask?teda aspon mne sa tahali 🙂

bianca
22. jan 2007

kili:ja mu us par rokov opakujem,ze pokial ich odnosi a odkoji ja ich kludne odrodim 😀

kili
22. jan 2007

mňa asi roztrhne 😖 . Brucho mi rastie rýchlejšie ako koža a tak keď sa najem idem puknúť. Síce som nevečerala, teda o 16-tej trošku, ale mala som marhule, až 4, a nejak sa nafukujem ☹

bianca
22. jan 2007

mimi:tak tak 😀 😀 😀 😀 😀

mimi109
22. jan 2007

bianca to mas dobre vymyslene 😀

kili
22. jan 2007

mimi, aké posledné, však ja som ešte v prvej pólke ☹ . To sa akože bude ťahať ešte viac 😔

bianca
22. jan 2007

kili: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bianca
22. jan 2007

mimi:len mam pocit ze sa skor zozvediem nes porodim 😀

kili
22. jan 2007

u nás som chcela dvojíčky ja, ale ani vo sne ma nenapadlo, že sa to naozaj stane. Môj manžel na to hovorí, že to druhé predáme, aby sme mohli uživiť to prvé 😀

mimi109
22. jan 2007

no mne sa to zdalo od 6 mesiaca nekonecne, som mala termin v auguste tak si ma vies predstavit v tych horucavach 😎 som fucala ako slonica a brusko som mala dost velke, si daktory mysleli ze cakam dvojicky 😀

bianca
22. jan 2007

kili:a pochadza niekto z vas dvoch s dvojciat,alebo to je iba nahoda?

mimi109
22. jan 2007

bianca snad nie 😨
kili ak by mi toto povedal moj chlop tak by som ho asi niecim prstila 🙂

kili
22. jan 2007

bianca, brala som lieky na ovuláciu, a tam je trošku vyšia šanca, že sa uvolní viac vajíčok.

mimi, ja si zas neviem predstaviť, ako budem s takým brušiskom chodiť v zime, keď už nezapnem bundu 😒

bianca
22. jan 2007

mimi:us teraz riesime otazky typu:Zasa Moja svadba/Modry konik???

bianca
22. jan 2007

baby ja mam pocit.ze keed sa raz k tym detom dopracujeme tak to budu hned 8-cata,alebo ziadne.

mimi109
22. jan 2007

povedz mu nech nezavidi e mas s kym pokecat 😀
ak som to teda spravne pochopila 😕

kili to ti verim, ja som mala ku koncu problem s nohavicami, uz sa mi nedali poolit tak som si tam musela nasit gumkua chodila som taka odopnuta 😀

bianca
22. jan 2007

mimi:ked on by si chcel s casu na cas pokect so mnou,alebo porziet na net,ale zatial sa uspesne branim 😀

mimi109
22. jan 2007

ha dobre 😀
bianca a co tak rovno futbalovu 11 a ocko bude trener? 😀