Som závislá na PC. Máte s tým skúsenosť?

lasenka
21. jan 2007

ahojte 🙂
dnes sa mi manzel stazoval, ze vacsiu cast dna travim s vami... Vycital mi, ze odkedy tu chodim, nevymyslam specialitky v kuchyni, na vsetko mu odpoviem "pockaj chvilku"... ma toho plne zubky ☹
poradte mi, prosim, co mam robit 🙂 ja som asi fakt zavisla na konikovi 🙂
teraz je vsetko v poho, lebo manzelik uz spi... tak som v svojom zivle 😉
ako mu mam vysvetlit moju zaviislost? mate s tym nejaku skusenost?
nechem vas stratit 😔

bianca
25. jan 2007

nie je to vazne,ale mohlo by to sposobyt problemy

veronika13
25. jan 2007

pohlavie ešte nevieme, bolo zle otočené, ale v utorok by mi mal robiť sono, tak uvidíme.
ako tehu sa mám, no ako to napísať pekne, nič moc, celý 2. trimester som mala problémy s obličkami, teraz sa zas malé tlačilo na krčok, ten sa začal otvárať, tak som ležala v nemocnici, teraz doma tiež väčšinou ležím, už nech je po tom

lasenka
autor
25. jan 2007

uz sa ti to krati, uz len vydrzkaj 🙂
inac - ja som tiez aprilova 🙂 narodila som sa vsak o dva dni skor ako mas ty termin

lasenka
autor
25. jan 2007

bianca
a ako postupujete dalej? liecis to alebo co dalej?

bianca
25. jan 2007

liecim,ale moja zubarka sla do dochodku a nenasla za seba nahradu,takze som ...

lasenka
autor
25. jan 2007

bianca
zubarka??? mas problemy so zubkami?

bianca
25. jan 2007

napv zo zubami a potom sa infekcia sirila dalej as na urol.system

lasenka
autor
25. jan 2007

bianca
a nemozes zajst k inej lekarke? ved sa s tym musi nieco robit...

bianca
25. jan 2007

us to liecim od augusta a jeden problem nevyriesim.musia sa spravit obe naraz.Musim urychlene najst zubara

lasenka
autor
25. jan 2007

bianca
tak to ti budem drzat palce, aby si rychlo mohla snazilkovat
😉

bianca
25. jan 2007

dik.ja si ties zdrim palce 🙂

lasenka
autor
25. jan 2007

a kolko mas rokov? ked sa mozem opytat... ked nechces prezradit, napis nejake rozmedzie, napriklad od 25-30

bianca
25. jan 2007

24 to nie je tajomstvo

lasenka
autor
25. jan 2007

tak to mas este cas... ale aj ti drzkam palceky... idem uz spat, tak papa, bianca

bianca
25. jan 2007

dobru noc

mimi109
26. jan 2007

ahojky zavislacky 😀
dnes tu nie je nikto? 😀

lasenka
autor
26. jan 2007

ahoj mimi 🙂
samozrejme ze tu cvalam 😉 ako sa mas?

mimi109
26. jan 2007

ahoj lasenka mam sa fajn, akurat som nakrmila malu a ulozila som ju spinkat
a co ty?

lasenka
autor
26. jan 2007

moj maly tiez uz lezka v postielke a pocuva Podhradsku a Canakyho 😉
som velmi stastna, ze je vikend... ty si pravdepodobne na MD, vsak?

mimi109
26. jan 2007

ano som na MD a zatial ma to bavi 😀 aj ked pravdupovediac sa niekedy dost nudim, ale len kym nesadnem k PC 😀 😀
tebe uz MD skoncila csak? treba ist zas 😀

lasenka
autor
26. jan 2007

jaaaaaj mimi
nastupila som do prace, ked mal Matusko 10 mesiacov... doteraz to lutujem !!! a budem sa pri dalsom babätku snazit, aby som taku chybu viac nespravila 😉

mimi109
26. jan 2007

uff, si neviem predstvit ze by som isla skor ako po 3 rokoch do roboty, chcem sa malej plne venovat a vynahradit jej to co som ja nemala

mamina nastupila do roboty ked som mala 1r a poviem ti bolo to vselijake ale som tu 😀

a kde si mala Matuska ked si bola v praci?

lasenka
autor
26. jan 2007

rok po mojom nastupe sa o neho starala svokra, kazde rano k nam chodievala... potom som ho dala do skolky... ale do prace som MUSELA nastupit, islo mi o miesto 🙂 teraz studujem, takze ked skoncim skolu a pride dalsie babätko, flek by som mala mat na 99% isty 🙂

mimi109
26. jan 2007

ale sak pocas MD ta zamestnavatel nemoze vyhodit, teda ak som to spravne pochopila

ja som ostala tehu akurat ked som koncila skolu tak som maturovala s bruskom 😀

lasenka
autor
26. jan 2007

nie nemoze, ale dovtedy som ucila na statnej skole, ktora koncila svoju existenciu, to znamena, dostala som vypoved... skola zmenila nazov na Cirkevnu ZS a bolo nutne absolvovat pohovor... keby som na ten pohovor neprisla, bola by som bez prace ☹

mimi109
26. jan 2007

jaj uz chapem ale to je nefer 😠
som zvedava ci sa mi podari najst si daku robotu ked mi skonci MD, alebo spravime malej braceka 😀 😀 😀

lasenka
autor
26. jan 2007

mas pravdu, tiez lutujem, ze sme nezacali snazilkovat hned, ked som nastupila uz do novej prace... teraz studujem a babätko by sme chceli az po skonceni studia... mam pred sebou este jeden rok...

mimi109
26. jan 2007

och ja som rada ze som uz v skole skoncila 😀
ten rok ti rychlo preleti a potom sa mozete vrhnut na snazilkovanie 😉
chodis na VS?

lasenka
autor
26. jan 2007

mam pred sebou vlastne este rok a pol, posledne statnice mam v juni 2008... studujem uz na druhej VS - a poslednej !!!

mimi109
26. jan 2007

aj moj chlop chcel ze az idem na VS ale mna to nelaka ja som taky domaci tzp pekne deticky rodinka a tak
sak ked chce nech ide on dalej do skoly ale tvrdi ze na to nema hlavu a to o sebe mozem povedat ze by ma to nebavilo 🙂