Som závislá na PC. Máte s tým skúsenosť?

lasenka
21. jan 2007

ahojte 🙂
dnes sa mi manzel stazoval, ze vacsiu cast dna travim s vami... Vycital mi, ze odkedy tu chodim, nevymyslam specialitky v kuchyni, na vsetko mu odpoviem "pockaj chvilku"... ma toho plne zubky ☹
poradte mi, prosim, co mam robit 🙂 ja som asi fakt zavisla na konikovi 🙂
teraz je vsetko v poho, lebo manzelik uz spi... tak som v svojom zivle 😉
ako mu mam vysvetlit moju zaviislost? mate s tym nejaku skusenost?
nechem vas stratit 😔

mimi109
31. jan 2007

nie nie taky trapas uz nechcem zazit 😀
inak moj muzik je tiez masovy,moze jest maso nonstop cely tyzden a nepreje sa ho,mne staci maso v nedelu 🙂

lasenka
autor
31. jan 2007

tiez nie som masozravec ako on 😉 takmer kazdu sobotu varim nieco z cesta, lebo cely tyzden papame masko a on stale po tom obede povie, ze to mal ako predjedlo... ide ma vtedy porazit, ale klobasa to isti 😉

mimi109
31. jan 2007

no to poznam 😀 minule som urobila cestoviny s takou mnam omackou a on ked zjedol ze je hladny mi povedal 😠

lasenka
autor
31. jan 2007

malicka ti uz zacina papat nejake kasicky alebo krupicku? moj v tom veku uz zacinal... aj mixovane polievocky lubkal... samozrejme zopar lyziciek

mimi109
31. jan 2007

lubi polievocku mrkvickovu so zemicikom a minule sme skusili aj trosku kuracieho maska,aj kasicku ryzovu lubi len je po nej skor hldna ako po mlieku 😀
tej polievky zo zaciatku len par lyziciek ale teraz uz v pohode spapa pol misky 🙂

lasenka
autor
31. jan 2007

🙂 ano, pamätam si, ze ani mojmu to nestacilo ako hlavne jedlo... stale som davala este mliecko... v tom case som uz nekojila, tak pil umele... mojej kolegyne maly jedol v tom veku uz aj jaternicu 😀 stale sa z neho smejeme, je taky fajnucky 🙂

mimi109
31. jan 2007

no moja segra tiez Kristine da zo vsetkeho skusit len tie kase jej nechce ona lubi maso 😀 na Vianoce jej dala aj trosku vareneho vina skusit 🙂

lasenka
autor
31. jan 2007

vazne? 🙂 mama mi stale vravievala, ze detom treba davat skusat papat vsetko to, co papame my... ked bola ona mala, tak babka nikdy nemala cas mixovat jej papanicko, dokonca nemala ani mixer 😉 papkali vsetko zaradom

mimi109
31. jan 2007

ked mala Kika mesiac tak jej dali aj cokoladu aj ju odfotili aka bola od tej coko umazana

lasenka
autor
31. jan 2007

🙂 moj maly od malicka zboznoval Pribinaciky... ladoval to ako keby nikdy nejedol...a vzdy ho aj dost zasytili

mimi109
31. jan 2007

ja sa jej to ale bojim dat aby nemala neskor dake problemy 😨

lasenka
autor
31. jan 2007

problemy? nepocula som o tom nic zle... aj moja sestre davala Sofinke Pribinacika uz od 5 mesiacov

mimi109
31. jan 2007

ked som kdesi cula ci citala ze mliecne vyrobky by sa nemali davat detom skor ako v 1r

stale neviem co chlapovi na veceru urobit,asi bude hladny 😀

lasenka
autor
31. jan 2007

😀
idem pozriet noviny, nech viem, co je nove vo svete... len to pocasie mi uz zacina liezt na nervy 😠

mimi109
31. jan 2007

no mi cosi hovor o tom pocasi,tak zatial pa ja pojdem o 8 kukat Susedov 😀

lasenka
autor
31. jan 2007

Susedia su fakt dobri 😀 len skoda, ze to zas opakuju, ale vo februari maju vyjst nove casti, tak sa uz tesime 🙂 pa

mimi109
3. feb 2007

kuk 🙂

lasenka
autor
3. feb 2007

kamoska z Nitry mi dnes volala, ze tam maju krasne pocasie, vsetko bez snehu... nevadi mi, ze je sneh, ale nech to mrzne... ked sa to topi, je velka clapkanica

mimi109
3. feb 2007

to teda hej som musela ist vo stvrtok na postu aj s malu a kym sme tam dosli sme 6x zapadli s kocikom,cestou nazad som to prestala ratat

co si porabala? ja som piekla sisky co muzickovi slubujem uz vyse tyzdna 😀

lasenka
autor
3. feb 2007

mnaaaaam... my sme boli trosku sa posankovat u nasich - maju mensi kopec na zahrade a potom som varila halusky s kapustou 🙂

mimi109
3. feb 2007

mnam take lubim
ja som tiez dnes robila na obed halusky ale bryndzove
a kde vlastne byvas?

lasenka
autor
3. feb 2007

Snina... daleko dalekooooo

mimi109
3. feb 2007

tak to teda hej
a synator ti uz spinka?moja sa o 8 napapala a spinka 🙂

lasenka
autor
3. feb 2007

nie, len lezi v posteli, muzicek mu cita rozpravku

mimi109
3. feb 2007

fiha dobre to mas zariadene 😉
ja som chcela dnes malej 1x citat ale sme nestihli ☹
odkedy ste zacali Matuskovi citat rozpravky?

lasenka
autor
3. feb 2007

citala som mu uz davno, este bol v brusku 🙂 vlastne ani necitala, len rozpravala a tiez spievala 😉

mimi109
3. feb 2007

jaj tak mam riadne zameskane,sak ak sa v buducnosti zadari druhe babo to bude pocuvat rozpravky uz v brusku ked budem citat Marianke 😵

lasenka
autor
3. feb 2007

tak tak 😀
a kedy zacinate snazilkovat?

mimi109
3. feb 2007

hihi to ma este cas mala ma len 5 mesiacov tak sa jej chcem plne venovat 🙂

a ty kedy chystas Matuskovi sestricku? 😉

lasenka
autor
3. feb 2007

ked skoncim skolu, t.j. buduci rok niekedy v maji-juni 😉