Starší muž

anna883
16. aug 2020

Ahojte, je tu niekto, kto má staršieho frajera, manžela a podobne? Spoznala som sa s jedným chalanom. On ma 29 rokov, ja mám 20, pomaly 21. Rozumieme si vo vsetkom, takyto typ muža v dnešnej dobe je vynimkou. Len je v Tom ten problém, že by chcel aj so mnou vzťah, len on si to nevie predstaviť, kvôli tomu vekovému rozdielu. Čo podľa mňa nie je veľa tých 9 rokov. Myslíte si, že je dobré to risknúť a pustiť sa do takého vzťahu alebo to radšej nechať tak?

h_petra
16. aug 2020

O devat rokov starsi je "starsi muz"? 😁 moj manzel je odo mna o 15 rokov starsi 😉

hradnapani
16. aug 2020

ved toto uz v podstate ani nie je rozdiel. Tam bude podla mna iny problem.

vilma7
16. aug 2020

Tak určite záleží od toho, čo v najbližších rokoch od života očakávate. A o 4 roky by nemal 4 ročné dieťa,lebo najskôr by musel mať partnerku, spoznať ju... atď, možno by v 33 ešte nebol ani len otcom. Skúsiť môžte, keď neskusite nebudete vedieť. Rozísť sa potom v dobrom nie je predsa nič zlé.

simuskaaa123
16. aug 2020

@anna883 ja mám 21 a môj frajer pred týždňom oslávil 33 🙂 ja som spokojná vo všetkých smeroch 🙂 mam aj dieťa z predošlého vzťahu a ľúbia sa aj oni 🙂

danieli
16. aug 2020

Mala som tak ako ty ked som stretla mojho muza, mal rovnako ako tvoj nadejny priatel, dokoncila som si vysku, zobrali sme sa a ked som mala oslavila 25 cakali sme prveho drobca, uz mame dvoch, vek nie je dolezity, sme spolu 14 rokov

kiwi3
16. aug 2020

ja si myslim, ze dost fantazirujes. "by chcel aj so mnou vzťah, len on si to nevie predstaviť" ked si to nevie predstavit, znamena to, ze nechce a nie je co dalej riesit

1gabriela13
16. aug 2020

@anna883 medzi mnou a mužom je 11 rokov. Spoznali sme sa keď som ja mala 24. Všetko klape az nato, že za "mlada" sme chodili spolu cvičiť a teraz chodím už len sama.

0silvia0
17. aug 2020

@1gabriela13 uplne presne ako u nas, este s tym cvicenim🤭 aj svekovym rozdieom. Len my sme sa zoznamili, ked som mala 25

janickacrazy
17. aug 2020

@anna883 no možno len nechce vážny vzťah s tebou, tak ma také pochybovacne reči, keby ťa ozaj chcel, tak mu určite nebude vadiť tvoj vek, tomu ver

anna883
autor
22. aug 2020

@janickacrazy hm asi máš pravdu 🙂
Celé to skončilo, takže som sama znova.
Takže asi je jedno koľko má chlap rokov, po mojich skúsenostiach zisťujem, že nikdy nebudem mať vzťah.

gelifil
22. aug 2020

@anna883 mas 20!!!

anna883
autor
22. aug 2020

@gelifil áno mám len 20, ale dnešný svet je hnusný a chlapi ešte viac, takže nečakám, že nejaký normálny ešte existuje,.. takže je lepšie zostať sama 🙂

gelifil
22. aug 2020

@anna883 neboj, existuje a ked pride spravny cas, najdes ho

hefo
22. aug 2020

@anna883 "nečakám, že nejaký normálny ešte existuje" Ak by to povedala 35-ročná po piatich vzťahoch so zle vybranýni mužmi, tak by som to ešte pochopil. Ale v 20-ke?!?

Napríklad ja som normálny, ba priam úžasný, a viem vymenovať z hlavy aspoň 10 ďalších takých, ale smola je, že sme všetci ženatí (a ešte sme aj "starí", teda ~35)... som si istý, že vo vekovej skupine 20-30 bude tiež veľa takých, len si treba vedieť vhodne vybrať (viac rozumom než "nasledovať svoj smäd").

0silvia0
22. aug 2020

@anna883 robis predcasne uzavery a pravdepodobne si doteraz narazila na nekvalitnych jedincov. Odporucam hladat dalej😉