Stavba domu, dieťa a novorodenec

rebeka25
11. jan 2013

Maminky je tu niektora co ste zacali stavat dom popri alebo tesne pred narodenim prcka a este lepsie ak ste uz jedneho mali? Mam stoho strasny des neviem ci do toho ist..Pomohli by mi vase skusenosti postrehy. Bojim sa toho ze v podstate cely rok bude manzel "mimo" ....

damoska
21. mar 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

ak možem poradit, skuste staviat pomocou stavebnej firmy,neviem ako by ste to sama zvládla....

jana_eyre
21. mar 2018

my sme stavali svojpomocne pred detmi a teda ak mam byt uprimna uz by som do toho vzivote nesla a s dietatom uz vobec nie.. ostarli sme o 10rokov, vidavali akurat v posteli po praci, (my sme ale stavali dvojdom s mojim bratom a svagrom - oni tu druhu polovicu potom predali a nasa polovica nam ostala.. ja som cez vikendy pomahala s detmi sestre, lebo svagor staval s nami) a bolo to dost blbe obdobie..

radsej by som kupila mensi postaveny dom ak by som to musela riesit este raz..

prve dieta inak sme mali ked sme v dome zili 2roky, nemali sme vonku dokoncene nic.. popri detoch sme si dokoncili zadok zahrady uplne sami a takmer bez penazi (aj ked o to viac som na nasu zahradu hrda 😊 ).. tento rok sme chceli aspon nejako skulturnit predok dvora po 8rokoch, ale je to stale priorita cislo 280, skor chceme starsim dokoncit samostatne izby.. pri detoch to ide dost tazko, najma ak vam s nimi nikto nepomoze - ja nemam kam deti dat a tak sme robili vzdy vsetko na etapy s detmi za patami..

spuntikmathiasko
21. mar 2018

@jana_eyre my staviame akurat teraz a mame 3 male deti od 6rokov do 7 mesiacov - ciste psycho, ale nic ine nam neostava.

jana_eyre
21. mar 2018

@spuntikmathiasko no to musi byt naozaj tazke.. mne staci ta zahrada a to uz teraz aspon pomahaju, tak aspon to skulturnenie predku bude pre starsich zabavou, ale ked boli mali tak to bolo na nervy..

cele to stavat aj s detmi, to vas obdivujem a drzim moc palce nech ide co najrychlesie a uspesne..

spuntikmathiasko
21. mar 2018

@jana_eyre dakujeeem.