Ste aktívna v sexe?

zahradkarka
7. máj 2015

Ste aktivna v sexe vy, alebo vas partner? Ja som to nechavala na manzela, ale po mensej kritike som sa zacala viac snazit.

zahradkarka
autor
31. júl 2015

@amadora prepac ak sa ta to dotklo

timea7
31. júl 2015

@zahradkarka a to máš takú silnú potrebu to tu rozoberať? A ešte tú tému šľahnúť do rodinných problémov?

maria1989
31. júl 2015

@zahradkarka ja zas mám najradšej keď mi masíruje ego 😀 😀

timea7
31. júl 2015

@maria1989 mám pocit, že tu si ho masíruje zakladateľka témy.... 😀 😀 😀 😀

zahradkarka
autor
31. júl 2015

kazda sme ina, ale radsej sa stiahnem aby som vas nedrazdila

timea7
31. júl 2015

@zahradkarka mňa teda nedráždiš, ja som normálne orientovaná 😀 😀 😀 😀 😀 , čiže mám partnera a som za to, že v intímnom živote je super všetko, čo vyhovuje obom, páči sa im to, obohacuje to ich život, iba som nepochopila, prečo by som mala detaily riešiť s neznámymi ženami na MK, ja ich neriešim ani s najlepšou kamarátkou, je hádam lepšie, krajšie a zaujímavejšie s partnerom, či?

kiki68
31. júl 2015

asi ze aktivna,co tam mam lezat ako drevo? muz neni nekrofil,takze rad pohybujuce sa objekty v posteli 😀

tortelinka
31. júl 2015

ja nechápem, že niekomu nevadí rozoberať s cudzími ľuďmi, to keby sa vás niekto opýtal to isté cestou v autobuse, tak sa rovnako bavíte? 😕

ivkadracova
31. júl 2015

@tortelinka v pohode ; ) ked je to na to ten spravny clovek..

cmulinko
1. aug 2015

@zahradkarka kolko rokov ste vy spolu,ze nieco take je pre vas novinka? ja teda neviem ale mne pripada ako by si mala 16 rokov a akurat spoznavas tajomstva sladkeho neznama 😀 ,ktore len teraz zacinas skumat a objavovat ako Indiana Jones v kralovstve kristalovej lebky 😀 😀 😀

zuzulos1
6. aug 2015

ale no tak, baby... nie je tato stranka aj na chvalenie sa? Kazdy sa tu niecim chvali, stazuje, riesi, tesi sa... zakladatelka sa mozno trolinku chcela anonymne pochvalit, ze ma kvalitny zivot aj po tejto stranke, nie len po tej materskej, rodinnej atd atd.... ;)