Štyria v jednej izbe. Ako to zvládate?

zlatucka
29. feb 2008

Bývate u rodičov,máte iba jednu izbu a ste štyria?ako to zvládate?psychicky,fyzicky?máte u vás v izbe aj postielku pre najmenšie dieťatko?alebo ako vlastne žijete?je to vôbec normálne reálne byť 4 v jednej izbe?

zuzkaanicka
14. dec 2013

@laurital 😅

laurital
14. dec 2013

@zuzkaanicka Původně jsem chtěla napsat, že porodem sežraly šalamounovo h..o, ale to už je přece jen drsné 😀

zuzkaanicka
14. dec 2013

@laurital 😅 staci vsetku mudrost sveta, to znie vznesenejsie 😅 ... prave kvoli tymto mudrym som dost nerada aj na detske ihriska chodila, resp. som tam bola mozno za blbca, ze som sa nepripajala do debat o kakani, papani a podobnych fyziologickych potrebach 😅 ... a uplne ma vzdy sokovali otazky typu, ze kolko mame zubov, kolko vazime-som narychlo nevedela, ci scitat moje a dcerine zuby a hmotnosti, alebo co vlastne 😅

laurital
14. dec 2013

@zuzkaanicka Já jsem tohle také moc neřešila a holky vyrostly, spoustu věcí jsem dělala intuitivně, občas jsem si dala poradit od babiček...nevím, kolik holky kdy vážily a kdy jim vyrostl který zub, ale to ze mě snad nedělá špatnou matku.Holkám se věnuji, snažím se, aby měly stále nové zážitky, podměty a bylo nám všem spolu fajn a byli jsme spolu jako rodina rádi i doma u karet nebo puzzlů.

zuzkaanicka
14. dec 2013

@laurital tak ja som si pri starsej aj zacala zapisovat (mam odlozeny kalendar a su v nom "vysledky" z poradne a asi aj prvy zub), ale potom som dost rychlo s tym aj prestala ... su dolezitejsie veci, ako taketo "fakty" ... viem, ze som sa s nimi vela hrala (a aj sa hravam) a to je isto dolezitejsie, ako keby som si pamatala datum prerezania prveho zubu 😉

laurital
14. dec 2013

@zuzkaanicka Já to samozřejmě napsané mám taky, jen to holt nedávám z hlavy 🙂

zuzkaanicka
14. dec 2013

@laurital ja v tej hlave nosim toho dost, nemusim aj datumy 😅

patkaza
3. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

boli sme tak chvíľku .. a manžel bol z toho na nervy makal ako blázon aby zarobil nejaké peniaze a mohli sme isť do svojho 🙂 .. ale dá sa to zvládnuť http://akoapreco.com/ako-zariadit-detsku-izbu/

susanka7
3. nov 2015

njhmjnm jnhnghn.hn b

susanka7
3. nov 2015

mbvbg