Švagriná je urazená, lebo som sa jej nezastala

31. júl 2023

Ahojte potrebujem poznat vase nazory na jednu situaciu ktora sa stala v sobotu. S mojou svagrinou s ktorou byvame v jednom meste sme sa v sobotu rano stretli nahodou pred Billou ktora je nedaleko mojho bydliska. Hned ako sme vosli svagrina sa zacala rozculovat ze zase tam niesu nikde nakupne kosiky, ze su zase pri pokladniach a ked sa chce clovek k nim dostat musi vojst dovnutra obist cely obchod zobrat kosik a zas cez vchod vojst--mne osobne to nijak nevadilo ale svagrina..neviem preco asi nemala svoj den sa nad tym zacala brutalne rozculovat ze za kazdym ked tam vojde sa jej toto stane..akoby tie predavacky nemohli tie kosiky dat pekne ku vchodu ze si ich zakaznik rovno zoberie. Vosli sme teda dnu ze si ideme zobrat kosiky hned tam ale pri ovoci zelenine bola predavacka ktora dokladala tovar a svagrina na nu spustila taky krik ze sa vsetci ludia tam otacali ze co sa deje. Ze to nieje normalne ze za kazdym co tam pride si musi ist cez cely obchod pre kosik, ze od coho su tam oni ako predavacky, za co su platene- Predavacka sa najskor ospravedlnila ale ked videla ze u svagrinej to nema nejaku váhu a pokracuje dalej tak zacala uz tiez raznejsie vysvtelovat ze maju milion inych povinnosti a toto naozaj nestiha sledovat..a ze nik sa im doteraz na toto nestazoval, na to sa svagrina na mna otocila ze aby som povedala ze aj mne to vadi ..ja som jej povedala ze mne osobne to nejak nevadi a snazila som sa ukludnit situaciu lebo uz to bolo fakt trapne..ze tak si podme zobrat kosiky a nechajme to tak..ked sme potom vysli z obchodu svagrina zas spustila na mna ze som sa jej mohla zastat..ze ona dobre vie ze aj mne to vadi lebo som sa kedysi--pred 100 rokmi na to aj ja stazovala ze ake su tam predavacky a podobne ze si nerobia svoju robotu..( co nieeje pravda ja som sa stazovala len raz a to nie priamo predavacke ale svagrinej ze som si chcela nabrat zeleninu a nebolo nikde ani jedneho sačku)..a ze teraz som ju v tom nechala samu a nezastala som sa jej..a zobrala to odomna ako podraz ze som sa jej nezastala..chapete to?

hladamematku
1. aug 2023

neverim, ze toto bol jediny vylev...neverim, to uz bolo nadmieru, na to treba povahove crty, disfunkciu v nervovej sustave aby niekto niekoho takto sikanoval a ponizoval, keby si bola uprimna sama k sebe prisla by si na to, ze to nebol jej jediny preslap

ropucha6
1. aug 2023

@beata_k vsak dobre, ze ju zhodila. Aspon vidi, ze sa chovala ako hysterka.

kristinapetronela
2. aug 2023

Och to je riadne tela ...

mirka438
2. aug 2023

Je mi luto predavacky. Velmi. Ked si predstavim, kolko ludi sa vyziape na mna pocas pracovnej doby..za veci, za ktore nemozem...