Svokrovci ma nerešpektujú a chcú, aby sme sa s manželom rozviedli

michaltat
22. apr 2019

Ako by ste sa chovali keby vasho manzela rodicia vas nemali radi a hladali chyby na vas a chceli aby ste sa rozviedli nerespektovali vas ako jeho zenu a brali vas ako handru

dskjhfdlkdjhl
22. apr 2019

@michaltat tam je dolezite, ako sa k tomu stavia manzel-ak si Ta zastane a na ich reci neda, tak treba vydrzat, chovat sa tak, aby si si neskor nic nemusela vycitat a proste dufat, ze raz pochopia, ze si ich syn vybral dobre. Mozno Ti niekto poradi, aby si im poriadne vynadala-z mojho pohladu-uz starsej generacie-kazda hadka vyprovokuje dalsiu a nikdy to potom neskonci, ale nemusi kazdy tento nazor zdielat. Ak si ta vsak manzel nezastane a da na ich reci, tak tam nie je problem so svokrovcami, ale s manzelom-to musis riesit s nim.

janinah
22. apr 2019

Záleží od postoja tvojho manžela,aj on sa chce rozviesť? aj on ťa má za handru? ak nie,tak je to ok ...svokrovcov rešpektuj,milovať ich nemusíš,kontakty obmedziť na minimum ,hlúpe reči ignorovať a nijako nereagovať.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zooeynka
22. apr 2019

@michaltat byvas u svokrovcov? To by vela vysvetlovalo....

deti95060810
22. apr 2019

ak spolu so svokrovcami nebývate tak jednoducho obmedziť návštevy na minimum... ak bývate spolu tak sa radšej od svokrovcov odsťahovať....
a samozrejme ešte je aj veľmi dôležité aký postoj ku tomu všetkému zaujíma mm...

michaltat
autor
22. apr 2019

@zooeynka nebyvam .Jeho sestra povedala mne ze moju mamu v pi..atd.

zooeynka
22. apr 2019

@michaltat co im na tebe prekaza? Ake maju argumenty proti tebe?

dskjhfdlkdjhl
22. apr 2019

@michaltat stale nevieme, ako sa k tomu stavia Tvoj manzel.

michaltat
autor
22. apr 2019

@dskjhfdlkdjhl ked som s nim tak ma zastava akonahle je s nimi.tak ani slovo nepovie im psychicky ma tym nicia

janinah
22. apr 2019

@michaltat jeho sestra ťa absolutne nemusí zaujímať....keby tak niekto toto povedal o mojej mame,tak pre mňa prestáva existovať...

janinah
22. apr 2019

Typický chlap,nepôjde ani proti jednej strane....tak sa zariaď po svojom....kontakty minimálne,návštevy raz do roka,...a vypustiť ich z hlavy.Ak to nejde,tak to nejde....ži si svoj život so svojou rodinou....manžel a deti nech tam chodia,ty si za ten čas doma poupratuj alebo relaxuj.

zooeynka
22. apr 2019

Mozno ma jeho rodina pravdu, mozno si leniva, neporiadna, neuvaris, nepracujes, nechavas sa vydrziavat ich syncekom, mozno si neprijemna, vulgarna, narocna...co my vieme. Nejaky argument proti tebe asi maju co im vadi. Otazka je, preco ta to ma trapit...nemusis mat s kazdym ukazkovy vztah, nestretavaj sa s nimi, buduj si pekny vztah s muzom.

evkamotka
22. apr 2019

Prerusila by som s nimi kontakt

deti95060810
22. apr 2019

@michaltat s mm sestrou sa prestaň stretávať, chudera možno ani nevie čo rozpráva.... normálny človek niečo takéto nepovie aj keby bol dôvod neviem aký....

evkamotka
22. apr 2019

@michaltat preco sa stretavas s jeho sestrou pri takychto vyjadreniach? Aby si si ich vypocula viac?

michaltat
autor
22. apr 2019

@evkamotka boli sviatky dotrepala sa v sobotu poobede podotykam nema deti 40 rokov

dskjhfdlkdjhl
22. apr 2019

@michaltat prepac, ale to, ze nema v 40-tke deti, to snad este nie je nic take hrozne. Nemusi mat kazda zena. To, ako sa vyjaruje o Tvojej matke, to uz je ina kava, ale celkom by ma zaujimalo, ako k takemu vyjadreniu doslo, tipujem, ze to nebola uplne kludna debata-to ju samozrejme neospravedlnuje, ale zrejme ste si obe povedali nieco "prijemne", takze toto bude len jedna z mnohych hadok-zrejme u vas typickych. Mne z toho vychadza, ze ju rada nemas, tak by som obmedzila stretavanie na nutne minimum a stretavala by som sa s ludmi, ktorych rada mam. Ak Ta bude ohovarat, tak to je jej ostuda, nie Tvoja. Len mne to pripada tak, ze ste na tom s tym ohovaranim rovnako-mozno sa mylim a Ty o nej vsade len dobre rozpravas😉

michaltat
autor
22. apr 2019

@dskjhfdlkdjhl Ja som nikdy nezacala so vsetkymi bola pohadana aj zo svagrom .Isla som tam kvoli detom

mamkababkajanka
22. apr 2019
deti95060810
22. apr 2019

@mamkababkajanka manžel...

stanzi
22. apr 2019

@michaltat Na to, aby sme ti tu aj nieco realne poradili, treba napisat viac...co proti tebe svokrovci maju, ake chyby na tebe hladaju? Ako sa k tebe spravaju v pritomnosti manzela, dobre ci ani vtedy nie?

michaltat
autor
22. apr 2019

@stanzi Odkedy sme manzelia zacali 9 rokov to trva .Hlavne hladaju chyby na detoch na mne ja vzdy za vsetko mozem . Atd spravaju sa aj ked je tam muz

mamkababkajanka
22. apr 2019

@deti95060810 môj manžel

michaltat
autor
23. apr 2019

@veronika4495 Nakoniec sa mi aj vlastny muz otocil chrbtom zomrela mi babka v noci som mu volala a on ze co cakam takto sa chovat nebudem k jeho rodine

cacianka
23. apr 2019

lezie to z teba ako z chlpatej deky, neviem nič konkrétne, tak ani poradiť sa dobre nedá.

iwka_77
23. apr 2019

@michaltat tak musíš si ujasniť čo toto pre teba znamená. Keby sa niečo takéto stalo a muž sa mi otočí chrbtom, že nestojí pri mne, tak pre mňa by to bol podraz, ale to je môj pohľad no :/

dskjhfdlkdjhl
23. apr 2019

@michaltat tak bud je Tvoj muz ako clovek nic moc (kedze Ta nepodrzi v takejto chvili), alebo je Tvoje spravanie voci jeho rodine take neunosne, ze si uz prekrocila vsetky medze a potom sa mu nikto nebude divit, ked toho bude mat plne zuby-ako to naozaj je, vies len Ty, my sa tu mozeme len dohadovat. Otazka je, ci si vies priznat, ako to v skutocnosti je.

michaltat
autor
23. apr 2019

@dskjhfdlkdjhl Vcera svokor vravi synovi ze preco nepolievas co ti mater zakazala

cacianka
24. apr 2019

melieš si len svoje , nereaguješ na otázky, nenapísala si v podstate nič súhrnné, tak ti nieto ako poradiť.
končím