Tí, ktorí žijete v dome - ako často chodíte na výlety?

20. máj 2022

Ahojte. Chodíte aspoň 1-2x za mesiac na výlety s malými deťmi aj keď bývate v dome?
Nemyslím výlet ako prechádzka po okolí, ihrisko či nákupy.
Žijeme na dedine, financie máme ale skôr čas a chuť nám chýba s malými deťmi. Radšej ideme na týždeň na dovolenku či predĺžený víkend a tam sa vyšantia, na dvore sme stále, prechádzky so psami denne.
Ako to máte vy? V bytovke je samozrejme že tam je viac času, menej roboty a viac výletov .

sidicek
21. máj 2022

Myslím, že väčšina ľudí z domu funguje ako vy. Okolo domu sa nezastavís. To bol aj jeden z dôvodov, prečo sme volili byt. Robota prakticky žiadna, a keď je pekne aspoň nás to ťahá von, spoznávať iné miesta, celodenné výlety a pod.. A keď sa unavení, ci neskoro vrátime, žiaden stres, čo sme mali porobiť v záhrade. Sadneme s knihou/vínom na terasu a oddychujeme.

mrva
23. máj 2022

my mame dom, druhy prave dostavujeme, mame 5 deti, zahrada a pod. Klasika. Vyletujeme rodinne takmer kazdu nedelu. Cez tyzden klasicke prevadzkove cinnosti, v sobotu okolo domu a v nedelu nerobime nic, iba vyletujeme a niekedy (ozaj vynimocne) lenosime doma.
Plus ja s malymi, ktori su este doma stale (1 a 3 roky), tak vylety sama cca 1-2x pocas tyzdna. Inak len okolo domu a prechadzky po okoli. Cez prazdniny berieme vsetky detska. Pobehame vlakom ozaj cele SVK. Jeden tyzden v BA, druhy v KE. U nas sa vlaky zadarmo vyuzivaju na 250% 😁 Ale mame radi aj byt doma, resp. uz na novom dome, kde sa budeme ompar tyzdnov stahovat. Dom mame postaveny na okraji lesa pri potoku, tam maju tolko zabavy, ze by sme ani nemuseli chodit nikam. Ale ja som ta, ktora potrebuje zmenu a kulturne zit 😁 Doma by ma slahlo.

kamatopo
28. máj 2022

My skôr tie pobyty aspoň 4 x do roka a jednu dlhšiu dovolenku. Inak nám stačí bazén v lete na dvore a v zime sankovacka pri dome na kopci.

banalu
28. máj 2022

Chodime skoro kazdy vikend ked je pekne v lete. Skor v nedelu ako v sobotu. Niekedy maly vylet, niekedy velky 😉 dost sme turistikovali, pred babom.. teraz skor spoznavame ine mesta ci "vyhliadky".