Tiahne ma to k ex priateľovi

neista008
24. sep 2015

Ahojte. Takýchto tém je tu asi viac, no potrebujem sa niekomu so svojim vnútorným problémom zveriť. Som zmätená a nechcem urobiť nič, čím by som ublížila niekomu inému. Mám priateľa už 6 rok a máme spolu 2 ročného syna. V podstate som s ním šťastná. Je dobrý otec, vie sa postarať aj o syna aj o mňa nie len po finančnej stránke ale aj v iných veciach. Vždy pri mne stojí, takmer všetko riešime spolu. Trávime spolu aj voľné chvíle. Snaží sa mne aj synovi vždy vyhovieť. No jednoducho nemôžem na neho povedať ani krivého slova,aj keď začiatky boli medzi nami nie príliš jednoduché.Nakoľko sme sa nedávno presťahovali do iného mesta, nemám ešte veľa známych s ktorými by som trávila nejaky čas. V poslednej dobe som nadviazala opäť kontakt so svojim bývalým priateľom. Nerozišli sme sa v zlom. Sme stále dobrí kamaráti. Len mám pocit, že sa mi to začalo nejak podvedome vymykať z podkontroly. Stále na neho myslím a začalo ma to k nemu viac a viac tiahnuť. Je to obojstranné. No každý sme v inom meste, takže osobný kontakt nemáme. Čo je asi aj dobré. Nerada by som ublížila synovi. Viem, že svojho otca miluje a veľmi by mu chybal. Neviem ako by to zobral. No neviem čo mám urobiť. Neviem, či náhodou nepramení tento môj postoj k priateľovi aj z jeho nevery. Odpustila som mu, no neviem zabudnúť...

anastacia321
27. sep 2015

@neista008 nerob to drz si svojho muza ...

apb
27. sep 2015

@neista008 "Len dúfam, že sa nebude už ex snažiť skontaktovať". Si svojpravna zena, nic ti nebrani, aby si vsetky komunikacie odstrihla a zablokovala ho

dilino
27. sep 2015

@sue presne suhlasim plne s tebou je jej dobre tak ako je a pokuša osud piše že je dobry, vie sa postarať ,a množstvo inych veci a na druhej strane chceš isť za byvalim no to teda nevieš čo chceš preto SUE ja s tebou plne suhlasim

evagertrudlucas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz