Tichá domácnosť

danulka2
19. jún 2008

ked ste ju mali, tak koli comu a ako dlho vam trvala najdlhsie?

lea1234
14. nov 2009

s tymi svokrami je to zaujimave ako dokazu nicit manzelstvo svojim synom...aj ja mam xantipu. a ticha domacnost trva aj 3 dni i ked sa vravi ze nad hnevom by nemalo slnko zapadnut... nejde to. Mo muz je tvrdohlavy despoticky a vzdy to musim by ja kto sa prvy ozve

lea1234
14. nov 2009

pastuska, ty si podarena... v juli rodis a uz to vies? ved si asi len v prvom mesiaci..

laurinkadanielka
14. nov 2009

baby aj ja sa k vam pridavam my mame tichu domacnost tieš tak 3 dni ja dlho nevydržim a vetšinou kvoli malej muž je taky nervozny no nevie čo je s nim a teraz dokonca sa nebavim so svokrou tak ma vytočila len poučuje ale som sa s nou povadila až my bolo zle dufam že da pokoj

marianka79
14. nov 2009

2 mesiace
😀

kristina25
14. nov 2009

no mas s manzelom dva mesiace tichu domacnost alebo so svokrou?

laurinkadanielka
14. nov 2009

so svokrou neviem ako dlho ale nech my da pokoj

womenne
15. nov 2009

Ahojte tak čitam čo som pred rokom pisala a musim napisat čo nove 🙂 po vianociach sme sa prestahvali a naš vztah je ako na začiatku sem tam nejaka drobna hadka ale to k vztahu patri.Manžel je s nami každy den,každy vikend a je to užasne 😵 Tichu domacnost sme nemali wow riadne dlho 🙂 Je fakt dobre že sme od rodin daleko a mame svoj vlastny život,ajked niekto potrebuje pomoc sme daleko takže nevolaju 😝

tatolu
15. nov 2009

wom super 😉

Ja ani neviem, čo je tichá domácnosť. Teda mm aj tak veľa nenarozpráva, takže nepoznám ani tú druhú stránku, čo mi niekedy strašne chýba 🙂

macka01
15. nov 2009

hoci sme s manželom spolu takmer 12 rokov,nemame ticho v domácnosti nikdy.KLOP,KLOP,KLOP.Sme obaja za to,aby sa každy aj najmenší problém predebatoval v kľude.No ale samozrejme,záleží od povahy človeka,či to vie.Ked je niekto výbušný,ťažko čakať kľudnú debatu,tak sa nikomu nedivím,ak to rieši tichou domácnosťou.