Tichá domácnosť

danulka2
19. jún 2008

ked ste ju mali, tak koli comu a ako dlho vam trvala najdlhsie?

mysti
19. jún 2008

ahoj danulka, my sme zatial este nemali nejaku vaznejsiu krizu a to sme spolu 9 rokov, ale asi najdlhsie to bolo pred 2 mesiacmi, ale trvalo to len tri dni a bolo to ako vzdy-za uplnu kravinu ktora sa netykala ani jedneho z nas...vacsina takychto nasich "vymen nazorov" je pre inych ludi. Hadali sme sa koli manzelovmu bratovi a svagrinej...ja som nesuhlasila s jednym ich nazorom a bol ohen na streche...priznavam vsak, ze som reagovala dost nevhodne... 😠

jesika26
19. jún 2008

ahoj danulka, síce nie sme zobratí, žijeme spolu tri roky, ale tichu domácnost sme mali najdlhšie asi 2-3 dni, vždy niekto došiel za tým druhým

maso
19. jún 2008

my nemavame tichu domacnost ... nastastie ... ked, tak diskutujeme, alebo sa pohadame, ale vzdy to konci nejakym zaverom, ze jeden uzna pravdu toho druheho alebo urobime kompromis a teda tichu domacnost nemame ... 🙂

cuchre
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaduska
19. jún 2008

u nás tichá domácnosť nehrozí, lebo môj manžel je nehádavý a nezdúvajúci sa typ 😀

gucz
19. jún 2008

jaduska aj ja mám doma takého, niekedy mu aj niečo vytknem a on mi na to povie že dobre

jaduska
19. jún 2008

ty gucz, nemáme toho istého náhodou?

gucz
19. jún 2008

Volá sa ten tvoj Peter?
ja som sa s mojim povadila len raz, asi 2 roky dozadu, treskol dverami a odišiel sa prejsť. Odvtedy sme sa nehádali ani raz, aj keď dobrá hádka by občas asi aj bodla

jaduska
19. jún 2008

nie, môj nie je Peter 😀 Ale ten môj ma tým svojím kľudom vytáča ešte viac. Ale už sa pomaly krotím a snažím sa viac diskutovať ako kričať 😉

gucz
19. jún 2008

no ja tiež nekričím, lebo to nemá význam, s ním to asi nehne,nemám vyskúšané, na chlapa musíš ísť ako na decko. Ja keď niečo chcem aby spravil, kúpil a podobne, najprv ho musím presvedčiť, že to bol jeho (skvelý) nápad.

frogy22
19. jún 2008

my mame tichu domacnost vzdy len pre jednu a tu istu vec a to je "svokra" - ale k tejto teme je tu uz vela popisane 😉 . Zo zaciatku to bolo len par hodin ale teraz mavame tichu domacnost aj 2-3 dni. Mrzi ma to ze sa hadame pre takuto vec lebo inak sa vieme vo vsetkom dohodnut aj si dobre rozumieme - len akosi tuto jednu temu nemozme preklenut. 😎 .

lenadka
20. jún 2008

u nas vzdy tiez byvaju temou na hadku č. 1 manzelovi rodicia /teda skor otec/ 😠 u nas hadka vyzera tak ze ja rozculene nieco rozpravam, trieskam dverami a ten moj cusi ako pena, to ma naserka este viac a uz sa hnevam aj na neho 😅
tusim najdlhsia ticha bola tyzden...my mame tichu bars kedy, napr. ked chodi na poobedne smeny tak sa cely tyzden nevidime= ani tym padom nerozpravame aj ked pohadany nie sme 😅 tie smeny nie su ktovie co, som rozhodnuta ze zmeni zamestananie 😉

miresta
20. jún 2008

ahojte kočky - tak vidím, že každá sme iná a aj naši manželia či partneri. Ja mám veľmi dobrého manžela, zoznámila som sa s ním asi osem rokov do zadu, pred dvoma aj niečo sme sa zblížili, a pred necelým rokom sme sa vzali, bývame ale spolu už asi rok aj pol. A doteraz bola tichá domácnosť len raz, keď sme mali v práci vianočný večierok a ja som prišla domov až okolo tretej ráno a trochu spoločensky unavená, vtedy so mnou nerozprával pol dňa, ale to bolo najdlhšie, on je suprový, a my to proste nevydržíme sa na seba hnevať. Minulý týždeň som mu zložila telefón, lebo ma nazlostil (vybavujeme pôžičku, a niejaké veci okolo toho) a on bol o 15 minút doma, že čo sa stalo a už sme to rozoberali o 20 minút šiel naspäť do práce a už bolo všetko v poriadku ......................takže takto je to u nás.

zuzkafuny
20. jún 2008

Danulka... no nám sa tichá skončila včera... Trvala dva dni. Ma drahý nasral ako malý pes veĺkého... 😠 😠 😠 !!!
Má nevymáchanú papuľu a dosť to prehnal...!!! A kôli tomuto mávame tichú domácnosť...
Ale inak pohodička pohoda 😀 😀 😀

danulka2
autor
20. jún 2008

zuzkafuny aj nam sa vcera skoncila 😉 😀 ,trvala tyzden a tiez ma riadne vytocil lebo si nedava pozor na usta. Tak som mu vcera povedala, ze bud sa zacne spravat normalne ako manzel a otec alebo to cele nema zmysel a ja nepotrebujem manzela len na papieri. Tak mu to asi dobilo a prisiel odprosit 🙂 . U nas je to vzdy preto, ze si nedava pozor na to co povie a ako to povie 😠 😠 😠 . A ja som presne ako pise cuchre, tiez sa rychlo rozplacem, lebo mi je to luto a tak.

bubba
20. jún 2008

my tiez zatial manzelske krizy nemavame a za 8,5r co sme spolu sme este tichu nemali...on sa totiz nevieeeeeeeeeee(a ani nechce) hadaaaaaat pomoooooooc 😀 vzdy ked mam "premnestruacne stavy"a som precitlivela,tak vie ignorovat krasne moje zmeny nalad 😅 az ma to niekedy vytaca.... 😀

emogeon
20. jún 2008

obcas mame ale vzdy kvoli blbostiam a trvala najviac 10 minut viac to nedokazeme 🙂

zuzkap2
20. jún 2008

Tak my máme tichú domácnosť teraz a trvá už tretí deň ☹ Muž prišiel v stredu z roboty domou a odvtedy sa so mňou nerozpáva a ja dodnes neviem prečo ☹

eva7780
21. jún 2008

zuzkap tak sa ho spytaj 😉 my sa nehadame aj tak to nema vyznam,niekedy ja vravim ze by bolo uz nacase sa povadit aby ma nebolela hlava 😀 😀 😀 tak niekedy taka cvicna hadka

frogy22
21. jún 2008

danulka2 aj ja som drahemu uz povedala skoro presne to co ty ale nevidim ziadny uspech. najprv sa urazil ze co to vravim, potom sekal trosku dobrotu a zas je to rovnake a hadame sa pre jeho rodinku. uz ma to nebavi nakolko on presne vie co mi vadi aj co mi urobili - teda ako sa ku mne spravali a aj sa spravaju a aj napriek tomu ma stale nuti robit to co ja nechcem. momentalne teraz chodi domov k mamicke sam, lebo ja som tam od zaciatku roka nebol pre tehotenstvo a zda sa mi to este horsie ako na zaciatku nasho vztahu. myslim tym ze je viac ovplyvneny mamou sice on mi tvrdi, ze nie ale je to tak. tak som si teraz postavila hlavu a je zle lebo za vsetko mozem ja!!!!! ale dalo sa to cakat. takze nam sa ticha domacnost prave zacina a ako dlho bude trvat? tak to zatial este neviem 😀 ☹

womenne
21. jún 2008

Tak nam sa začne dnes a vobec ju nemienim skončit.Tentokrat to prehnal lebo Nikolasko je chory ma vysoketeploty ktomu ho začalo prehanat sme museli vysadit antibiotika,stale plače a ktomu ešte jedno dieta,vela prace a ja somsnervami v koncoch.sme spolu len 2dni do tyždna a on si zdrhne k svojim rodičom že potrebuju pomoct,a ja snad nie?Som vždy hovorila akeho mam super manžela a teraz najradšej by som odišla keby som mala kde.Sopm na dne každy vikend preplačem. ☹

frogy22
21. jún 2008

womenne tak presne viem o com vravis - aj ja sa tu mozem plazit ale on musi ist pomahat mame lebo to ona potrebuje, nic nezvlada, ma depresie. pritom ona ma doma este dvoch synov ale prave potrebuje mojho muza, tak on sadne do auticka a hura domkov. povie ze pride okolo 19.00 domov a potom vzdy vola ze pride neskor a to je este ten lepsi pripad lebo niekedy volaval ze tam bude aj spat - no ale to bolo skor na zaciatku roku, teraz pride ale neskoro a vsetka vecerna praca zostava na mne okolo maleho.
no a kazdy vecer si vyvolavaju a mna triafa slak lebo sa vyslovene predomnou skryva a minule pockal kym si pojdem lahnut a potom si veselo vyvolaval. mne tvrdi ze to robi preto lebo mi to vadi ale asi to tak nieje lebo ked ho uz raz nacapem, ze vola tak nerozumiem preco ma potrebu ist do druhej izby a ked idem aj tam za nim tak hned zduchne inam.asi ma teda predomou s mamickou nejake tajnosti - tak mi to vychadza. tak som sa na to vykaslala, nech si vyvolava kde chce - mozno ho to raz prestane bavit. aj ja som z toho uplne zufala a neviem co a ako dalej. uz sme mali v urcitych veciach jasno ale tento rok tam chodi skoro kazdy vikend (pritom ja som bola tehotna, teraz mame maleho) a hrozne sa zmenil. a aj tie dve posledne vety su ako usite na mna...............

womenne
21. jún 2008

frogy ked sme sa prestahovalibol tam tiež stale som ho chcela vyhodit tak mi sluboval že tam nebude chodit a teraz zase.boltamminuly vikend aj predminuly a to ide takto už 2mesiace.Asi pojdem s Nikom do nemocnice ale jemu nezavolam nech si je tam kde je teraz,ved on teraz uvidi ake krušne časy mu nastanu.A ešte sa nasere ked od unavy večer zaspim a važeny pan chcel sex no taky prd bude mat a niesex a tentoraz to vydržim,nebudem sa snim bavit.A ja sprostasom mu včera vyprala veci do prace. 😠 Pritom si neuvedomuje že nas jehorodičia vyhodili z domu večer o 21 sme museli šlapat pešo s dvojičkami km k mojimrodičom ani auto nam nedali pritom bolo polovicu naše.Svinske svokry!!!!!!!!!!!!!!!

frogy22
21. jún 2008

womenne tak vidim ze to mame rovnake lebo aj ja som mu povedala, ze ak nechape ze je zenaty a ma uz aj rodinu a nevie to pochopit ani jeho mama ani jeho brat (lebo este aj to mi povedal ze mame narusene rod.vztah lebo on predtym bol kazdy tyzden s bratom - no nato som mu ja len mohla povedat ze teraz je zenaty byva v inom meste tak asi nebude kazdy vikend s nimi. moze na to rovno zabudnut, ze cez vikendy sa bude venovat svojmu konicku a ked jeden vikedn bude mat volny tak rychlo pojdeme k jeho rodine) tak nech sa pobali a ide k nej. No to som mala teda co povedat, skoro tyzden sme sa bavili len cez zuby lebo ja som ho vraj vyhodila z domu - no ale to by vyzeralo trosku inak keby to bolo naozaj tak 😉 . Aj my sme sa podobrili ale teraz je tu zas ten isty problem a aj nasa ticha domacnost.
Pritom este ked sme planovali babo tak som mu dala jasnu podmienku, ze pokial sa mna nebude vediet zastat pred jeho rodinou tak nema vyznam mat babo - lebo potom bude musiet bojovat za svoju rodinu. Jooooooj co mi on vtedy nasluboval a teraz to uz nieje pravda.
Velmi ma to mrzi co sa deje a len verim ze sa mu raz otvoria oci. Este stale dufam. Aj napriek vsetkemu ho mam stale rada ale neviem dokedy budem toho schopna ak sa on k tejto veci nepostavi inak. Ved sem tam sa samozrejme kazdy pohada aj taka ticha domacnost je - ale stale sa to neda vydrzat - ved to je aj na kona vela.

womenne
21. jún 2008

frogy niesu bratia 😀 ?ja ho tiež lubim ale nechcem byt stale sama a s dvojčatami ja fakt nevladzem ajeho pridupana matka to robi napriek.už som s nervami v koncoch.Si predstav ja sedim stale doma-teraz su chory,a minule som chcela ist do solarka a knašim sa dohodnut o bavenie mala som byt preč cca 2.5hodiny,a nemohla som ist.Začal že mam byt snimi že on je stale preč a sme spolu malo.Tak som nešla ja nechodim nikam raz som mala ist do baru s susedkou a nakoniec som nešla lebo hrozne lialo,ale mesiac mi to pripomial že som len CHCELa ist.On sa v praci odreaguje večer ma klid može si istdo krčmy a ja nie musim byt stale len s detmi.Možem ist maximalne k susedke na kavu tak na hodinku-ma mal babo ta nechcem otravovat.Som zrela do blazinca ešteže ma deti držia nad hladinou

frogy22
21. jún 2008

to asi niesu ale su to chlapi a rozmyslaju rovnako a tiez aj ich mamicky 😀 😀 . uz som to aj pisala, ze vzdy sa povadime len pre tuto jednu vec, keby aspon pre nieco normalne. 😎 Ale pre hlupost inych si my narusime vztah.a to ma mrzi najviac. lebo keby nebolo tohto tak zatial ani nevieme co je to hadka a TD. 😝

womenne
21. jún 2008

avieš že aj my?no idem nas zbalit pre istotu lebo potom sa budem nahlit a polku zabudnem,dufam ale že to nebudepotrebne a tie hnačky do večera ustupia. ☹

karolinkafe
21. jún 2008

Tak my mozme mat tichu domacnost aj 3-4 dni. Problem je totiz v tom, ze sme obaja veeeeeeelmi tvrdohlavi a najma hrdi, teda ani jeden nechce ist za tym druhym ospravedlnit sa alebo len nadviazat komunikaciu 😅 Vacsinou je to len pre blbosti. Najviac ma stve to, ze ked ma to po 3 dnoch tak stve, ze za nim idem, tak sa tvari, ze nic. Ze on len caka kedy sa ukludnim, tak ma nechava na pokoji 😀

leniciatko
12. nov 2009

najdlhšiu tichú domácnosť sme mali 14 dní a to len preto,lebo nezvládol sestrinu svadbu ešte bol len večer. ja by som vydržala ešte,len bolo treba sa dohadovať ohladom detí... 😢

pastuska
13. nov 2009

Baby, ku svokrám - moji rodičia sa presne takto isto hádali 32 rokov, kým babka pred mesiacom nezomrela...