To děťátko není jeho. Poraďte!

apolenka
13. dec 2007

Ahoj holky, toto téma zakládám, protože bych potřebovala poradit...ještě bych se chtěla úvodem omluvit, ale založila jsem si nový nick, ktery budu používat jen v tomto tématu...Je to kvůli zachování anonymity...Mohla bychse přihlásit pod svým nickem, ale jsem zde poměrně známa, hodně lidí z mého okolí sem nakukuje a tady nejde o mě, ale o mou nejlepší kamarádku, a ráda bych tu anonymitu zachovala kvůli ní..tak se nezlobte.Nedělám si z nikoho legraci, nechci založit kontroverzní téma za účelem pobavení, vyvolání hádek apod...

A ted problémm...z názvu je už asi poznat, o co jde...
Mám nejlepší kamarádku, říkejme ji třeba Jitka, Jitka je šťastně vdaná a ma dvouletou holčičku.Nicméně se objevil problém...Jitka byla před třemi lety na třídním sraze a stalo se to, že otěhotněla....protože se s manželem snažili o dítě, tak nad interupcí nepomyslela, taková věc se nedá utajit, manželovi by to asi nevysvětlila,dítě chtěla, navíc si nebyla jistá, jestli otcem je spolužák nebo manžel...zkrátka se rozhodla, že dě'tátko donosí a bude jej milovat...radila se semnou a já ji podpořila, podpořila v tom, a't mlčí....Ať se pokusí zachovat milující rodinu pro to děťátko...věděla jsem, že Jitčin manžel by nevěru neodpustil...Jitka mě poslechla(já věděla, že to samé si sama vroucně přeje)..a tak Jitka oznámila, že je těhotná, prožili si krásné těhotenství, porod a 2 roky krásné holčičky...
Jenže...Všichni asi znáte kauzu dvou vyměněných děvčátek v ČR..no a manželovi Jitky začal v hlavě šťourat červík pochybností..dcerka totiž není bohužel podobná ani na Jitku, ani na manžela jitky...oba blonďíci..a jejich dcerka je cernovlasý rarášek...jako spolužák Jtky...A červík vrtá a vrtá a pod tlakem medií, která dnes a denně přinášejí nové zprávy o vymeněných holčičkách, chce manžle Jitky podstoupit testy DNA....No, spíš to jen párkrát zmínil...manželství tím samozřjmě trpí, trpí jitka, a já se taky necítím zrovna dobře...
Jitka teď neví, co má dělat...buď si bude stát pořád za svým, že dcerka je manželova a manžela "ukacá", nebo půjde s pravdou ven, i za cenu toho, že je muž opustí..a pořád váhá a váhá a trápí se...Co bytse radily?
Samozřejmě zmíníte, že vůbec nemela nic se spolužákem mít, to vím já, ví to i ona..
Jo a spolužák nic netuší...

pirlenka
15. dec 2007

Teda některé názory fakt stojí za to 😠

K tomu, že se to vůbec stalo, se vyjadřovat nebudu, protože se to už prostě stalo.
Nebýt aféry vyměněných dětí, tak si takhle rodina bude (snad) žít spokojeně. Tatínek bude milovat "svou" dceru, mamince bude možná občas hlodat svědomí, že se spustila v době, kdy se snažili o miminko a dcerka bude mít dva milující rodiče. Chápu Jitku, že se nechtěla svěřit v době, kdy otěhotněla, ale neříkám, že bych to tak udělala taky. Proč ohrozit vztah, když manžel je třeba skutečně otec??? Nevím, jak vážné to se spolužákem bylo, asi to byl fakt jednonoční úlet, který skončil tak rychle, jak začal.
Chápu kamarádku, která stála při Jitce a radila jí, aby zatloukala. Mám někdy opačný názor, než moje kamarádky, ale když vidím, že si to stejně udělají po svém, tak je v tom podpořím! Hezky to vystihuje motto, které tu zmínila myslím Lenkabu 😉 🙂 Nebo by se k ní snad měla obrátit zády a odsoudit jí, jen proto, že má na věc jiný názor?
Díky možnosti udělat testy DNA i za zády manžela, bych asi volila tuhle variantu, než bych to nějak dál řešila 😉 🙂
A když zjistí, že dcerka opravdu není jeho? Těžko říct, nevím, jaký mají vztah, jak při sobě s manželem stojí atd. Byla by to ZKOUŠKA i pro opravdu pevný vztah, navíc být v kůži manžela, tak mě to asi položí. Ne to, že mi byla nevěrná, ale to, že jsem žil ty roky v nevědomosti. Ale co je lepší, že???
Nebudu se v tom dál pitvat, držím palce, ať Jitka zjistí, že dítě je manžela a ať manžel přestane vyhrožovat testy a žijí si dál spokojeně 😵 😵 😵

dendisa
15. dec 2007

lionessce jsem odpověděla do IP, svůj názor tady už jsem vyjádřila. Všem přeju hezké svátky a Jitce, ať to dopadne, jak nejlépe to jde 😉.

zuzkafuny
15. dec 2007

Pirlenka...niekedy aj zatĺkať sa nie veľmi oplatí...
Jedna známa mala pred mnohými rokmi tiež jednorázovy pomer a otehotnela... muž sa to dozvedel od jednej "úžasnej " osoby keď mala malá 15rokov. A odišiel...odišiel tak, že o ňom už pár rokov nikto nič nevie. A mali úžasné manželstvo... aj takto veci končia. Ale to keby sme dopredu vedeli...že?

dara9402
15. dec 2007

Ono je to velmi tazke riesit takuto situaciu. Myslim, ze mu to mala povedat hned ako sa to stalo este pred tym ako zistila ze je tehotna. Mohli sa stat dve veci bud by ju nechal hned alebo by to odpustil a ostal by snou aj napriek riziku ze mohla otehtniet a ze miminko by nemuselo byt jeho. Ale pravdu povediac neviem ako by som sa zachovala ja keby sa mi nieco take stalo.
neviem zalezalo by na okolnostiach, pokial by som ale bola v situacii ako jitka asi by som s priznala. Je fakt ze ja neudrzim pred mojim muzom ani to co som mu kupila na vianoce 🙂

apolenka
autor
15. dec 2007

Denousku, tak jsem tady 😉 Nejsem zadna koza, co si vymysli 😉 Jen jsem cekala na nejake nazory a pak taky dlouho premyslim, co jeste napisu 😔
A ted nemuzu, takze az vecer.Dekuju.

pirlenka
15. dec 2007

Zuzkafuny, no právě 😉

bubuska
15. dec 2007

Ahojte ja budem este off topic, ale zaujala ma diskusia o genetike:
Takze je to takto:

Rodic Rodic Dieta
HH (hnede) HH (hnede) dieta ma vzdy hnede oci
mm (modre ) mm (modre ) dieta ma vzdy modre oci
Hm (hnede s modrym genom) HH (hnede) dieta ma vzdy hnede oci
Hm (hnede s modrym genom) Hm (hnede s modrym genom) je sanca 4:1 ze dieta bude mat modre oci,t.z ze zo styroch deti by 3 boli hnedooke a jedno modrooke

Modre oci moze mat clovek iba vtedy ak sa spoja dva submisivne geny mm.To znamena,ze dvaja hnedooki mozu mat modrooke dieta iba v pripade ze obaja rodicia su nositelia submisivneho genu( stari rodicia boli modrooki )a aj tak je sanca len 1:4. Dvaja modrooki nemozu mat nikdy hnedooke dieta lebo modrooki ludia su nositelmi submisivnych genov mm, to znamena ze nemaju odkial zobrat dominantny hnedooky gen.Pokial ma niekto geneticku informaciu Hm to znamena ze ma oba geny, bude mat hnede oci a moze dufat mozno jedneho dna preda submisivy gen svojmu dietatu.
Takze tolko k ociam, co sa tyka vlasov, tak to neviem a s rasami je to tiez zlozitejsie.

krikri27
15. dec 2007

Ahoj, jen jsem přeletěla letem světem - tady je světic, které moralizují a bičují- já se přidávám na stranu těch, které jsou při Jitce a radí Jitce zatloukat,pokud má na to sílu- ne každý je schopný s tím žít, už to je těžký trest ☹ , testy pokud možno nedělat nebo dělat bez manželova vědomí-pro její klid 😅 a určitě si o ní nemyslím nic špatného-že Vám se to nestane, můžete říct den před smrtí 😎 i to je brzo 😎 a jestli si jste jisté, že ten váš to nastoprocent vezme dobře, nevím 🤐 🤐 😕 😕 dokud to nezažijete, nevíte, to není situace, která je představitelná 😒

A hlavně přeju hodně síly a co nejdřív aspoň relativní klid 😅

haluskacz
15. dec 2007

tak mam takovy pocit, ze nektere "zatloukacky" se tu stavi, jako ze jsou pri Jitce - a ty, co radi, aby sla s pravdou ven, jsou proti ni? Nebo tu zaznel nazor, ze dobra kamaradka radi zatloukat, a jak by radila neco jineho, tak uz to znamena, ze se k ni "otocila zady"... no ja nevim, ale zda se mi to trosku jednostranne. Ja treba ten zatloukaci postoj nechapu, sama bych to tak neresila, ani to nikomu neradila - a kdyz uz bych radila, tak bych rozhodne nezustavala u te jedne osamocene rady, ale snazila bych se podporit, co to da. Aby z toho prave vzeslo dobro, a ne zlo. Samozrejme se neda vsemu zabranit, ale kdybych byla Jitcina kamaradka, patrne bych se snazila delat vic, nez jen davat rady. Treba bych se, pokud by doslo k skutecne krizi, snazila sehnat nekoho, kdo by byl ochoten jim odborne pomoci. Nebo cokoli jineho podle situace. Ale prece "stat pri nekom" neznamena radit mu to, co vypada momentalne jako nejpohodlnejsi reseni, ale zdaleka nemusi do budoucna prinest nic dobreho. Radila bych ji podle sveho nejlepsiho vedomi a svedomi,a ne, ze bych byla proti ni...

apolenka
autor
15. dec 2007

Dobry vecer.Omlouvam se, ze jsem po zalozeni tematu nejakou dobu mlcela, ale chtela jsem nechat prostor pro vyjadreni se..ale byla jsem tu a sledovala "z povzdali" 😔
Chtela bych jeste jednou zduraznit, ze si nedelam legraci, nechci vyvolat rozbroje mezi dvema tabory, ktere se tu evidentne vytvorily 😔

Napred bych chtela nektere veci malinko vic vysvetlit.Takze, Jitka a spoluzak, to byla opravdu jednorazova zkusenost, ktera se nemela stat, nevim, jak presne to tehdy bylo, az jsem byla na sraze taky, ale vim, ze v tom hral obrovskou roli alkohol, prijemna atmosfera a tak...ja jsem nic netusila, az na druhy den se mi kamaradka "priznala", se slzama v ocich, strasne si to vycitala, porad dokola opakovala, jak strrasne je ji to lito a ja ji 100%tne verim, ze z toho uz v tu chvili byla strasne spatna, stydela se za sebe a manzelovi se k nevere chtela priznat!!!A ja ji uz tehdy rekla, at mlci.
Dalsi vec, spoluzak nic o diteti nevi z toho duvodu, ze sam ma zda se fungujici rodinu, kterou si myslim, neni treba rozbijet...Jitka vi, kde spoluzak bydli a byla celou dobu pripravena se s nim spojit, kdyby se nedej boze neco stalo a byl potreba biologicky otec..Ted se samozrejme rozcilite, ze vedet o diteti mu nedala, ale v zaloze jak zachranu ho ma...
dalsi vec, proc manzel jitky zacal pochybovat??Mate pravdu, neco tam prestalo klapat a problemy jdou ruku v ruce...takze hadky jsou castejsi a tim padem i ten cervik pochybnosti, vyvolany medialne rozvirenou vymenou deti...Nicmene si myslim, ze ty jeiich problemy nejsou velike.Zatim to jen pri asi dvou hadkach, pokud se nemylim, zminil, a bylo to ve smyslu, ze kdovi jak to je...

Jeste bych se chtela vyjadrit k sobe, co jsem to za strasnou kamaradku, ktera toto Jitce poradila...ja se za nic nestydim, pro me je nejdulezitejsi jitka, a jeji dcerka, kdyz zamnou prisla , ze je tehotna a ze bohuzel nevi, ani ted zjistit nemuze, kdo je otcem, tak jsem udelala to, ze jsem nam uvarila kafe a placici Jitku jsem vzala do naruce a rekla ji, ze at se stae cokoliv, at se ona rozhodne pro cokoliv, pro jakekoliv reseni, VZDYCKY tu budu pro ni, nikdy ji nic vycitat nebudu a ona se kdykoliv na me muze obratit.Ona neprestane byt mou kamaradkou.....To rozhodnuti MLCET, nebylo okamzite, probiraly jsme ho ze vsech stran a moje doporuceni mlcet bylo uvedeno hlavne proto, ze jsem citila, ze se jitka strasne boji, boji se, ze o manzela kvuli jedne strasne chybe prijde(opravdu by o nej prisla) a ze si vroucne preje, at ji poradim prave tohle...a ja jsem s tim nemela nejmensi problem...klidne se na me sesypte...
neni chvile, kdy jsme s Jitkou spolu, abychom aspon ocima spolecne nepomyslely na to nase spolecne tajemstvi, neni chvile, kdy by se Jitka netrapila a ne jen kvuli sobe, ona se trapi tim, ze strasne zklamala manzela, ze ho straslive podvedla, ze udelala veliky podraz, trapi se ze vsem lze, nikdyx za celou dobu nebyla v pohode, vyzira si to cele tri roky 😔
ted je ve fazi, ze to manzelovi rekne, i za cenu toho, ze o nej prijde..zalezi ji hlavne na tom, aby on "neopustil"jejich dcerku, aby jeho srdce, i po zjisteni, ze by treba nemusela byt jeho, patrilo ji, jako jeho prave dceri....

A na zaver dekuji vsem za nazory..hlavne tem, ktere hned neodsoudily a ktere se snazily poradit..dekuju.

dominica
15. dec 2007

Ahoj, ja sa pridávam tiež k tým, ktoré su pri Jitke, nevravím, že to čo spravila je dobré, ale ani nemienim nikoho odcuzovať.
A nechápem to, že ak niekto vytvorí tému v ktorej chce pomôcť, tak sa sem nahrnie kopa báb ktoré ju len odcudzujú a kecajú o tom ako to mohla spraviť a aké to je nemorálne, ja som tiež raz vytvorila tému a nemiesto radenia ma chceli liečiť, takže táto téma je na to, aby našli ľudia pre ňu vhodné riešenie.
To riešenie nemám, iba si poviem svoj názor, ktorý ju neurazí. Podľa mňa zatĺkať dokiaľ sa dá, také testy DNA nie je lacná záležitosť, manžela to možno prejde a rodinka si bude žiť šťastne naďalej, možno až na Jitkine svedomie, ale s tým musí počítať vzhľadom na to, čo urobila a ako sa rozhodla.

pirlenka
15. dec 2007

Haluskacz, to otočení zády jsi pochopila jinak, než bylo myšleno. Když se na mě kamarádka obrátí s žádostí o radu, co mám v jisté situaci dělat, tak jí nějak poradím. Ale pokud ona řekne, že by si to raději udělala jinak (např. tak, jak se mi vůbec nelíbí), tak na ní nebudu hnusná, neodsoudím jí - pořád budu stát při ní! I proto jsem kamarádka, ne? Psala jsem to kvůli názoru, že Apolenka není dobrá kamarádka, když radí zatloukat.

haluskacz
15. dec 2007

pirlenko,
tak to urcite, to bez debat 🙂

pirlenka
15. dec 2007

Haluskacz 😉 🙂

betka007
15. dec 2007

Apolenka nemoze si dat urobit Jitka anonymne testy? Ved aspon bude vediet, kto je otcom jej dcerky, hm?

haluskacz
15. dec 2007

no s tema testama nevim... stoji to spoustu penez, a kdbych ja nechala tajne udelat DNA testy, tak se to projevi v rozpoctu. Mozna jsou pary, ktere ty finance nijak zvlast neresi, ale proste nam by ty penize chybely.

nenka83
15. dec 2007

pirlenka pytala sa jej aby poradila co ma robit....ja ako kamaratka by som jej poradila aby sa manzelovi priznala...a nech ho necha aby sa rozhodol sam ci jej odpusti alebo nie. a stala by som cely cas pri nej a podporovala ju., pretoze sa to moze stat hocikumu z nas, ze v slabej chvilke partnera podvedie. naozaj by som nikdy nepodporovala kamaratku v takomto klamstve!!! pretoze ak naozaj nie je jeho, tak klame manzela, ktory vychovava jej dcerku ako svoju, klame rodicov svojich, manzelovych a cele okolie.
ja nie som svatica, to urcite nie, ale toto je take klamstvo ze sa vo mne adrenalin dviha.

nenka83
15. dec 2007

no a to co radi betka som urobila este pred tym priznanim, keby vyslo ze je jej tatko mlcala by som ako hrobka a ked nie tak by som sa prinala...

no uz je to otazka financii....

betka007
15. dec 2007

haluskacz ja viem, že je to drahé,ale aj tak ich raz asi nakoniec zaplatia, buď Jitka sama alebo manžel. Ja som len myslela, že by mala aspoň istotu resp. vedela by kto je otec, buď manžel alebo spolužiak. No ale určite im ten vzťah nejako kolíše, keď si je ten manžel neistý a pochybuje.. Asi tam nie je veľká dôvera.. ☹

No a napríklad môj mažel, keď bol maličký, tak bol ako peroxidový blonďak s mierne vlnitými vlasami a neskôr mu zmavli a má hnedé vlasy. Ja som bola sále hnedovlasá, ale dosť dlho si davam na vlasy blond melír a dcérka keď s narodila, tak mala ryšavé vlasy, potom mala hore svetlé a dole vzadu -pri krku- ma hnedé ako my 😀 dalmatinka. Ja si myslím, že to sa všetko stále mení.

ronie
15. dec 2007

Apolenko ahoj, čtu to tu, už sem jednou měla napsanej příspěvek jako reakci na tu ,,strašnou kamarádku"ale nakonec se mi to ani nějak něchtělo odesílat. Naštěstí tu jsou alči, kyri, atd atd, které maj celkem normální tolerantní postoj a naprosto vyjádřili to, co sem chtěla taky říct.

Naprosto tě chápu-já bych totiž kamarádce poradila asi stejně-hlavně pokud si tu situaci představím a vím, že kámoška v té chvíli potřebuje hlavně podporu a ne jít proti ní-to nikdy kamárádka od kamarádky nečeká(teda co já vim a jaký já mám zkušenosti)A rozhodnutí je na ní-je dospělá.

Hodně si tu teď ještě osvětlila..proč ten spolužák nic neví atd..

Já si myslím, že teď by asi bylo nejlepší, kdyby opravdu zjistila dna testem, čí je dcera bez účasti manžela a pak by se to mělo řešit dál. Prostě krok po kroku.Já osobně bych pravdu asi musela říct a možná bych to udělala hned, protože já bych prostě nebyla schopná normálně fungovat a byla bych furt ve stresu.TAkže svým způsobem Jitku obdivuju, že to tak dlouho dokázala vydržet a snaží se udělat vše možné, aby zachovala fugující a spokojenou rodinu.

Mimochodem, kdo tu říká, že jemu se to nikdy stát nemůže..tak já říkám-myslím si, že by sem nevěrná nebyla, ale nikdy neříkej nikdy a pokud jsou okolnosti jaké byly, tak si myslím,že by se to klíďo mohlo stát komukoliv..
😀

Moc jí držím palce a doufám, že se dozvíme jak to dopadne.

betka007
15. dec 2007

A ešte som chcela napísať, že Apolenka, nech si poradila ako si poradila je fajn, že pri Jitke stojíš a si jej oporou. Jitka potrebuje niekoho, komu sa môže zdôveriť a vie, že pri nej stojí.. Jaj, ale je to nepríjemná situácia ☹

krikri27
15. dec 2007

Já si newmyslím, že obelhává babičky a dědečky a nemyslím si, že její manžel není otec dítěte, pokud ta vítězná spermie nebyla jeho 😠 😠 Otec v lidském rozměru je podle mě v první řadě ten, kdo miluje a žije s dítětem!!Uvědomme si, že otec v živočišné říši je pro výchovu většinou nepoužívaný a lidský otec je především produktem rozumu, kultury a citů, nevracejme se na stromy 😎
Moc se bojím, co přiznání Jitky nyní způsobí, když je jejich vztah v krizi ☹ Situace by byla extrémně náročná i pro partnera v harmonicky probíhajícím vztahu, ale v této situaci to spíš, podle mě, nedopadne dobře, pokud se ukáže, že malá není jeho ☹

haluskacz
15. dec 2007

ronie,
tady nekdo rikal, ze by se mu to nemohlo stat? Jsem si toho nevsimla...

nenka83
15. dec 2007

krikri akoze neklame babky a dedkov a manzela? ak to dieta nie jeho tak klame!!! nikdy nevies co prebehne v hlave otca ked sa dozvie ze dieta v skutocnosti nie je jeho! moze sa na nu aj to dieta vykaslat, bohuzial aj taki ludia su! zaleti len od neho ako sa zachova....

ronie dufam ze sa mi to nidky nestane ze by som podviedla svojho manzela....

ale NIKDY keby som otehotnela a nemala by som 100% istotu cije to babo je neklamala by som a priznala by som sa. a som si 100 % ista ze by sa mi to nestalo!!!pretoze viem co robim, a ked mi tu niekto bude tvrdit, ze sa moze stat tak ja potom naozaj neviem, naco su kondomy, tabletky... a ine. ja viem ze tento nazor som nou nik nezdiela....

Krikri ten vztah uz asi bohvieako nefunguje ked manzel chce testy DNA....

haluskacz
15. dec 2007

krikri,
v tom se asi vetsina lidi shodne, ze otec je ten, kdo se o dite stara atd., ale jak sama pises, kdo vi, co to udela, kdyz se jeji manzel dozvi, jak to je. Je jasny, ze tem chlapum proste vetsinou zalezi na tom, jestli ty deti jsou biologicky jejich. A ja to plne chapu, protoze ten chlap to dite nenosi v sobe, vztah k nemu si utvari jinak nez matka a potrebuje nejake to ujisteni, ze v tom diteti ma kus sebe a ze je proste dobrej samec 🙂

k tomu, ze muze byt dobrym otcem i diteti, ktere zplodil nekdo jiny, samozrejme muze dojit, ale bude se s tim muset hodne porvat...

alcatko.j
15. dec 2007

To je furt dokola tady...a ja sem zase lezu, nedam si pokoj a nedam si pokoj....Ronie mi vzala slova z ust, diky 😵

Vadi mi jedna vec, ktera ovsem byla samozrejma...v uvodu Apolenka pise, ze nechce vyvolat bourlive reakce, ze ji nejde o zalozeni kontroverziho tematu a hadky v nem..ctela poradit,chtela poradit, co ma zase ona poradit kamaradce...ja jsem to tak aspon pochopila..tak proc ty vehementni "odsuzovatelky", kterym se adrenalin zveda, ktere nechapou toto "klamstvo" apod, proc maji zase potrebu, jako vzdy, s miliony vikricnikama, se silnyma slovama kazat o moralce?proc proste neporadi, jak je zadano a soudy si nenechaji od cesty?Vim, je to diskuze..vim, mame, mate , na to pravo, ale ja si myslim, ze vubec neni treba soudit, moralizovat, protoze vse podstatne bylo receno v prvnim prispevku, dalsi podstatne veci byly dopovezeny, vec se udala, napravit nejde..jde tu jen o radu, ale misto toho tu vidim jen kupu silackych reci, ze nikdy a v zadnem pripade, a ja ne, a klamstvo atd atd...
Holky, proste jen poradte...

paolin
15. dec 2007

alcatko, asi tak. trochu to vypada, ze je tu spousta dokonalych osubek, ktere nikdy, za zadnych okolnosti nechybovaly. no holky, ruku na srdce... 😔

betka007
15. dec 2007

alcatko ma pravdu, apolenka chcela poradiť ako riešiť situáciu a nie čitať kto si čo myslí o nevere atd...

milie
15. dec 2007

Apolenka!
Je mi velmi luto, že sa Jitka ocitla v takejto zapeklitej situacii. Ja by som si asi dala urobit najprv testy bez ucasti otca (ak to bude mozne)a ak by sa ukazalo, ze otcom nie je manzel, isla by som s pravdou von. I ked neskoro, ale predsa. To klamstvo by vsetkych postupne nicilo. A hlavne Jitku. Uz aj tak dost pyka za svoju chybu a netreba ju este viac odsudzovat. Veci sa teraz zdaju byt neriesitelne, ale netreba hadzat flintu do zita. Vsetko sa casom dajako vyriesi. Mozno nie uplne v jej prospech, mozno pride o manzela (a mozno jej casom odpusti), ale zivot sa tym neskonci a znovu pride nieco pekne.
Apolenka, myslite pozitivnejsie, ved vsetci robime chyby.

nenka83
15. dec 2007

alcatko ale si sa rozpisla, stacilo keby si povedala ze ja ju odsudzujem, ako zbytocne okomentovat moj prispevok v inotajoch.nevadi. ja som jej predsa poradila, aby sa priznala. no vidis asi preto vykricnikujem a dviha sa mi adrenalin lebo tu leziem ako ty a nedam si pokoj...

paolin nie som dokonala, schybila som aj ja velakrat a nie som hnusna, ze by som cloveka nevedela pochopit... ale pre mna je toto neodpustitelne.(nemyslim neveru ako taku, ale to ze vedela ze prichadzaju dvaja otcovua do uvahy( tot moj nazor .a uz kaslem na to.

Dufam ze dievcatko nebude trpiet matkinou chybou nech to dopadne akokolvek.