To děťátko není jeho. Poraďte!

apolenka
13. dec 2007

Ahoj holky, toto téma zakládám, protože bych potřebovala poradit...ještě bych se chtěla úvodem omluvit, ale založila jsem si nový nick, ktery budu používat jen v tomto tématu...Je to kvůli zachování anonymity...Mohla bychse přihlásit pod svým nickem, ale jsem zde poměrně známa, hodně lidí z mého okolí sem nakukuje a tady nejde o mě, ale o mou nejlepší kamarádku, a ráda bych tu anonymitu zachovala kvůli ní..tak se nezlobte.Nedělám si z nikoho legraci, nechci založit kontroverzní téma za účelem pobavení, vyvolání hádek apod...

A ted problémm...z názvu je už asi poznat, o co jde...
Mám nejlepší kamarádku, říkejme ji třeba Jitka, Jitka je šťastně vdaná a ma dvouletou holčičku.Nicméně se objevil problém...Jitka byla před třemi lety na třídním sraze a stalo se to, že otěhotněla....protože se s manželem snažili o dítě, tak nad interupcí nepomyslela, taková věc se nedá utajit, manželovi by to asi nevysvětlila,dítě chtěla, navíc si nebyla jistá, jestli otcem je spolužák nebo manžel...zkrátka se rozhodla, že dě'tátko donosí a bude jej milovat...radila se semnou a já ji podpořila, podpořila v tom, a't mlčí....Ať se pokusí zachovat milující rodinu pro to děťátko...věděla jsem, že Jitčin manžel by nevěru neodpustil...Jitka mě poslechla(já věděla, že to samé si sama vroucně přeje)..a tak Jitka oznámila, že je těhotná, prožili si krásné těhotenství, porod a 2 roky krásné holčičky...
Jenže...Všichni asi znáte kauzu dvou vyměněných děvčátek v ČR..no a manželovi Jitky začal v hlavě šťourat červík pochybností..dcerka totiž není bohužel podobná ani na Jitku, ani na manžela jitky...oba blonďíci..a jejich dcerka je cernovlasý rarášek...jako spolužák Jtky...A červík vrtá a vrtá a pod tlakem medií, která dnes a denně přinášejí nové zprávy o vymeněných holčičkách, chce manžle Jitky podstoupit testy DNA....No, spíš to jen párkrát zmínil...manželství tím samozřjmě trpí, trpí jitka, a já se taky necítím zrovna dobře...
Jitka teď neví, co má dělat...buď si bude stát pořád za svým, že dcerka je manželova a manžela "ukacá", nebo půjde s pravdou ven, i za cenu toho, že je muž opustí..a pořád váhá a váhá a trápí se...Co bytse radily?
Samozřejmě zmíníte, že vůbec nemela nic se spolužákem mít, to vím já, ví to i ona..
Jo a spolužák nic netuší...

mywiel
9. nov 2009

Neviem nechcem urazat, ale toto mi pride naivné si mysliet ze chlap bude tak velkorysy... 😕 🤐

Myslim, ze by bolo 100 krat lepsie sa manzelovi priznat, olutovat celu udalost a zistit, ci o mna stoji a ci mi odpusti a zacneme zivot znova....

Treba to povedat ak je rozhodnuta ho stratit, ale mozno sa tomu aj tak nevyhne a strati ho tak ci tak, skoda ze nevieme ako to dopadlo. 😕

vieraj
10. nov 2009

ako to dopadlo? autorka na nejakej strane pisala,ze chodi pozerat sem pod svojim nickom. snad nam odpovie, ked uvidi, ze mame zaujem.
ja sa vyjadrit neviem k teme, ale som rada,ze nie som v jej kozi.je to kriiiiiž na cely zivot, pocit a hanba, ktorá sa ale neda vratit spat...

kasyma
11. nov 2009

Ahoj taky jsem si to celé přečetla a četla jsem opravdu se zájmem,zajímalo by mne jak to celé dopadlo....
Jinak včera jsem se na to zkoušela ptát manži jakej má na to názor. No a nezklamal mě řekl,že tohle by v životě neodpustil žít celou dobu v takovýhle lži.... 😒 řekl mi jak bych se tvářila já kdyby to bylo opačně a je fakt,že mě tím docela dostal a zaskočil,protože já sama opravdu nevím co bych dělala být to opačně. Žít si pěkně v klídku a najednou se po 2 letech dozvědět,že má někde děcko fakt těžký.

maribell
23. aug 2013

neviem neviem.. podla mna je velmi jednoduche radit aby vysla z pravdou von...ale chcela by som videt kazdu jednu z vas ako sa prizna a strati tym partnera..na druhej strane ale sama nechapem preco sa snazi o dieta s muzom ked pri tom ma sex z inym... ja nehovorim kazdy robi chyby pre to sa na ceruzku dava guma ale naozaj mi to nejde do hlavy ze mam muza ktoreho milujem a snazime sa o babo a nadruhej strane sa vyspim s niekym inym ..na to uz rada neexistuje musi sa sama rozhodnut co spravi ale zase --dieta nemusi byt vzdy iba po rodicoch ..napriklad nas syn ma odstavajuce spicky usi a medzeru medzi zubami po manzelovom otcovi.... a ked to si to manzel vsimol nezacal ma predsa hned upodozrievat ze som spala s jeho otcom ... to nemate v rodine nikoho tmaveho?...

maria1989
24. aug 2013

@maribell téma je z roku 2009 🙂

maribell
24. aug 2013

@maria1989 nevadi :D ..a vieme aspon ako to dopadlo? ..

maria1989
24. aug 2013

to nevieme 😉

martiluca
4. sep 2013

Taktéž by mne zajímalo jak to dopadlo. Nicméně kdybych v takovéto situaci byla já, tak bych to manželovi řekla, jednoznačně. Má právo vědět pravdu. I za cenu toho, že by mne opustil. Nicméně, kdybych měla pochybnost, že čekám dítě s někým jiným než s manželem, tak bych určitě šla na potrat. A hlavně věřím, že mně se to stát nemůže. Nedávno jsem se na třídním srazu trochu opila a bývalý přítel se mne snažil dostat domů a do postele. Sice jsem o tom možná na chviličku uvažovala, ale hned jsem si uvědomila jak moc miluji budoucího manžela a jak bych mu tím ublížila kdybych ho podvedla a hned jsem dostala zase rozum a pposlala ho někam a raději si užila večer se snoubencem 🙂

zuzulienka1973
5. jan 2014

@apolenka Ahoj.Je to uz stara tema,ale neviem ako to dopadlo

barccca
5. jan 2014

Radila bych jít s pravdou ven, dřív nebo později se to provalí. Musí ale počítat s variantou, že ji opustí, tohle je lež obrovského kalibru, být na jeho místě, neskousla bych to.
Tak ať to dopadne jak má...

zetk
17. jan 2014

chudák "jitka", ptám se zda manžela podvedla jen jednou či víckrát - pokud jednou, tak asi měla jít s pravdou ven hned.....já mám velký a hodně podobný problém - podvádím svého přítele už rok a půl, mám ho ráda, ale nefunguje nám to v posteli a nejsem jedna z těch, která to nemá ráda.....můj milenec je bohužel ženatý a má 3 děti.....co dál?.... je to stále dokola - rochody, návraty, smutek, milování......ani jedna strana nic netuší. Já i milenec víme, že děláme hroznou chybu, ale když je to silnější než rozum? dokáže to někdo pochopit? zná někdo to, když dva do sebe pasují.......Milence znám mnohem déle než přítele - byli jsme jsem jeho milenkou v minulosti, kdy jsem byla bez partnera, před rokem a půl jsme si znovu "začali" - mě došlo, že i když mám doma štěstí, tak mi chybí milování, rozmazlování, tulení, hlazení..... :( co dělat, když partnerovi nechci ublížit, protože vše kromě postele je úžasný?

espada
17. jan 2014

@zetk Najdi si někoho, koho budeš mít ráda a i v posteli vám to bude vyhovovat. Jinak budeš nespokojena pořád. A hlavně prestan spát s ženatým, to je hnus od vas obou.

smallkate
19. jan 2014

@lionesska souhlasím s tvými názory,mluvíš mi z duše

namor888
26. máj 2014

Pekne si sa zamotala. Poradila si svojej kamarátke kliatbu ktorú ponesieš aj sama. Zapamätaj si, tajomstvá ničia v prvom rade tých čo ich majú nie tých okom sú 🙂. Deti majú vedieť kto sú ich rodičia, od narodenia. Prajem Vám veľa šťastia