Trápenie so svokrou

ninda25
8. nov 2014

Ahojte s priateľom po 10rokoch chodenia sa nám narodila krásna dcérka .Predtým sme spolu nebývali,mali sme,ale krásny vzťah.S pôrodníce som šla bývať k nim-býva s mamičkou,čiže som šla za nevestu...hned od začiatku chcela stále pomáhať,bola otravna,nemali sme súkromie ani večerMne to začalo liezť na nervy,a očakávala som,že priateľ zakroči,vtedy som pochopila,že sú nerozlučna dvojka...a tým sa začal meniť aj náš vzťah.Bol ľahostajní,nebral moje pocity,potreby na vedomie...proste jemu to tak vyhovuje a ja si zvyknem,ved mi tu nikto nerobi zle-stále opakoval.moje nervy gradotali,až tak, že som strácala kontrolu nad sebou...veľakrát som vynadala svokre a sem tam i priateľovi.Odišla som od nich,a som radsej u mamy...oni ma pokladajú za blázna...zažil niekto niečo podobne?Jedine po čom som túžila je žiť samostatne so svojou rodinkou

mihula
9. nov 2014

@kikush1811 pises,ze dieta ovplyvnuje postoj otca.Ja si myslim,ze dieta by nemalo mat vplyv na otca ako takeho.Bud je to človek zodpovedny,a tak sa aj zodpovedne stavia k problemom.Alebo je to hajzel,a moze spolodit aj dvojičky a hajzlom zostane.
A dalej pises.Moj chlap bol skvely.Vysvetli mi,ako sa moze skvely cchlap zmenit len tak za 6 mesiacov,či kolko je to cele zle.
mima4 ti napisala bohuzial holu realitu.Prave preto,že to nezazila,pozera sa na tvoj problem triezvo.A určite by to takto podala aj svojej dospelej dcere

kikush1811
9. nov 2014

@mihula moj chlap bol skvely - je veta v minulom case... pripustam, ze to mohla byt pretvarka, ruzove okuliare, cokolvek...
To ze dieta moze zmenit muzsky postoj v akomkolvek smere je pravda ale netvrdim nikde, ze je to moj pripad.

mala_hobitka
9. nov 2014

@ninda25 Zlatino ja by som to nevydrzala ani tolko co ty. Ked chlap ma ma vlastnu rodinu a lipne na matke tak to je chore. Kazdy mame pravo na sukromie. Ja osobne zastavam nazor ze jedna domacnost-jedna gazdina. A mamickari su priserny partneri. To nemozes vyhrat lebo on nechce. Pre takeho chlapa bude mamicka na prvom mieste. Brr hrozne.

ninda25
autor
9. nov 2014

@kikush1811 máme to ťažké,moc držím palce....ty máš šancu,a verim,že sa zmení,keď sa dieťa narodí...nepustáj si moc na výpomoc svokru,radšej i keď sa budeš plazit,úkaz hned,že si samostatný typ....milujem odsudzovanie,múdre rady,kritizovanie žien,čo nemajú ani poňatia,čím sme si prešli....budem sa opakovať kto nezažije,nepochopi....nech si to každá vyskúša,a potom nech je múdra ako radio😉

ninda25
autor
9. nov 2014

@dana_l ja som dost samostatný typ,a teraz,i keď som u mamy,tak mi moc nepomáha...zvládam to sama,nie som neake usmrkane žiena.Je to moje dieťa,čiže sa starám o oňho ja !!!!!!A si na omyle,keď si myslíš,že zneužívam komfort domova.A,to,že chcem žiť so svojou rodinkou,som myslela seba,priateľa a našu dcéru

ninda25
autor
9. nov 2014

@nuvaring Spravila si to najlepsie pre seba,čo si mohla....a radím Ti utekať od neho čo najďalej a hlavne sa nikdy neotáčať....raz stretneš niekoho,pre koho budeš zmysel života..drž sa a tes sa,že to takto dopadlo

ninda25
autor
9. nov 2014

@nikuska744 žeby medové libanky bez teba ?uf silná káva.ako ste na tom teraz?

nikuska744
10. nov 2014

@ninda25 Teraz je to super....vo veľa veciach som musela ustúpiť, a veľa tolerovať. Máme syna, to kvôli nemu som bola ochotná riešiť vzťah a problémy v ňom. Vtedy sa ma strašne dotklo, že mladomanželia idú na svadobnú cestu a on ide domov a bezo mňa. Je to proste jeho mamička. Telefonujú si aj niekoľko krát denne. Ona ma nemá rada. No toto neriešim. Mám dieťa a ono je zmysel môjho života. Občas ja rozmýšľam nad tým aká budem svokra 🙂