Udrel vás manžel? Ako ste to riešili?

timicek
24. feb 2008

Udreluž niekedy manžel? Myslím tým napr. facku alebo niečo také. Ako ste to riešili?

neroriso
4. mar 2008

...raz by udrel a mohol by si ist kade lahsie!!...takyto chlapi su fakt postrachom spolocnosti...mna keby sa chlap hoci len pokusil udriet hned by letel na psychiatriu pretoze raz to moze byt len facka ale neskor ......

januliak
4. mar 2008

Ja som tiez toho nazoru aj si za tym stojim, ze raz by to spravil a ja odchadzam aj s malou...Poznam ludi, ktori takto trpeli a najma ich deti...

vladkaz1
4. mar 2008

Lesi20:Tak to ta vemi obdivujem ze si sa dokazala postavit na vlastné nohy a povedala si dost uz to nie nebudem to znasat.Ja som toto nikdy nezazila takze sudit nebudem ,ale z mojho nazoru asi by som to ties riesila odchodom.Aj ked nieje take lahke odísť niekto nemá kam ist pravda.Ale su rozne centra.Chcela som tym len povedať ze netrpí len žena ,ale vsetko to zlo cíti aj dieta.A taky muz co dokaže ublížiť svojej zene nedajboze dietatu nieje urcite psychicky v poriadku.Boze normalne mi chodi mraz po chrbte skusila som si to predstavit fakt je to strasne odsudzujem to. A moj manzel si ma natolko vazi ze by to nespravil,dokonca ma ani slovne neurazi, ale o tomto tato tema nieje.Kocky tak sa drzte co toto prezivate ja vam drzim palce a dufam ze vam bude v zivote lepsie prajem vam to s celeho srdca.

marse
4. mar 2008

Vdaka bohu ze s tym nemam skusenosti, nastastie mam super muza so flegmatickou povahou co nema vo zvyku nejako vybuchnut a podobne. Takze u nas nastastie facka nikdy nepadla. A navyse ked ziadal o moju ruku mojich rodicoch tak otec si nemohol odpustit, ze ak sa mo len raz dotkne tak na neho vytiahne sekeru 😀

tinusi
4. mar 2008

Podla mna pred svadbou si na muzovi treba vsimat ako sa sprava k inym ludom... k svojim rodicom, surodencom, kamaratom, k detom.... A najma treba spoznat jeho znamych, chodit s nim von s jeho kamosmi... Ked chalan babu nechce vziat medzi svojich priatelov, je to cudne...

mamickasilvika
5. mar 2008

Ahoj baby toto je ozaj téma ......ja som mala niečo také s prvým mužom a poviem Vám ozaj to nie je až také jednoduché ukončiť ako sa zdá... ja som to dokázala a teraz som druhý krát vydatá a mám toho najlepšieho muža na svete a sme všetci šťastný vrátane mojích 2 báb z prvého manželstva ....a všetkým čo zbierajú odvahu na takýto krok odkazujem len do toho čaká Vás lepší život ...a chlap čo udrie stojí za HOVNO

vatava
5. mar 2008

mna raz oblial studenou vodou..ked som si uz vazne koledovala 😀

liana
5. mar 2008

môj je papuľnatý 😀 a občas sa odúva 😀 taký je aj v rodine, znamená to niečo? 🙂

mokuska
23. jún 2008

mala som 10 rokov susedov,ktorí skoro kazdu noc revali a fackali sa a rano vysli s tmavými okuliarmi vysmaty ako slniecka ,normalne ma islo trafit,ja som sa celú noc nevyspala ani deti a oni takto,nastastie sa uz odstahovali,su take typy co maju brutus radi,len chudaci susedia.Bohužial poznam dost zien, ktoré to vyfasovali od muzov zaslúžene ,lebo im nebolo nic dobreho .Nezastavam sa muzov ale my zeny tiež obcas pichame do osieho hniezda a potom sa divime.Ine je ak to robí chlap pre svoje potesenie a pocit uspokojenia ako supersamec,vtedy radsej utekááááááááááát prec.

snehulienka
23. jún 2008

mna by udrel len raz - 1. a posledny...
asi by som vybila potom hned ja.

mywiel
23. jún 2008

Nastastie nam sa to este neprihodilo, a keby sa to stalo asi by som pri takom cloveku neostala, neuznavam nasilie a ked to niekto urobi, to znamena ze ma nasilie niekde vo svojom charaktere... ☹ 😒

snehulienka
23. jún 2008

myslim ze to je najubohejsia vec co moze muz zene urobit, lebo mu nie je vyrovnanym partnerom co sa tyka sily.

titkovamiriam
23. jún 2008

ani manzel ani priatel,no mam zopar kamosiek ktore to zazili niektore sa porozvadzali no niektore v manzelstve zostavaju a este sa muzov zastavaju ze si zasluzili ☹

womenne
23. jún 2008

Mojsusedu manžel mlatil 2hodiny v kuse 🙄 kym som sa prebrala to trvalo som myslelaže sa mi to sniva,som už vytačala policajtov a manžel im tam zvonil.pozazvoneni sa asi uvedomil lebo mi napisala že je to ok.Hlupa stale snim je ma milenku,neplati su poriadne je zadlženy.4o ztakeho života darmo trpi dieta 🙄 a aj my lebo to musime počuvat

gucz
23. jún 2008

v živote ma MM ani nikto iný neudrel a ak by to skúsil, tak si v momente balím veci a aj s malou odchádzam. Skôr by som asi vybila ja jeho, občas mám aj chuť 🙂

hana033
23. jún 2008

no mňa dosť irituje názor, že vyprovokovala som ho. Ničím sa nesmie nechať vyprovokovať k takémuto niečomu. Ak áno, nie je to vina ženy, ale muža, že sa nevie kontrolovať.
S tým že pobalím si kufre a idem, no tiež to nie je len tak pobalím a idem. Kam? Zmeniť celkovo pohodlný život a odniesť dieťa niekam do núdzového centra? Veľmi ťažké rozhodnutie.
Držím všetkým palčeky, aby sme takéto veci riešiť nemuseli

gucz
23. jún 2008

no ja by som mala kam odísť, k svojim rodičom, k jeho rodičom, vždy je kam, len treba odhodiť hrdosť a hambu. Ale chvalabohu sa mi to nikdy nestalo a pevne verím, že ani nestane. MM je pohoďák, on sa nevie ani hádať, a neublížil by ani muche. Preto ho tak veľmi ľúbim.

matullienka
23. jún 2008

podla mna ked muz siahne na zenu tka je to obycajny slaboch nic viac ja by som pri takom chlapovi nevydrzala ani minutu

milhaus
23. jún 2008

raz ale ja jeho prva a to nebola neaka surova bitka, skôr taka vychovna

nika000
23. jún 2008

mňa nie aj keby som si to niekedy zaslúžila

karolinkafe
23. jún 2008

Mna nikdy neudrela a verim tomu, ze ani neudrie. Aj ked sa obcas pohadame, nie su to take "talianske" hadky ale skor ticha domacnost 😅 A tiez ma super seba-kontrolu, teda aj keby bol neviem ako nervozny a nahnenany, neukaze to na sebe. My sa obcas hasterime len pre srandu a ked mu jednu placnem tak mi vrati 😅 (po zadku 😀 )

sakura77
23. jún 2008

moj sa so mnou ani len nepohada,nie to este nieco ine 😀

martina.d.
23. jún 2008

Len by skúsil... 😀 😀 😀

ankaa
23. jún 2008

Viem, že je to trošku iné, ale nechcem kvôli tomu zakladať novú tému - Nadávate na seba? Resp. vynadal Vám niekedy manžel alebo priateľ? Dovolíte to? Ako reagujete? A vy ste mu niekedy vynadali? A aké nadávky? (aj tie najhoršie?)

leishmania
23. jún 2008

my si dovselicoho ponadavame, ale nikdy nie v hneve, ked sa hnevame tak si nenadavame, ale tak zo srandy si vselico povieme 😀

lienocka235
23. jún 2008

ankaa.. ja niekedy normalne tuzim sa s muzom pohadat ale on je taky typ jak ten jakubko z panelaku 😀 vies tak dobre od pluc si povedat svoje.. a potom sa udobrovat.../take talianske manzelstvo/ ale moj sa so mnou za tych 6 rokov este nepohadal ani na mna hlas nezvysil 😝

greta24
23. jún 2008

Mna tlkol moj ex, bol to magor jak rampa, samy komplex a silnejsich sa bal. Ked mu v robote nejaky kolega povedal, ze mu da cez hubu, v momente utiekol a dal vypoved, ani nedokoncil sichtu. So synom sme od neho doslova usli, byvali sme na ubytovni a mame za sebou 3 sudy. Teraz mam najlepsieho chlapa na svete a som stastna 🙂 😵

karolinkafe
23. jún 2008

Moj drahy ma velmi vbudovany respekt a ani raz mi nepovedal ziadny vulgarizmus. Teda v aute nadava, ale, zeby sme sa posielali kade tade a nadavali si do..... 😕 tak to nie. Mne len 2x uslo a bol na mna dost nahnevany, ze aky je to respekt medzi nami 😕 Odvtedy nic 😉

dadulienka2404
23. jún 2008

ahojte babenky mna bil manzel 5 rokou nemohla som sa od neho oslobodit boli uz deti ale robil to hlavne ked bol opyty bola som najvecsia k...a tak dalej proste bol chorobne ziarlivy.nedokazala som od neho odist nebolo kam tak som tisko trpela a deti s amuseli na to pozerat ako ma dobil do bezvedomia atd..ale odstahovala som sa do mami a poziadala o rozvod rozbil mi dvere a prisla kriminalka dali mu zakaz priblizit sa tak mi prakticky na 60 percent dal pokoj.otom odisiel do anglicka a ja som sa rozviedla aj bez neho a potom rok na to som sa vydala mam uzasneho chlapa milujeme sa a cakame spolu dalsie byábo a je to super.treba najst odvahu a netrpiet hlavne koli detom bolo to tazke ale nakoniec hoc po 5 tich rokoch sme to zvladli 😉 😉 😉

karolinkafe
23. jún 2008

Dadulienka tak tych 5 rokov musel byt horor 😕 Este ze sa ti podarilo z toho vystrabit. Zelam krasny pokojny zivot. Pozeram, ze onedlho pride babo, to bude radosti 😵