Únos mojej dcérky otcom. Čo mám robiť?

lenkatakacs
7. nov 2009

Som 26 ročná mamička 4 ročnej Dcérky Simonky.Som neštastná v Januári som opustila otca mojej dcérky po 5 rokoch spoločného života v spoločnej domácnosti aj s jeho rodičmi.
Podotýkam ex bol nesamostatný vždy sa držal maminej sukne aj napriek tomu že už má 37 rokov nieje schopný sa osamostatnit.Jeho rodičia a on sú dost zvláštna rodina.Nemajú priateľov a nestretávajú sa ani z blízkou rodinou
.Manipulovali mnou celých 5 rokov až tak ,že som bola presvedčená ,že nemám právo na svoj názor a ani právo na svoje súkromie alebo vlastnú výchovu mojej Simonky.Zasahovali vždy a ex sa dištancoval ,ked ma svokor napádal fyzicky alebo svokru ex utekal moja dcérka bola a aj ešte dnes je svedkom šialených výstupov svokra
.Vo Februári ked sa búrka utíšila a zdalo sa ,že sa ex zmieril s rozchodom dohodli sme sa ,že si dcérku zoberie na víkend k sebe ja som bola ochotná a nechcela som nič riešit súdom ani nijak mu upierat jeho rodičovské práva .
On ma lstivo oklamal a dcérku mi do dnes nepriviedol domov 9 mes .
Rieši sa to súdne mám všetky možné papiere ,ktoré hrajú v môj prospech.
Ale nemám dcérku dokonca už ani nehovorí slovensky a dokonca už nechce hovorit ani so mnou posledné 3 týždne sa jednoducho zatne a nechce ma k tel. nemám inú možnost ako sa s nou skontaktovat .
Toto jej správanie začalo ako sa ex dozvedel o psychol.vyšetrení nariadené súdom ,môže byt moja dcérka zmanipulovaná ? alebo Je na mňa nahnevaná?
všetky cesty čo som za ňou absolvovala boli na nič ,EX vždy stihol malú ukryt alebo s ňou ušiel alebo nás jednoducho nepustili dnu nepomohol ani sprievod s políciou nepomohli ani trestné oznámenia ,dokonca ju odvliekol aj zo škôlky ako náhle mu riaditeľka oznámyla ,že sa chystám príst pre dcérku ,nepomohol mi ani Obecný úrad v Pribete (tam žije dcérka)vraj majú nejaké podklady od ex a že oni sa do toho nebudú miešat,Dokonca mladá slečna na úrade ,ktorá nastúpila na miesto po ex svokre , ako sociálna pracovníčka ,mi povedala ,že ona nebude robit sprievod do skôlky lebo teraz pracuje na mieste po Pani T.(teda ex svokre).ZAžIL NIEKTO ?ALEBO VIETE MI PORADIT ?čO MáM EšTE SPRAVIT? PREčO MOJA DCéRKA NECHCE SO MNOU HOVORIT???

happyfrog80
2. mar 2013

@mircalla to je skoda ,trpiet do konca zivota nie je zabava ,ja mam nastastie velmi dobreho muza ale j...bnutych svokrovcov a ich dalsie deticky proste cela muzova familia je na h..vno.Nastastie sme v zahranici ,daleko od nich 😉 ,drz sa .

mircalla
3. mar 2013

@happyfrog80 Dakujem🙂 si zlata.